Instalacja TS3

Nisełka
Felietonista
Posty: 127
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Instalacja TS3

Post autor: Nisełka » sobota 23 mar 2024, 22:37

Znalazłam https://help.ea.com/pl/help/the-sims/th ... ion-guide/ Może za bardzo polegam na generatorach AI, ale jeden mi odpisał, że Origin to dawna nazwa EA App. Kojarzycie coś takiego?

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3598
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 24 mar 2024, 11:15

Oj Nisełko, instalując trójkę będziesz musiała duuużo więcej się dowiedzieć niż stare nazwy EA App :(

EA App mieniała nazwy na przestrzeni tych dwudziestu kilku lat istnienia kilka razy. Na początku było DM potem DMC potem EADM potem Origin a na koniec EA App, choć miała nazywać się EA desktop :)

https://simsweek.pl/origin-zmienia-nazw ... oryzoncie/

I było coraz gorzej :(

Nie polegałabym na sztucznej inteligencji, tylko na wiedzy starych graczy zawartych na wielu wielu stronach. Nie dowiesz się dzięki AI dlaczego gra gromadzi w swoich zapisach mnóstwo śmieci i jak się ich pozbywać, dlaczego o godz 3 w nocy czasu simowego (w trójce) gra się lekko przycina, dlaczego nie należy gromadzić artefktów w wyposażeniu Sima, jak przywracać grę z backupów, i jak tworzyć back up zapisu, albo co to są creppy dolls, bo skąd AI miałaby wiedzieć o zagrożeniach, jakie czyhają w sieci na bezmyślnego pobieracza cc. Chyba, że natkniesz się na pojęcie, i będziesz chciała je wyjaśnić.

Nisełka
Felietonista
Posty: 127
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » niedziela 24 mar 2024, 13:27

@Alibali Rozumiem, mam świadomość, że czaty AI nie są doskonałe. Ale skorzystałam z owego czatu, by tu was ciągle nie kłopotać, bo dużo mnie :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Narzędzia”