W siną dal

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Re: W siną dal

Post autor: Wikki » sobota 04 maja 2019, 01:24

@kreatora - bardzo dziękuję za ciepłe słowa :) Naprawdę bardzo się cieszę, że historyjka i zdjęcia Ci się podobały. Ubolewam tylko, że ciągle trzeba odświeżać stronę :( . Na pewno to racja, że forum jest bardziej przeznaczone dla słowa pisanego niż dla prezentowania fotek, w dodatku w takiej ilości. Szczerze pisząc, to w tym momencie zwątpiłem, czy ma sens dalsza kontynuacja takiej właśnie formy przedstawiania opowiastek. Spróbuję jednak, zgodnie z sugestią @SimDels , zmniejszyć format zdjęć do 900 pix, może wówczas będzie dobrze (przynajmniej mam taką nadzieję) :)

@Alibali - o nie! Ja się nie zgadzam! Dlatego wymyśliłem taką formę historyjek, aby czytający miał zarówno przyjemność w oglądaniu, czytaniu i własnie odgadywaniu - skąd dany cytat pochodzi. Każdy przecież może sam spróbować swoich sił, bez przeglądania komentarzy innych. I proszę się nie wycofywać! A tak w ogóle to jestem pod dużym wrażeniem doskonalej pamięci, bez wspomagaczy. Ponadto z prawdziwą przyjemnością przeczytałem komentarze w formie opowiastek :)

@SimDels - dziękuję za miłe słowa i ... zachętę. Tak, tak własnie zachętę, bowiem po komentarzu Kreatory zwątpiłem, czy ma sens kontynuowanie tej formy opowieści, które w głównej mierze polegają na załączeniu sporej ilości fotek. Zrobię jednak tak, jak już pisałem, że będę zamieszczał mniejsze obrazki :)

@Ktosik - bardzo się cieszę z wizyty i miłego komentarza. Gratuluję również skojarzeń wielu fragmentów.
Teraz zaś powiem w sekrecie, że pozami zainteresowałem się ... po przeczytaniu na tym forum porad w dziale odnośnie póz właśnie. Skorzystałem też z linków tam zamieszczonych :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich miłych Komentatorów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Historyjki szeptane cytatami pisane”