Ogród elfów

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Ogród elfów

Post autor: Wikki » sobota 14 wrz 2019, 00:27

Od pewnego czasu społeczność simowa żyła tematami związanymi z magią. Mnie również poniosła fala entuzjazmu dotycząca zjawisk dziwnych, bajkowych. Na tejże fali powstała (jeszcze przed wydaniem "Krainy magii") taka oto ogrodowa igraszka:
.
elfy galeria.JPG
Link go galerii

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 1BE21D5EF6

A tak Ogród elfów (czyli Magic elf garden) prezentuje się "w naturze"
.
elfy bok.jpg
elfy wprost-crop.jpg
elfy zbliżenie.jpg
elfy zbiorcze.jpg
Jednocześnie bardzo dziękuję za urocze komentarze w Galerii i za serduszka.
Moc buziaczków dla wszystkich :a_madam:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 14 wrz 2019, 20:29

Uroczy ogród - pięknie wprowadziłeś tajemniczą, nieco senną aurę słonecznego dnia, i kąpiące się w jego promieniach elfy i wróżki. Fajnie zaaranżowałeś przestrzeń, zwiedzający ma wrażenie wielopiętrowości szaty roślinnej a przez to unoszenia się, brzęczenia, kręcenia wokół tych wszystkich leśnych stworków. Piękna praca. Jak widzę - kontynuujesz dzieło Mamy! Buziaki!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 15 wrz 2019, 12:33

Mnie najbardziej sie tu podobaja urocze domki na drzewach dla wrózek. Cudnie wygladają i podziwiam mistrzostwo z jakim je zrobiłeś. Pomysł na pierzaste skrzydla dodane rzeźbie też genialny. Całość jak napisała juz Ala urocza i przesycona magiczną atmosferą .
Śliczna praca. :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 15 wrz 2019, 13:00

Twój ogród dla wróżek, to po prostu bajeczka. Każdy zakątek przesycony jest uroczą magią, elfik karmi różowe króliczki, flamingi dostojnie brodzą w pięknej sadzawce, wesoły gnom roznosi napoje (pewnie też magiczne), a sówka spogląda z góry, i nie może się nadziwić jak to wszystko harmonijnie i uroczo wygląda. :cat_yes: Świetny pomysł na "pierzaste skrzydła" elfów, nawet nie wiem z czego to zrobiłeś.
Bardzo kreatywna, i piękna praca. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 18 wrz 2019, 23:06

I to się nazywa mistrz w akcji! Sam raczej nie potrafiłbym tak wykorzystać elementów z gry, świetna kompozycja, prawdziwie zaczarowane miejsce, które mogłoby być świetną scenerią dla jakiejś opowieści tworzonej w grze. Piękna praca, kapitalne domki na drzewach i wszystkie detale dobrane z naprawdę wielką wyobraźnią. Gratuluję wyjątkowej pracy.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 20 wrz 2019, 11:11

Mistrzu, cokolwiek bym nie napisała, będzie to tylko niezbyt udolny komentarz osoby, która od dłuższego już czasu jest fanką najwspanialszych ogrodów simowych jakie powstały w tej grze.

W pierwszej kolejności zachwycałam się ogrodami Twojej mamusi, teraz podziwiam z otwartymi ustami Twoje projekty.
Dopiero postawianie w grze Twojego ogrodu i "rozłożenie" go praktycznie na części pierwsze, uzmysłowiło mi jak precyzyjną i pomysłową pracę wykonałeś. Nowatorstwo Twoich pomysłów zachwyca i ubogaca zwykłych zjadaczy chleba (jak moja skromna osoba :? ).

Domki na drzewie i skrzydlate elfy zasługują w pełni na uznanie :a_bravo: .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Misz-masz Wikkiego”