Kanał ShowTimePL - seriale w The Sims

Masz ciekawą historię do opowiedzenia? Film do pokazania? To jest miejsce właśnie dla ciebie! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
myself04
Roznosiciel kawy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2021, 11:00
Origin ID: czuseczek

Kanał ShowTimePL - seriale w The Sims

Post autor: myself04 » poniedziałek 01 lut 2021, 11:55

Chciałbym Wam przedstawić (chyba każdemu znany) serial "świat według kiepskich" - tyle, że w wersji The Sims 2.
Pierwszy odcinek powstał w 2011r. - wtedy jeszcze wyglądał dość kiepsko.. Kolejny już odcinek powstał na zlecenie Simy.tv - serial był wtedy bardzo popularny :10-smiling-face-smiling-eyes:
Przy tworzeniu następnego odcinka, awarii uległ laptop - dlatego nowsze odcinki wyglądają lepiej (odświeżona czołówka, kamienica, itd), wszystko zostało stworzone od nowa.
Po kilkuletniej przerwie chciałbym ożywić kanał, niestety fora jak kiedyś nie są już popularne, czasy się zmieniają - jest ciężko.
Poniżej wstawiam najnowszy odcinek :09-winking-face: Pozostałe na kanale.
Ostatnio zmieniony środa 24 mar 2021, 14:47 przez myself04, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 01 lut 2021, 18:35

Mocne :) Dużo pracy z tym miałeś żeby wszystkie te scenki zrobić i dopasować ale efekt bardzo ciekawy :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 02 lut 2021, 22:05

Choć za Kiepskimi nie przepadam to uśmiałam się setnie! Super wykonanie! Świetnie podłożone postaci, i dowcipne wyimki z filmu... Pracy pewnie było co niemiara, ale wysiłek wart uznania! Myślę, że można by to pokazać gdzieś w "szerokim świecie" z powodzeniem! Czy będą jeszcze jakieś odcinki? A może całkiem inna historyjka?

Awatar użytkownika
myself04
Roznosiciel kawy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2021, 11:00
Origin ID: czuseczek

Post autor: myself04 » wtorek 02 lut 2021, 23:30

Dziękuję :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: starsze odcinki (są na kanale) były bardzo popularne - mają nawet po 500 tys. wyświetleń :09-winking-face:
niestety długa przerwa na kanale zrobiła swoje, ciężko teraz odświeżyć popularność

zastanawiam się nad Bundymi, ewentualnie Przyjaciele bądź jakiś inny serial, który dotrze nawet do zagranicznych widzów - na początek w ramach testu tylko krótka jedna scena :18-white-smiling-face: jeszcze obiecałem rodzinę zastępczą dla jednej fanki chorej na nowotwór, kiepscy oczywiście będą się pojawiać :02S-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 03 lut 2021, 01:34

Dla mnie to bylo swietne! Dialogi znakomite i dibry humor sytuacyjny i bardzo starannie dostosowana mimika. Z rozpedu obejrzalam z duzym zainteresowaniem "Co wycieto z Sims4.
Podsumowująć oba filmiki obejrzalam do końca - w wiekszosci wypadkow wylaczam taki filmik po 10 minutach bo mnie nudzi,, Te nie znudzily mnie w zadnym momencie. Dostales dwa lajki ode mnie i nowego followersa :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
myself04
Roznosiciel kawy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2021, 11:00
Origin ID: czuseczek

Post autor: myself04 » środa 24 mar 2021, 15:00

Hej :) Ostatnio na kanale pojawiły się nowe produkcje.
Miodowe lata - jako test nagrywania w czwartej odsłonie The Sims. Wyszło całkiem ok, jednak sztywne animacje pobrane z internetu za pomocą póz - są zbyt sztywne. Dlatego zacząłem używać tych z gry - prezentują się o wiele lepiej.
Zrealizowałem też jeden z odcinków "Świat według Bundych" - dostępny również w wersji bez lektora. Niestety trudno dotrzeć do zagranicznych widzów.
Kolejnym projektem jest ciepły, familijny serial komediowy - pewnie każdy z was pamięta Rodzinę Zastępczą. Widać postępy w nagrywaniu - ale wciąż się uczę. Największą frajdą było odwzorowanie domu (wertując stare odcinki). W kuchni jestem akochany :hearts/heavy-black-heart:
Najnowsza produkcja to 30 sekundowa czołówka do Świata według Kiepskich - tym razem oczywiście w wersji The Sims 4. Najtrudniej było odwzorować postacie.. Efekty sami oceńcie :)
Poniżej wklejam wszystkie filmy opisane wyżej :a_rolling:








Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 30 mar 2021, 10:50

Niezła dawkę dobrej zabawy nam tu zaserwowałeś :O :) Czołówka na końcu idealnie odtworzona, brawo :) Pozostałe dzieła musiały kosztowac ogrom pracy i obserwacji aktrów bo i postacie w grze są fajnie odtworzone i nawet ich zachowania. Oglądając takie dzieła mozna sie zdziwić ile da sie z tej gry wycisnać (z postaciami w Ts4 jest chyba jednak lepiej do filmu). Brawo panie reżyserze ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
myself04
Roznosiciel kawy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2021, 11:00
Origin ID: czuseczek

Post autor: myself04 » niedziela 25 kwie 2021, 20:41

Najnowszy odcinek Kiepskich :)
Wyszło trochę absurdalnie, romantycznie i jak zawsze śmiesznie :D
Na kanale znajduje się druga część.


Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 28 kwie 2021, 14:13

:D Jednego Ferdka chyba łatwiej było zderzyć zarówno jej jak i ostatecznie jemu :O Świetne!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
myself04
Roznosiciel kawy
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 01 lut 2021, 11:00
Origin ID: czuseczek

Post autor: myself04 » poniedziałek 03 maja 2021, 16:38

zderzyć?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Historie Z Życia Wzięte”