Life Stories w oryginalnym The Sims 2 :)

Masz ciekawą historię do opowiedzenia? Film do pokazania? To jest miejsce właśnie dla ciebie! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Life Stories w oryginalnym The Sims 2 :)

Post autor: Sarah_Blanca » poniedziałek 06 maja 2019, 12:28

:01-grinning-face: Hej, Hej! :01-grinning-face:
Mam kanał na youtube, na którym "kontynuuję" hisotrię Riley Harlow (lub Reni Sianko) z Life Stories, tylko że... przeniosłam otoczenie z Life Stories do oryginalnej wersji gry. Dlatego też nie straszne mi bugi, pojawiające się w LS, które zostały naprawione w przeróżnych patchach do TS2. Jest również o wiele więcej możliwości i opcji do wykorzystania, przez to gra staje się ciekawsza i bardziej zróżnicowana. Oprócz historii Riley, na kanale pojawia się też Asylum Challenge. Poza tym, mam mnóstwo pomysłów do zrealizowania! Mój kanał na razie jest dosyć młody, ale staram się kręcić filmiki jak najbardziej profesjonalnie i rzetelnie.
Jeżeli jesteście ciekawi, gorąco zapraszam: https://www.youtube.com/channel/UCm9npV ... s0TtB00MOo

Pozdrawiam! :02-grinning-face-smiling-eyes: :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 08 maja 2019, 22:23

Zaczęłam podglądać i dałam subskrypcję. :) Nie obiecuję regularności bo czasu zwykle mało ale masz przyjemny głos. Podobała mi soę akcja z wytykaniem się blond kochanki. :)
Tęsknię za Dwójką... Moja ulubiona część. I chemia była! Czwórkowe boty jej nie mają...
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Historie Z Życia Wzięte”