4 in 1 - Genialne funkcje parceli społecznej z dodatku Eko

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3172
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

4 in 1 - Genialne funkcje parceli społecznej z dodatku Eko

Post autor: SimDels » niedziela 17 wrz 2023, 23:59

Co jest genialnego w parcelach społecznych?
Wszystko działa na nich samoczynnie więc możemy tworzyć żywe miejsca w naszych miastach; przykładowo stawiamy stoisko handlowe lub budkę z jedzeniem z debugu czy fortepian i w trybie życia szybko sami z siebie przyjdą NPC by to obsługiwać. Parcela społeczna nie musi więc służyć tylko jako np przetwórnia śmieci ,może mieć zupełnie inne ciekawe funkcje, praktycznie działa tam wszystko chyba bez wyjątku poza kasami sklepowymi.

Co jeszcze wyróżnia ten typ parceli? Tryb budowy: Możemy tworzyć na tej samej parceli zarówno różne wersje jednego budynku (lub zachować ta samą) jak i też zupełnie różne budynki czy inne rzeczy. Stąd już tylko krok do tego by pobawić się fajnie np, w różne wersje tej samej parceli jak na obrazkach poniżej.
Niestety przełączanie podtypów parceli społecznej nie jest już takie proste w trybie życia bo wymaga głosowanie na tablicy ewentualnie odpowiedniego kodu lub funkcji w MC (zaktualizuje to info kiedy sytuacja się poprawi). W chwili obecnej ogólnie tablica jest schrzaniona ,głosowanie nie działa ,MC tez jakby nie ogrania dodatku EKO, słowem brawo EA ale zostawiając marudzenie na bok, powróćmy do sposobu na zabawę w trybie budowania:
Załączniki
p1.jpg
p2.jpg
p3.jpg
p4.jpg
p5.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 - budowanie”