Uprzyk

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Uprzyk

Post autor: Bożena » wtorek 24 lis 2020, 20:29

W górnej dzielnicy StrangerVille. :12-smiling-face-sunglasses:
Galeria

rozmiar 30x20
cena 57 960

Proszę o użycie kodu bb.moveobjects przed postawieniem parceli w świecie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 25 lis 2020, 01:32

Bardzo ciekawy pomysł z wkomponowaniem nie wielkiego budynku w taką hulająca dziką zieleń. Dzięki temu pasowałby także np w Selvadoradzie. Także wewnątrz piękne kompozycje z użyciem zieleni. Praca dopieszczona w każdym calu aż chciałoby sie tam trochę pobyć :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » piątek 27 lis 2020, 20:16

Dziękuje,staram się dopieszczać na ile mogę.

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 29 lis 2020, 01:08

O, takie garaże w chaszczach to ja lubię jak nie wiem! Jak świetnie te pnącza wyglądają na werandzie to ja nawet nie umiem wysapać, bo to jest takie dobre! I te zarośnięte okna! I zarośnięte wnętrze! I kurde nawet się nie dziwię, ze przyroda wdziera się do środka - no przez taką blachę falistą, to choć wi co wleci i się przyjmie! Ale też widać, ze to jest jakieś centrum dowodzenia wszechświatem - a może i zarośnięte, ale antena do przechwytywania zakonspirowanych komunikatów jest! A moze tylko talerz do łapania kablówki? :D Meh, nie ma pewności! Tu moze mieszkać jakiś szpieg! Albo badacz! Albo po prostu jest to skryjówka jakiegoś preppersa! W każdym razie kolejna praca lekko romansująca z postapo - a to doceniam i szanuję :D

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 29 lis 2020, 23:05

Taki zagubiony na odludxziu, sprawiający wrażenie zapuszczonego i zapomnianego - budyneczek, a nawet kontenerek powiedziałabym, a w środku miło i przytulnie. Zastanawia mnie nazwa tego przytuliszcza - dlaczegóż Uprzyk? Czyżby ci się uprzykrzyło wynajdywanie wszystkich tych pnączy i zieleniny? A może źródło nazwy wypływa z zupełnie abstrakcyjnego powodu?

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » poniedziałek 30 lis 2020, 10:33

Dziękuje,tytuł skąd mi przyszedł to nie pamiętam ,na coś patrzyłam i tak jakoś mi się literki ułożyły w uprzyk :a_grin2: :cat_mwaha2:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 02 gru 2020, 08:30

Jak już napisała Alicja powyżej, patrząc na ten "kontenerek" nikt by nie pomyślał, że w środku jest on nastrojowy.
Tym razem moją uwagę przykuła weranda oraz podsufitka przy wejściu do pokoju dziecięcego.
uprzyk.jpg
uprzyk1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Budynki Bożeny”