Life by You - nowy symulator życia od Paradox Interactive

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Re: Life by You - nowy symulator życia od Paradox Interactive

Post autor: Kirka » piątek 22 gru 2023, 20:40

Na You Tube pojawił się, jak co piątek, kolejny film o postępach w grze LIfe by You. Tym razem jest to film podsumowujący osiągnięcia zespołu w 2023 roku. Opowiada o nich Rod Humble. Warto włączyć napisy (można przetłumaczyć na jęz. polski), bowiem Rod więcej mówi o tym co zrobiono, niż pokazuje to na filmie:(ps. m.in. wspomniał też o spiralnych schodach).

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » piątek 02 lut 2024, 20:39

Przed chwilą Rod Humble poinformował o kolejnym przesunięciu premiery wczesnego dostępu gry Life by You. Jest on planowany na 4 czerwca 2024 roku.. Powody twórca wyjaśnia w filmiku poniżej (są napisy do przetłumaczenia na jęz. polski):


W styczniu na filmikach Rod prezentował nieco z zakresu kreatora postaci, rozgrywki oraz analizował opinie przyszłych graczy. M.in. poinformował np., że początkowo twórcy zakładali, że w grze ludziki będą umierały w sposób naturalny, nie będzie przykrych zdarzeń. Jednak fani gry zwrócili uwagę, że skoro ma to być symulator życia, to dlaczego nie ma nagłych śmiertelnych wypadków, dlaczego nie będzie przemocy czy złych uczynków, rodzących określone konsekwencje. Dlatego zespół rozważył te sugestie i doda do gry właśnie również smutne, tragiczne aspekty życia (w grze nie będzie można jedynie krzywdzić dzieci). Także zgodnie z opiniami przyszłych graczy - jeszcze nie we wczesnym dostępie, ani nawet w podstawowej wersji - ale zostaną dodane postacie nadnaturalne (początkowo Rod odcinał się od tego aspektu gry). Gra zachowa status PEGI16.
Oto wspomniane filmy (z napisami, które można oczywiście przetłumaczyć na język polski):Nisełka
Felietonista
Posty: 120
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » niedziela 17 mar 2024, 12:12

Super, gra zapowiada się ciekawie :). Grafika, przynajmniej widzę po twarzach postaci, wygląda na bardziej realistyczną, niż w TS. Tylko czy będzie można tworzyć tam uniwersa pod konkretną epokę historyczną (ale się zawzięłam xD)? Niby mogę mieć taką nadzieję, skoro pisze "stwórz własny świat", ale wolę się upewnić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Life by You”