Ulubione światy w The Sims 3

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 3
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Ulubione światy w The Sims 3

Post autor: SimDels » piątek 19 lis 2021, 16:59

Dzięki za tak wielką garść znakomitych otoczeń wraz z opisami Ali :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Najbardziej w delsowym stylu jest oczywiście drugi świateł i ten mi się mega podoba choć wszystkie wydają się pełne niespodzianek,szczegolow i dopracowane. Pierwszy też piekny,sielankowa Brytania. Dużo urokliwych zakątków pełnych historycznego przyjemnego klimatu. To największy wyróżnik Trójki ,swobodna przestrzeń w światach które można kreować czy pobierać za free. Jerycho jest przedziwne ,trochę mroczne i tajemnicze choć zabrakło mi tu trochę większej ilości rzeczy budowanych "ręcznie". Krajobraz klimat i rozległość otoczenia to jednak wynagradzają chyba z nawiązką. Opaliłem ostatnio trójkę i myślę że będę sobie ją czasem odpalać więc chętnie sobie coś pobiore bu zobaczyć na żywo :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 19 lis 2021, 21:51

Mnie się najbardziej podoba Jericho, ale celtyckie miasto też jest super. Boję się tylko, że jak dokoptuje dwie nowe miejscowości, to komputer mi wybuchnie xD Ale dla Jericha zaryzykuje, bo wydaje mi się, że jednakowoż warto :D Dobra ruinacja to jednak dobra ruinacja :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 3”