Konieczko i jego simowa rodzina

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Konieczko321
Asystent
Origin ID: Konieczko321

Konieczko i jego simowa rodzina

Post autor: Konieczko321 » niedziela 07 lut 2021, 22:46

Sul sul. Chciałbym podzielić się moimi Simami z rozgrywki The Sims 4. Na chwilę obecną gram w 4 światach: w Wierzbowej Zatoczce, w Oazie-Zdrój, w Newcrest i od jakiegoś czasu w San Myshuno. W zasadzie moja rozgrywka opiera się głównie na rozwoju wielopokoleniowej simowej rodziny, którą gram od 22.05.2019r., od ok. godz. 17:00. Oprócz tego, trochę lubię od czasu do czasu odnawiać wnętrza domów, podwórka, ogrody, ogólnie tym, co mogę robić w grze. Ostatnio lubię bawić się na festiwalach, targować i kupować pamiątki. 5. zdjęcie przedstawia moją pierwszą parę Simów, od których zacząłem grę. Wtedy bez przerwy robiłem dzidziusie i jeszcze nie wiedziałem o limicie 8 simów w domu. :-) To było ogólnie moje pierwsze granie w Simsy (nie licząc kilku tygodni gry na telefonie w Simsy na java, parę lat temu). Dorobiłem się nimi 14 dzieci, które rozgałęziły wzdłuż i wszerz simową rodzinę. Na razie tyle na wstępie. Sorry za nudy. Na następny raz pomyślę, jak to dalej w miarę ciekawiej napisać. Od początku grania robię od czasu do czasu zrzuty ekranu i coś jeszcze. Postaram się bardziej rozwinąć temat w przyszłym tygodniu, gdzieś pod koniec. Dagg dagg i pozdrawiam!
Zrzuty (w kolejności):
1. Uważam, że Simka powinna była jeść prędzej warzywa i owoce, a nie grilla. :-) 2. "Drzewo" w przedpokoju domu (zaznaczony na mapie kolorem czerwonym). 3. Newcrest; na żółto, to miejsce, gdzie zacząłem grę, a na czerwono, to tam, gdzie obecnie gram, ok. 90% czasu. 4. Pierwszy zrzut z gry - mój pierwszy „dom”. 5. Moja pierwsza para Simów w TS4.
Załączniki
5.png
4.png
3.png
2.png
1.png

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 10 lut 2021, 00:52

Sympatyczna para (choć przydałoby się więcej ich fotek) . Sądząc po obrazkach to masz tam niezła dynastyję :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 10 lut 2021, 04:04

15 rodzin! O rany! Jak ty to obrabiasz? Ja jak mam 2 rodziny z ktorych jedną prawie stale nie gram a w drugiej mam 2 simy, to jesli dwa dni simom minie w grze, to u mnie przeklada sie to na 6 godzin w realu przy komputerze.
Drzewo genealogiczne imponujące! i fakt przydaloby sie wiecej zdjec twoich simów wgrze.
A skąd ty masz festiwale? Czyzbys mial dodatek "Życie w miescie" oprócz bazy game? Nie wiedzialam ze w bazie game są festiwale. Z mebli i dekoracji mi wynika ze jednak masz tylko te baze czyzby jakaś aktualka dodala festiwale do bazy?
Pierwsza para wyglada na padnietą- prawdopodobnie padla wyczerpana produkcja potomstwa. :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 18 lut 2021, 00:52

Elu - z wpisu @Konieczko321 choć avatarek jest żeński wynika, że to chłopak :) Chyba, że dziewczyna się pomyliła pisząc '''zacząłem, robiłem, wiedziałem..." etc...
Konieczko pisze też, że gra teraz w San Myshuno, które jest miastem z dodatku Miejskie Życie. Festiwale doszły z tym dodatkiem własnie...

Fajną rodzinkę masz! Kurcze - zaimponowałeś mi. Bo ja w czwórce nie dorobiłam się nawet potomstwa! Dzieci, które się z rzadka pojawiają u mnie, są robione od razu w CAS. Raz jeden Simka urodziła dziecko w szpitalu, ale nie grałam później tą rodzinką. Jakiś czas temu stworzyłam parę z dwójką dorosłych synów, i mama (na stare lata) zaszła w ciążę, ku mojej konsternacji, ale nie doczekałam narodzin potomka, bo mi zapis wywaliło z jakimś błędem. Nie skasowałam tego zapisu. Spróbuję go jeszcze ocalić, żeby z ciekawości zobaczyć, jak sobie mamuśka z tatusiem będą radzić z tak późnym macierzyństwem :P W realu mam przykład w dalszej rodzinie, że to niekoniecznie dobry pomysł :/

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 18 lut 2021, 02:31

@Alibali
Alu to chłopak jak najbardziej z pieknym słowiańskim imieniem Damian :) Odwrotny przypadek jak u mnie ja mam meskiego avka a on żenskiego
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 23 lut 2021, 19:43

Damian, no naprawdę podziwiam, że grasz tak liczną wielopokoleniowa rodzinką. :cat_yes: U mnie jak dotrwam do wnuków to już jest duży sukces. :03-face-with-tears-of-joy:
Świetnie wyglądają te wszystkie fotografie na ścianie. Domki też ładne, i jak przystało na tak liczną rodzinę przestronne oraz wygodne.
Co do pierwszej fotki, to simki w ciąży, podobnie jak ciężarne kobiety w realu, mają w tym okresie różne zachcianki, widocznie miała ochotę na grillowane potrawy. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”