Delsowe żyjątka: Dels, kosmici i inne dziwy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 2303
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Delsowe żyjątka: Dels, kosmici i inne dziwy

Post autor: SimDels » wtorek 05 paź 2021, 14:55

@Ktosik @Kirka @Marvi @Wikki @Alibali @kreatora @bobas52 Ogromnie Wam dziękuję :) Nie był wzorowany na Delsie ale wiadomo, że każdy ma w głowie jakis swój schemat tak na budowanie jak i "zabawe genami" w grze a że znowu w każdej fryzurze wydawał mi się jakoś groteskowy no to poleciał kolejny łysol co pewnie jeszcze bardziej upodabnia go do moich pikselowych żyjątek :D

Kiedyś w innym miejscu tzw. internetów wymyśliłem na potrzeby Delsowego żywota brata (tudzież kuzyna) Delsa o imieniu Rico (pewnie go także odświeżę i tu wkleję żeby mieć pod ręką do historyjek) i ostatnio jakoś spontanicznie nie mając pomysłu na nowego ludzika stworzyłem kolejnego w zamyśle starszego brata o imieniu Hugo. Jego komiksowy żywot wskrzesił nasz temat z mrocznym wyzwaniem a sam żywot jest dostępny TU choć pewnie pojawi się także w głównym komiksie o Delsowym żywocie.

Hugo to w zamyśle podróżnik i pasjonat zjawisk niezwykłych, niedoszły muzyk ,podobnie jak Dels lubiący odkrywać świat ale w przeciwieństwie do niego bez hamulców i bez najmniejszego strachu ,słowem freak zwariowany a nawet trochę szalony dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Tym razem skoro to brat podobieństwo było zamierzone ale jednoczesnie chciałem by sie troche róźnił także charakterem.
A teraz fikcyjna historyjka, która go trochę "uosobi" i będzie (właściwie już jest) wykorzystana komiksowo;
Tak więc Hugo rodzinny dom opuścił zaraz po uzyskaniu dorosłości by wyruszyć dookoła świata choć w ostatnim czasie spotkał się po latach z rodziną (bratem Delsem) w pierwszej z wymienionych historyjek.
Co ciekawe bez mojej ingerencji i bez początkowego określenia że to brat gra bardzo szybko ich skumała choć miałem wrażenie, że mimo charakteru entuzjasty, Delsu jest średnio zaciekawiony wszelkimi opowieściami brata, (słucha go trochę jak radia mniej się ekscytując niż przy rozmowie nawet z obcymi ludzikami) może to wynika z maksymalnych umiejętności tego pierwszego albo... nareszcie znalazł się ktoś w grze kogo Dels owszem polubił od razu (jak każdego bo to taki ufny dziad) ale nie gada 24 na dobę jak z większością innych simów. Gra sama podsuwa scenariusze więc myśle, że o ile na dzieci Delsonów nie mam większego pomysłu o tyle brat (a może obaj bracia Delsa) jeszcze zagości także w jego komiksowym żywocie.

Obrazek
Załączniki
hugo delson1.jpg
hugo2.jpg
05.10.2021_11-49-42.png
04.10.2021_13-37-12.png
04.10.2021_10-46-46.png
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1216
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 07 paź 2021, 18:58

Biorąc pod uwagę, że nie tak dawno uwielbiałam Twojego kuzyna Rico :14-face-throwing-a-kiss: , nowo "odnalezionego brata " również otoczę miłością siostrzaną. Bo rodzina Delsów to sympatyczne i urocze chłopaki. :hearts/two-hearts:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 1806
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 paź 2021, 19:30

Nie są do siebie podobni i gdybym im obu dać czupryny to od razu by to było widać. Hugo jest bardziej "serio" - powazniejszy od postrzelonego braciszka :)
Zeby byo zabawniej o wlazlam w kazdy link jaki dales wyżej i z rorzewnieniem jeszcze raz przeczytałam przygody Delsa i ekipy. Wspomniałam Kruliha i Agusie i smutek mnie ogarnał jak sie nam nasza żelana ekipa załozycieli tego forum jakos pomniejszyla od tego czasu. Wyrosli na starość z simsów czy co?
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Asystent
Posty: 32
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » piątek 08 paź 2021, 19:41

Rozumiem, że Hugo jest starszym bratem Delsa? Tak by to wynikało z opisu. :) Poprzyglądałam im się trochę i myślę, że w pewien sposób są podobni, choć Dels ma w moim odczuciu ma delikatniejsze rysy, a Hugo jest taki bardziej zbójowaty, co absolutnie niczego mu nie ujmuje. I tak myślę, że dodanie nowego członka rodziny bohaterowi opowieści komiksowej jeszcze bardziej osadza go w simowej rzeczywistości oraz sprawia, że ma jakieś namacalne korzenie, nie jest znikąd, skądś pochodzi. A swoją drogą, Hugo bardzo mi się podoba. :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 2032
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 08 paź 2021, 21:37

Perci - myśmy już przez te wszystkie lata tak zżyli się z niektórymi postaciami, że uważamy je za równorzędnych członków naszej malutkiej simtopowej społeczności! Dels ze swoim avkiem to na pewno number one. Ela kreatora ze swoim Vimesem, a właściwie kolejnym już pokoleniem... Aericia z Victarionem i jego braciszkiem Euronem - to samo zuo :) Ale takie zuo oswojone :) Do tego cała plejada pomniejszych postaci, z których chyba japońska rodzina Masaschiro w wykonaniu Tokusy najbardziej się wyróżnia, bo choć to japońskie postaci w stylu anime, to rudzielce :) Ale Tokusa od dawna tu nie zagląda, choć widzę ją od czasu do czasu tu i tam, i nie wiem, czy zajrzy jeszcze.
Moja sztandarowa postać niejakiej Diany Moore czy jej alter ego - czarownicy Morgany Abnest bardziej dotyczy trójki. To samo z braćmi - Max i Alex Mallory - to niestrudzeni podróżnicy badający trójkowe grobowce :) Jestem do tych postaci niezwykle przywiązana. Ale noszę się z zamiarem reaktywowania ich w czwórce... Mam nadzieję, że ty również pokażesz nam swoją rodzinkę, którą grasz od wielu simowych pokoleń. Wreszcie powiększy się nam rodzina naszych bohaterów :)

Awatar użytkownika
Percival159
Asystent
Posty: 32
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 09 paź 2021, 20:24

Alu, doskonale to rozumiem, wszak to Simowie - w tym przypadku konkretni - są tu niezmiernie ważni, bo bez nich Simtopia nie byłaby tym czym jest. Wielu z nich zdążyłam już poznać (w tym avka Delsa jak najbardziej), czytając ich historie, zanim zaczęłam pisać na forum. W miarę czasu i możliwości będę zaglądać do kolejnych opowieści i zostawiać w nich swój ślad w postaci komentarza. Bo są tego warte. :)
I z przyjemnością poczytałabym kolejne historie z Twoimi postaciami w rolach głównych. Jeśli o mnie chodzi, to moja obecna rodzinka liczy na razie trzy pokolenia (dziadek, rodzice, dzieci-nastolatkowie). Tak, że tych pokoleń aż tak dużo nie ma. Zwykle, gdy moi Simowie stają się krezusami, brakuje mi wyzwań i tworzę nową postać. ;) Dlatego dużego drzewa genealogicznego nigdy się w grze nie doczekałam. Swoich Simów na pewno pokażę, tylko, że z wcześniejszej rozgrywki, w której grałam jedną postacią (bardzo się z nią zżyłam zresztą). Napaliłam się na stworzenie opowieści i z jednym Simem będzie mi łatwiej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”