Ktosikowe ludziki

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Ktosikowe ludziki

Post autor: Ktosik » sobota 05 maja 2018, 17:54

Simów nie tworzę zbyt często, ale ostatnio chodziła mi po głowie taka trochę gotycka wersja Simki, więc się zabawiłam. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Sonia jest kreatywną osóbką znającą się na sztuce, uwielbia przebywać na łonie natury, i pilnie poszukuje swojej drugiej polówki. :09-winking-face:
To tyle w temacie zachwalania Soni na portalu simspatia.pl :a_grin2:

Tak wygląda przyozdobiona dodatkami CC
Sonia cc.jpg
dla zainteresowanych : linki do jej wszystkich nieoficjalnych dodatków są >TU<

A tak się prezentuje w grze, bez dodatków. :)
sonia z gry.jpg
Link do Galerii >KLIK<

Awatar użytkownika
Nicol.K
Twórca
Twórca
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 15:30
Origin ID: Nicollete

Post autor: Nicol.K » sobota 05 maja 2018, 20:14

Sonia je krásná s dodatky CC , ale i bez nich vypadá velmi hezky :14-face-throwing-a-kiss: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 05 maja 2018, 22:42

Twoje simki nic a nic nie zmienily "charakteru" - pewnosc siebie wręcz emanuje z tych piękności. Biedne te drugie połówki - na mur beton bedą pantoflarzami :cat_mwaha: .
Moze wyglad ich jest troszeczke inny niz tych Trojkowych - Czworka dała wiecej mozliwosci w kształtowaniu sima , ale charakterek chyba maja taki sam - to wlaśnie jest ta " charakterystyczna, genialna ręka Twórcy", ktory w kazdym swoim tworze coś tam wklada od siebie typowego tylko dla niego.
nie wazne Trojka czy Czwórka XD
Tworzysz wspaniałe piekne, kobiety, a CC to tutaj tylko wisienka na torcie,bo i bez tego to są przepiekne kteacje :)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 05 maja 2018, 23:02

:hearts/green-heart: Spodobała mi sie od pierwszego wejrzenia (tj w inszym temacie z łapka wskazującą na niebo); bardzo fajnie wypracowana mordka, powazna intrygująca ale i niepozbawiona łądnego uśmiechu. Bardzop fajna postać, można sobie sporo dopowiedzieć bo wydaje się tajemnicza. Super kreacja i z cecami tez bombastik !
jakoś tak w Czwórce zmieniłem podejście; o ile w Trójce cc używałem tylko do trybu budowy o tyle w Ts4 praktycznie cc używam tylko do ludzików (fajne ubranki dobrałaś).
Super praca, czekam na więcej Twoich ludzikowych prezentacji :hearts/green-heart:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » niedziela 13 maja 2018, 21:13

Świetna simka, w odsłonie z cc drapieżna i z mega pazurem :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , growa wersja delikatniejsza ale równie piękna :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
M3lcik
Pisarz
Pisarz
Posty: 52
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 17:57
Lokalizacja: MMz
Origin ID: M3lcik

Post autor: M3lcik » poniedziałek 14 maja 2018, 09:27

Sonia w wersji CC wygląda zabójczo ♥ Ale i wersja clean ma swój charakter. W grze już mi się zadomowiła, nawet nowe pokolenie wychowuje :D Piękna Simka ♥♥

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 28 maja 2018, 19:00

Oj, i mnie się mega spodobała. Sobie ją zabiorę - można? :)

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » wtorek 29 maja 2018, 21:40

Bardzo ładna dziewczyna :). Z cc wygląda poważniej ,lecz obie wersje mają swój urok. Śliczny kształt twarzy, delikatny owal, wesołe i marzycielskie spojrzenie. Piękna praca .

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 10 wrz 2019, 20:06

Oj, trzeba troszkę odkurzyć ten temat. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Dziękuję za komentarze. :hearts/heavy-black-heart: Alu, wszystkie simy wysłane do galerii można śmiało pobierać. :01-grinning-face:
Chciałam dziś przedstawić czteroosobową rodzinkę Maj- Vimes, której nie ma w galerii, a którą gram od pewnego czasu. Jack to sim Eli i wraz z moją simeczką Pati, dorobili się dwójki uroczych dzieciaków. Mieszkali cały czas na Sulani, ale niedługo zakończę tą rozgrywkę, bo udam się do krainy magii. Tam pewnie stworzę nowych czarodziejów lub czarodziejki. :)
01Rodzinka Maj- Vimes.jpg
02Pati Maj, Jack Vimes, Rico i Lori.jpg
03Rico i Lori.jpg
04ojciec i syn.jpg
05Cała rodzinka.jpg
Lori.jpg
Rico.jpg
Dla Eli jej nastoletni wnuk, gdyby chciała go sobie pobrać. :)
Rico Maj- Vimes nastolatek.rar
(91.94 KiB) Pobrany 420 razy

PS. Simy nie są poprawiane w CAS, jedynie zmieniłam im fryzurki i ubrania, gdy dorastali.
Ostatnio zmieniony niedziela 13 paź 2019, 12:05 przez Ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 10 wrz 2019, 22:35

Świetna rodzinka, przefajnie jest widzieć wspólne "geny" z elowym ludzikiem. Dziecka wyszły superowo, simka wygląda ultra realiostycznie jak na sima bez cc, nparawde super, ma coś w twarzy takiego "swojego" zupełnie jak człek widziany gdzieś w realu (lub tesco ;) Ciekaw jestem jak rozwinie się zyciorys tej rodzinki w krainie magii (może faktycznie spróbujesz jakiejś historyji skoro masz takie fajne ludzki?)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 11 wrz 2019, 01:53

Zabrany! No wykapany Vimes XD :hearts/heavy-black-heart: Od pierwszego luka widać! Panna na szczęście wdała sie w mamusię, bo dziewczynki jak sie wdadzą w tej rodzinie w tatusia to wynik jest raczej nieciekawy. :a_grin2: Mmo, ze jest prawie idealny jak na moj gust, ale jednak chyba wymaga poprawiania w CAS. Nie wiem dlaczego ta głupia gra tak wydluza nosy simom przy dorastaniu ze im prawie w usta wlażą, Zawsze musze podnosic im troche profil , nosy i poprawiac usta - no moze ten nie bedzie wymagal poprawiania ust, W koncu to syn Jacka a ten typ z loczkiem - moj ulubiony sim swego czasu. ktory teraz wystepuje w Simtopii to jego przyrodni brat. Jedyny sim w historii ktory ne wymagal zadnych poprawek. no ale taki sie trafia raz na milion XD Ale gra i tak zrobiła mu numer bo jak Misio go wsadzil do Simtopia City do zrobila z niego szkielet. Waga - zero. Dopiero jak wsadzialm go do CAS zeby mu zmienic ciuch to zobaczylam jaki wychudzony w tym sejfie sie znalazl :cat_blink:
Wprawdzie mam juz czarodzieja - twojego prawnuka po syrence XD ale oblukam i tego wnuka w grze . Moze stworzę dugą rodzine dla niego? Teraz czesto gram dwoma rodzinami.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 12 wrz 2019, 22:24

No śliczne są te twoje wnuki Elu. Czy to już prawnuki? Ale najbardziej podoba mi się ich mama. Świetna rodzinka Gabi - już mówiłam!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 13 wrz 2019, 23:37

Świetna rodzinka. Dzieci wdały się w rodziców. Chłopiec to cały Tata. Jack nie mógłby się go wyprzeć. Córka z kolei to takie geny pośrednie - trochę z Mamusi (włosy, usta, nosek) i trochę
z Tatusia (owal twarzy, oczy, bródka).

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 15 wrz 2019, 13:20

Dziękuję, że skreśliliście parę słów. :14-face-throwing-a-kiss:
W zasadzie cóż można pisać o simach, albo się podoba, albo nie. XD Polubiłam tą rodzinkę, i bardzo miło się nią grało. Nie zawsze tak bywa, często je zmieniam i prawie wcale nie gram wielopokoleniowo, więc chciałam pozostawić po niej jakieś wspomnienie. :01-grinning-face: Co do dzieci, to faktycznie geny Vimesa mocno wpłynęły na ich wygląd, i tak jak zauważył @Wikki , syn to wykapany ojciec, a córka też dużo z niego przejęła. Jedynie nie wiem, po kim Lori ma tendencje do tycia, musiałam jej dać nastrójnik "szybki metabolizm" i stale ćwiczy przed telewizorem swoja rzeźbę ciała, bo jak tylko spuszczę ją z myszki to jest pulchniutka. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Do Krainy Magii, stworzyłam nową postać, czarodzieja Franca Magusa. :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 13 paź 2019, 04:38

@Ktosik
Gabi jesli gdzies Ci sie zachował w bibliotece Rico to prosze spakuj go jeszcze raz Tray Importerem i wymien ten plik u gory na nowy. Ten tutaj jest uszkodzony. Przy probie rozpakowania taki wlasnie dostaje komunikat. Przy recznym przeklejaniu plikow z Traya tak sie czesto dzieje. Chyba jeden plik byl nie od niego.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 13 paź 2019, 12:09

Elu podmieniłam plik z Rico, mam nadzieje, że teraz wszystko jest ok. Sprawdzałam, i u mnie można rozpakować. :)

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 13 paź 2019, 14:45

Śliczna rodzinkę posiadasz Gabi :) Szczególnie podoba mi się twoja żeńska część rodzinki. Teraz kogo typujesz na adepta magii?

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » piątek 17 sty 2020, 19:30

Kolejną rodzinką, którą chciałam przedstawić są czarodzieje z Glimmerbrook, czyli Michaela Lamarr (urocza simka od Karo @Karo_Min ) oraz mój zezowaty Franc Magus. :01-grinning-face:
01 Rodzina Michaela i Franc.jpg
Franc specjalizował się w pojedynkach magicznych, a w wolnych chwilach (zachęcony przez Bożenkę @bobas52 ) udzielał lekcji latania na miotle. :cat_mwaha:
Chowańcem Franca była zielona czacha, złośliwe stworzenie, bo po niektórych wygranych pojedynkach otrzymywał od niej pochwały typu "Super, unicestwiłeś przeciwnika". :85-smiling-face-horns:
02 Franc na miotle.jpg
03 Franc.png
04 Franc.png
Michaela też kochała zabawy z magią, a specjalizowała się w produkcji eliksirów. To ciężka praca, więc Franc czasem jej pomagał.
06 Michaela.jpg
07 warzenie eliks.png
Oprócz nich w rodzince na początku były dwa koty, ponoć wysterylizowane, jak zapewniał facet z ośrodka adopcyjnego EA. Jednak okazało się, że mają jakiś bajzel w papierach, bo ta parka doczekała się trójki kociątek za jednym zamachem, a może miałknięciem. XD
08 kociaki.jpg
Michaela i Franc też w końcu doczekali się potomka, małego czarodzieja Leo, i choć nie byli małżeństwem, wiedli bardzo zgodne życie. :cat_lovely:
09 rodzinka.jpg
10 mały Leo.jpg
Leo uwielbiał kociaki i wszelkiego rodzaju zabawy. Niestety nie miał na to zbyt wiele czasu (wredna ja), ponieważ wyszedł już nowy dodatek uniwersytecki i planowałam go wysłać na studia, więc musiał się skupić na podciąganiu umiejętności, by dostać się na prestiżowy kierunek.
11 Leo i kociaki.png
12 Michaela i Leo.jpg
O studiach będzie następnym razem. :09-winking-face:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 19 sty 2020, 11:04

Wspaniała rodzinka :hearts/heavy-black-heart: i jak się czyta opisy charakteryzujące poszczególnych jej członków, daje się odczuć, że kochasz swoje "potomstwo" ( najwyraźniej wszyscy mamy sentyment do swoich podopiecznych i darzymy ich specjalnymi względami :oops: )
Te lekcje nauki latania na miotle, to była jedynie luźna sugestia :D , nie przypuszczałam, że Franc weźmie ją pod uwagę :lol:
Sądząc po wielkości kotła produkcja eliksirów wymaga sporej tężyzny fizycznej :o , dobrze że czasami można wspomóc się męskim ramieniem.
No i proszę nawet ośrodek adopcyjny udało się EA zepsuć :lol: - albo mieliśmy do czynienie z cudem natury :o . Osobiście wołałabym stawiać na to drugie.
Opiekunowie zwierzaków, najwyraźniej wzięli przykład ze swoich podopiecznych i też doczekali się uroczego potomka, którego czeka szybkie dorastanie (biedne te dzieci :( ) bo wyszedł UNIWERSYTET i tym samym skrócono dzieciakom beztroski czas dzieciństwa :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 21 sty 2020, 00:29

Kapitalne ludziki i kapitalne foty! Widać, że magia cię wciągła na max i potrafisz ta tematykę fajnie wykorzystywać nie tylko w świetnych budowlach ale i w zabawie , rozgrywce.
Czarodzieje tworzą bardzo sympatyczna rodzinke ale co chyba ciekawsze, o niebywałych zdolnościach dlatego jak się tylko uporam z grą to spróbuje podejrzeć Twoich bohaterów w grze.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”