Bobasowe metamorfozy

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Re: Bobasowe metamorfozy

Post autor: kreatora » wtorek 16 lis 2021, 22:31

@bobas52

Wszystkie twoje simki są charakterne, śliczne i zawsze bardzo oryginalne. Malo ktora simka wygląda dobrze w tej fryzurze jaką ma Sabrina a ona wyglaąda w niej idealnie! :cat_lovely:

Miriam wygłada bardzo realistycznie. Jej uroda i wyglad pasują do modelki albo aktorki. Za śliczna aby być farmerką na przykład :) Prędzej archelogiem czy lekarzem ale najbardziej pasuje mi sie dla niej kariera aktorki lub gwiazdy mediów spolecznościowych :cat_happy:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 17 lis 2021, 22:09

Bożenko wszystkie nowe simeczki są śliczne. Moje serce skradła Sabrina, bo jest taka uroczo dziewczęca. :cat_lovely:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 24 lis 2021, 09:33

Jeśli chodzi o moje pacynki, to staram się jak mogę... i jak nie mogę, to też się staram :) aby swoim wyglądem przynajmniej nie odstraszały. Jestem niezmiernie wdzięczna za komentarze i serduszka, bo to najmilszy dowód na to, że doceniane są te moje "starania" :)

Dzisiaj przedstawię Wam Winonę Ryder - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false, którą miałam przyjemność obejrzeć w filmie pt. "Miłość w Nowym Jorku". Sam film powstał w 2000 roku i po 21 latach przypadkowo wyparzyłam go w necie.
Aktorka przypomina swoją urodą, wcześniejszą gwiazdę kina urzekającą Audrey Hepburn, dlatego być może tak bardzo mi się spodobała. Czy udało mi się choć odrobinę zbliżyć się do oryginału oceńcie sami.

00.jpg
01.jpg

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę udanej środy.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 25 lis 2021, 07:46

Byłam pewna ze to Audrey Hepburn, bo tego filmu o którym piszesz nie widziałam :cat_mwaha:
To chyba przez to zdjęcie
Obrazek

Fakt ta aktorka bardzo ja ptzypomina ale twoja simka moze bc śmiało oboma - jest super! :cat_lovely:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 25 lis 2021, 10:57

Elu, @kreatora podobieństwo obu pań jest uderzające ... najwyraźniej ideał urody kobiecej w Hollywood mimo upływu lat jest niezmienny :) nie darmo zwykło się mówić, że prawdziwe piękno jest ponadczasowe ... w tym wypadku stwierdzenie to jest nader trafne.


łudzace podobieństwo.jpg

Dziękuję za tak wysoką ocenę mojego ludzika :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 25 lis 2021, 18:20

Faktycznie podobna do obu "wzorów",pewnie sporo sie nasiedziałas nad rysami twarzy. Wygląda super wizualnie i lubię też taki styl u pań więc pozostaje już tylko pytanie o cechy i ich wpływ na potencjalny growy życiorys ale co zwojuje w grze to juz zapewne warto przekonac się samemu :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 30 lis 2021, 02:25

Bożenko - ona jest prześliczna! Zaraz sobie pobiorę do gry i oblukam! I będzie pasować do sąsiedztwam w którym już mieszka inna aktorka - jakżeby inna niż MM :P

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 24 sty 2022, 15:01

Kochani przyjaciele mając na uwadze oszczędność miejsca w kąciku, przesyłam zbiorczy album wszystkich nowych postaci jakie wylęgły się w mojej grze a są nimi: Stella, Gillian, Vanilla, Evan, Scott, Nicolette, Michelle, po metamorfozie Vlad oraz Lee.

ostane postacie1.jpg


Równocześnie pragnę Wszystkim podziękować za cudowne komentarze w Galerii i serduszka. Pozdrawiam serdecznie i przytulam wirtualnie życząc zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :hearts/two-hearts:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 24 sty 2022, 18:56

Świetne ludziki i choć wampiry wywalam zawsze na starcie gry z Zaginionego Halo to jednak ten w okularze jest niesamowity, możnaby jakas ciekawa opowiastkę stworzyć mając taką postać.
Rude dziewczę znalazło już sobie u mnie parę ;) Testują eko-wymysły i przy okazji mam niezły ubaw patrząc na nich (on bywa marudnie niezadowolony i nie wiem dlaczego a ona jest entuzjastyczna i chyba by się lepiej z delsowatym rozumiała niż z małżem ,testuje więc przy okazji czy z czasem się bardziej zgrają.
Świetne prace.
Załączniki
22.01.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 25 sty 2022, 17:53

Wielkie dzięki Misiaczku, że przytuliłeś do siebie kilka moich łobuzów :) , które jak widzę niezłe sobie poczynają :lol:

Evan jak zauważyłeś bywa u Ciebie marudny, natomiast u mnie znużony ciągłym zainteresowaniem kobiet :) . Tak się składa, że każda nowo poznana dziewczyna zaczyna praktyczne go nachodzić i to w godzinach wieczorowych :lol: licząc zapewne na zaproszenie ... na noc.
A ponieważ chłopina jest mało asertywny, to nie umie odmówić niewiastom, i tym sposobem doczekał się dwóch nieślubnych synów.

monogamia.jpg

Innej w przypływie impulsu nawet się oświadczył ( i to z nią ma jednego syna), ale do ślubu nie doszło, chyba uznał, że syn wystarczająco zaspokoi jej zapotrzebowanie na miłość.

impuls.jpg

P.S Jak widać jego dziewczyny stosują zasadę ograniczonego zaufania :D aby nie powiedzieć stalkingu :?

agencja detektywistyczna.jpg


Faktycznie przyznaję trafił mi się niezły gagatek :D

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 28 sty 2022, 12:55

Piekne dziewczyny i super faceci. Ta przeróbka Vlada jest genialna! Evan, uwodziciel z kolei ma w sobie malutkie podobienstwo do Spike - twojego chyba najbardziej genialnego sima- jakis praprawnuk?:)
Całe towarzystwo juz poznałam w Galerii, choc brak tu ostaniego twojego dzisiejszego przystojniaka w okularach. Twoje simy są bardzo charakterystyczne i oryginalne- szczegolnie dziewczyny o duzej urodzie :) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 28 sty 2022, 15:01

Dziękuję Elu :hearts/heavy-black-heart: za wszystkie polubienia na Galerii i komentarze.

Evan być może dlatego przypomina Ci odrobię Spik'e, że ma jasne włosy i wyszedł z pod mojej ręki. Każdy z nas ma jakieś swoje upodobania a nawet schemat tworzenia postaci. W ten sposób w mniejszym lub większym stopniu powielamy swój wzorzec. Poza Scottem, mój wampirek nie dorobił się innego potomstwa ... no chyba, że o czymś nie wiem :03-face-with-tears-of-joy:

A skoro zwiastun kolejnego ludzika już wyciekł, to nie będę go ukrywać. Przedstawiam Richarda Gere - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Gere.jpg
Gere1.jpg

Jest to jeden z kilku aktorów starszego pokolenia, których bardzo lubię. Pozdrawiam serdecznie.


P.s Vlad po "operacji plastycznej uwierzył w siebie i przestał stronić od płci pięknej :o . Tym samym ujawniły się głęboko skrywane pokłady jego jestestwa - zmysłowość :D

karaoke z Vladem.jpg

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » sobota 29 sty 2022, 00:08

Składam zażalenie! Rysiu sie nie usmiecha tym ciepłym, uwodzicielskim spojrzeniem! A poza tym gdzie jest "Pretty woman"! Błagam, to kanon :P
Impresja Władzia to jest takie złoto <3 Nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego, że to takie ciacho jakby go stunningować :>
Dziewczęta są ładne, ale do chłopaków mam słabość, bo są awesome <3
Omg, z budowniczego to z Ciebie się robi totalnie wypasiony kreator simów! Ej Bobi, weż nie bądź gamoń i naucz!
Aha! I post scriptum xD Jeśli wrócę do projektu Stranger things, to Twoja Winona ma angaż jako jedyna i prawdziwa mama Willa. To już oficjalne :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 29 sty 2022, 21:58

To naprawdę Władek? 😶 Toż to siok ,robisz bardzo różnorodne rysy twarzy chyba długo przy nich dlubiesz ,świetne prace a Władek niczym pan Ibisz
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 01 lut 2022, 21:17

Oglądałam ostatnio (z dwa tni nazad) Ryśka Gere w filmie psychologicznym Niewierna (polecam). I tak sobie myślałam, że jak się go odrze z tego fraka, to taki zwyczajny tatuś z niego... U ciebie to właśnie taki tatuś - intelektualista. Nie jest jednak aż tak podobny do pierwowzoru jak wcześniejsze twoje twory, niemniej również udany. Natomiast Wlad nawet po liftingu budzi we mnie opór, gdyż zawsze będę mu pamiętać jego wampirze pochodzenie. I kochać go nie będę. To znaczy - moje simki :)
Notabene - wszystkie panie spod twojej ręki uwielbiam. Są awesome jak raczy Marvi określać..

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 03 lut 2022, 19:40

Skoro Alutek poleca film psychologiczny Z Ryśkiem, to jak polecę też z nim wyciskacz łez - "Mój przyjaciel Hachiko".

https://filman.cc/movies/moj-przyjaciel ... -tale-2009


P.s A tak na marginesie ja Vladka nie kocham, ale przynajmniej teraz nie czuję odrazy na jego widok :D

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 17 kwie 2022, 15:03

W ramach oderwania się choć na chwilę od złych wiadomości i przygnębiających zdjęć, od czasu do czasu wchodziłam do gry i... powiększałam swoją ludzikową rodzinę :)
Pozwolę sobie pokazać tych, którzy wyjątkowo skradli moją uwagę i, do których wrócę z przyjemnością jak tylko naprawię obecne problemy (pojawiły się po wgraniu nowego programu antywirusowego).

Timothy -https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Timothy.jpg
Thoimothy1.jpg

Jadwiga - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Jadwiga.jpg
Jadwiga1.jpg

Trevor -https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false , którego Ela na wyrost nazwała łamaczem serc :)
Trevor.jpg
Trevor1.jpg

na koniec z nowej dostawy fryzurka damska, którą prezentuje Diana - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

Diana.jpg
Diana1.jpg

Świątecznie pozdrawiam i jeszcze raz życzę dobrych Świąt Wielkiej Nocy :a_egg:
Ostatnio zmieniony wtorek 19 kwie 2022, 04:18 przez bobas52, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 17 kwie 2022, 17:40

Bardzo sliczne simki i przystojne chlopaki, :cat_lovely:
Szczególnie do serca mi przypadła Jadwiga z cudnie dobraną fryzurą oraz bardzo męski Timothy :hearts/heavy-black-heart:

(P.S. Wszystkie chłopaki i dziewczny - cale towarzystwo - dostało ode mnie juz dawno serduszka - natychmiast jak mi sie objawili w Galerii :cat_mwaha: )
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » poniedziałek 18 kwie 2022, 11:41

Bardzo ładne simki i przystojni simowie. :) A Trevor nietuzinkowy; nie jest to klasyczny typ urody, ale przyciąga wzrok niczym magnes! :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 18 kwie 2022, 14:48

Świetna ta dostawa, Diana to prawdziwa piękność więc parafrazując komentarz do komentarza przez Ciebie skomentowany (czy jakoś tak) będzie prawdziwym łamaczem tudzież łamaczką simowych serc a czy w grze np Trevor złowi ja czy ona Trevora czy może zaskoczą i pójda razem na łowy... czas i gra pokażą więc ...złowię ich sobie z ogromną radochą i ciekawością tak jak resztę dostawy :) Bardzo spodobała mi się tez Jadwiga a Tymoteusz zaskoczył mnie min fryzem (jakoś zapomniałem, że jest taki fryz). No nic, pora wybrać sie na łowy do galeryji :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”