Faceci i czasem damy Kreatory

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Faceci Kreatory

Post autor: Ktosik » sobota 31 paź 2020, 01:34

Elu, piękny Ci on, wygląda jak potomek Vimesa i Afrodyty :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Miałaś już blondynów, którzy bałamucili simki w trójeczce, teraz chyba chcesz tego spróbować w czwórce. :03S-face-with-tears-of-joy:
Ech, ja jednak wolę Vimesów-brunetów, takich jak Bruno, ale ten też jest uroczy. :cat_yes:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 07 lis 2020, 13:29

A mnie się podoba ten blondasek, wygląda jak dorosły cherubinek. Zresztą faceci z rodu Vimesów mają wybitnie męskie, niepowtarzalne rysy, że akurat kolor włosów nie odgrywa tak ważnej roli. Wszyscy panowie Vimes to 100% macho :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 28 sty 2021, 18:16

Wszystko w jedym czyli wszystko nowe:
Moj nowy sim Toni Vimes (podobieństwa do taty powyzej troche jest)
27.01.2021_02-53-41.jpg
kawalek mojego osatniego modern starteru i troche nowej okolicy. Okolica po mojej renowacji - dodałam basen na sąsiedniej dzialce XD
28.01.2021_06-28-20.jpg
Pierwsza nowa znajomość Toniego z rodzajem żeńskim ktorą tą damę podesłała gra (czyli u mnie wstep do nowej historyjki - ktoo wie moze ja stworzę, bo mam teraz duuzo wolnego czasu)
26.01.2021_06-55-35.jpg
Zdjecia nowego kota o imieniu Tom nie ma, bo cholerny kot natychmiast zaczął zwiedzać oklice po osiedleniu i zjedzeniu posilku (indywidualista)
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 28 sty 2021, 21:29

No to ciekawie się zapowiada. Nowy dom, nowy Tom, nowa wanna (znaczy basen), nowa panna... :) A raczej pannica... Może sobie twój Vimes wychowa żonę? Tak sobie ino dumiem, podsyłając ci cichcem jakieś pomysły na scenario... Bo w sumie - czemu nie? :P

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 30 sty 2021, 21:58

Kot wybył ale ludzik na szczęście pozostał do sesyji twórcy. Bardzo fajny i z automatu chciałoby się widząc nowego Vimesa zobaczyć i nową historię. Podobny jest trochę do Adama z poprzedniej strony tematu. Zapowiada się na poważnego bohatera ,który mknie przed siebie nie poddając się niczemu ,wydaje sie od Adama jakoś poważniejszy ale może to pierwsze wrażenie jest błędne? Chciałbym przekonać się o tym w historii i tez jestem ciekaw jak mogłyby sie potoczyć losy małej damy i czemu gra przywiała ją do Toniego.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 30 sty 2021, 22:26

@Alibali @SimDels
Dzieki za wdepnięcie :) :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Misiu to syn Adama i simki od TestAlias wiec trudno zeby nie był podobny do tatusia, Oczywiscie lekko poprawiony w CAS ale niewiele. Nastepnego jednak bede musiala stworzyc w innym styiu bo juz mi sie ten typ urody zaczyna nudzić XD Oczywiscie tez beszie na bazie urodzonego w grze oryginalu.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 30 sty 2021, 23:10

Ps: to ciekawe, że robisz sobie za każdym razem takie swoiste wyzwanie czyli bazujesz jednak na tym co stworzy tok gry w Twojej dynastyji :) Ja nie miałbym do tego cierpliwości nawet poprawiając to i owo w CAS ale dzięki temu każdy Twój ludzik to sim z autentyczną historia (albo raczej rodowodem) i to jest bardzo fajne.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 31 sty 2021, 13:06

Cały klan Vimesów ma tak charakterystyczne męskie rysy, że nie sposób ich pomylić z kimś innym. Nawet męscy potomkowie rodzący się w grze dziedziczą cechy zewnętrzne, a podejrzewam, że także charakter, protoplasty. Toni wygląda na charakternego faceta z "głębokimi" przemyśleniami, wiedzącego czego chce w simowym życiu :)
Z niecierpliwością czekam więc na historyjkę z nim w roli głównej.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 02 lut 2021, 23:40

Ech, jak ja lubię tych Vimesów, a szczególnie brunetów. :hearts/heavy-black-heart: Już od trójeczki mam do nich sentyment, a Ty tu piszesz, że następnego chcesz odmienić. :30-disappointed-but-relieved: Mam jednak nadzieję, że to nie będzie jakaś radykalna zmiana, tylko drobne poprawki kosmetyczne.
Starter, jak to starter, w środku trudno zrobić ful wypas, ale z zewnątrz wygląda rewelacyjnie. Pewnie Toni szybko się dorobi i go odpowiednio wyposaży. :01-grinning-face:
Ciekawa ta pierwsza znajoma z rudymi warkoczykami, może jak wyrośnie to zawładnie jego sercem, a na razie będzie powoli do siebie przyzwyczajać Toniego i kota. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Na historyjkę czekam z utęsknieniem.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » piątek 05 lut 2021, 09:43

:27-person-with-folded-hands: Czy ten nowy będzie w galerii do pobrania?? :27-person-with-folded-hands: to taka mała prośba. A jeszcze jakby miał już jakieś swoje umiejętności to już w ogóle :hearts/sparkling-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 06 lut 2021, 14:38

@Karo_Min
Bardzo sie ciesze ze ci sie spodobał i oczywiscie go wysle jeszcze dziś wieczorkiem z gry. Ale musisz go poszukać u mnie w katalogu pod CC bo nie chce mi sie wylaczać modów. Nie ma zadnych CCaków oprocz skorek od WW, ale ty masz to tez. No a poniewaz masz MCC musisz mu właczyć starzenie jesli chcesz aby sie zestarzał bo podczas zapisywania do Galerii on te ustawienie dla tych co mają MCC a go pobiorą te ustawienia zachowa zapisane w pliku. Z tego Galeria nie czyści dla tych pobierających, co mają ten sam mod MCC, ku mojemu zdziwieniu. Umiejetnosci ma ale głownie techniczno - ogrodnicze plus jest wysportowany. Artysta z niego zaden :D Moze potem zblednąć bo umnie w grze na dzis ma opalenizne z lezaczka
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » poniedziałek 08 lut 2021, 12:19

@kreatora No w grze jest lepszy niż na zdjęciach :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 04 paź 2021, 02:37

Nietypowo bo nie facet a dziwwczyna. Stworzyłam bowiem dziś panienkę o imieni Joy - czyli Radość na polski dla mojego Vimesa. Troche taka w typie" żywej laleczki"z komiksu ale takie mi pasuja do cukierkwego świata simów
Juz jest w mojej grze i bedzie wiecej jej fotek z gry jak "urodzę" nastepny odcimek historii ale nie zdązylam z nia jeszcze mojego Jona zapoznać, Sami zobaczycie wtedy na fociach jaka jest fajna w grze , bo jak zaiskrzy to chyba ich pozenie.
Najlepiej wygłada z profilu i z opcji 3/4 w grze i na fociach, To juz chyba moja obsesja ze moje simy muszą wygladać najlepiej na bocznych ujeciach. Ale one tak sie najcześciej prezentuja i w grze i na fotkach z gry, Rzadko kiey sim nam sie ustawia z an face w grze - wlasciwie chyba nigdy, a dla mnie wazne jest co jest w grze a nie to co w CAS
03.10.2021_22-26-07.jpg
03.10.2021_22-25-39.jpg
jest w moim katalogu ale ukryta pod CC.. CC to ona nie ma tylko to co dostala od WW wiec po wejsciu do CAS bedzie "usunieto niektore obiekty" - ci co maja WW beda wedzic co usunieto. Dla tych co nie mają nie znajdą w jej wygladzie zadnej roznicy :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 04 paź 2021, 15:14

Panienka z gry - całkiem przyzwoicie się prezentuje. A po zadartym nosku i stanowczo wysuniętym podbródku spodziewam się po dziewczęciu niezłego charakterku! Sama jestem ciekawa jej przygód w twojej grze.
Ciekawe jest dla mnie, na czym się gra opiera produkując jakieś postaci. Bo że mają coś tam zakodowane, to nie ulega wątpliwości. Kiedyś pobrałam sobie do gry któregoś twojego Vimesa (jeszcze z początków), i on totalnie olewał każdą pannę, która do niego wzdychała, a sam z siebie leciał pędem do podlewania szpinaku. Nie sądzę aby to był jakiś algorytm przypadków, chociaż kto wie. Inny twój Vimes bardzo czule opiekował się kotem, chociaż nie miał w cechach ani miłośnika kotów ani innych stworzeń... Może ZANIM go wypuściłaś ze swoich objęć (tfu, biblioteki) w daleki świat, to ileś tam razy wykonał jakąś tam interakcję na szpinaku (ten pierwszy) czY na kocie (ten drugi), i te ileś tam razy zostało mu policzone właśnie na poczet zachowań stałych? Bardzo mnie to ciekawi. Każdy Sim jest inny. Nie jest tak (i to w tej grze lubię), że stworzony ledwie ludek lezie sobie do domku, siusia, je, śpi i próżnuje. Jak go nie popchniesz to nie zainteresuje się ogródkiem z własnej woli, albo kotem czy innym SImem... Każdy ma od początku jakąś osobowość... Wczoraj na poczet tworzonego domku do mrocznego wyzwania zrobiłam nową rodzinkę (dwie siostry). I z zaskoczeniem zauważyłam, że bardzo szybko do siebie przylgnęły... A zazwyczaj tworzę rodzeństwo, by uniknąć problemów rozmnażania). I nie każde rodzeństwo lubi się od startu, nawet jeśli w ulubionych ustawię im te same "ulubienia", aby rodzeństwo miało o czym gadać na początek...
Aha - i jeszcze drobna uwaga. Poprawiłabym dziewczęciu odrobinę oczka, bo jak dla mnie to ma trochę zbyt wypukłe. No, ale to twoja Simka i zrobisz jak będziesz uważała...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 04 paź 2021, 16:45

Pewnie poprawię w grze -dzieki Alu :hearts/heavy-black-heart: - ona to świeżynka nie grana do wczoraj, Ale juz ja poznałam z Jonem i ku mojemu zdumieniu on ją uznał za estremalnie atrakcyjną a i ona jego uznala za ekstremalnie pociagającego. Ssprawdzilam na ich profilach. Nie musiałam tykać myszki aby zaczeli ze sobą flirtować po 15 minutach simowej rozmowy bez mojej interwencji. Potem posadzilam ich przy szachach aby sie poznali lepiej i wciąż lecialy flrty obustronne a potem nagle olali szachy bo juz sobie nabili pasek zauroczenia do polowy i Jon uznał, ze moze sie odwazyć na cos wiecej niz flirt.
To mi sie ostatnio wcale nie zdarzało, bo moje simy ostatnio nie są fliciazami - nie mieli czasu na takie zabawy z tą cholerną farma, nie byli zainteresowani podbojami milosnymi i autonomicznie podczas rozmowy z panienka oddalali sie do kurnka albo na inspekcje ogrodu zapominając o gościu całkowicie.
Fakt ustawiłam atrakcyjnosc dla obojga ale i poprzednia panienka z ktora Jon czaem sie spotykal tez spełniala jego wymagania pod tym wzgledem ale szału tam nie było i porzebne były trzy randki plus wspomaganie myszka interakcji by rozowy pasek dociagnal do polowy - a tu po trzech goszinach juz sobie podciagneli ten pasek do połowy samodzielnie, a ja naprawdę myszki nie tykałam oprocz posadzenia ich przy tych szachach, bo nie chciałam ich do niczego zmuszać. Gdyby Jon sie nia nie zainteresowal - to tudno. Wymienilabym ja na inną panienkę, bo chce spontanu w grze w sferze zwiazkow miedzysimowych, Tylko to mi zostało w Czworce zamiast tak bogteych interakcji Dwóhkowych czy Trójkoweych gdzie było wszystko...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 04 paź 2021, 18:34

Świetna simka z psotną minką :) Wygląda bardzo ładnie i faktycznie kojarzy się trochę komiksowo i bardzo radośnie więc w historyjce pewnie się nieźle rozhula ,zresztą fajnie że sprawdzałaś już jak mogą wyglądać interakcje :)
Sprawdziłem jak się ułoży gadka z simem Gabi i okazało się, że ona owszem gotowa dać mu różę ot tak ale kiedy twórca ja powstrzymał przypominając, że nadal nie ma nic złego także wtedy kiedy to facet pierwszy się stara... pozostała zupełnie obojętna (kto wie może ma już Twojego sima Elu "zakodowanego" bo taka osobliwa cechę czwórkowych ludzików że zapamiętują nawet przemielone przez galerie już skądeś znamy).
Załączniki
04.10.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 04 paź 2021, 21:46

Wiesz Elu co, że ona w grze wygląda zupełnie inaczej. I całkiem możliwe, że oczka też są zupełnie inne... I bardzo proszę więcej mie tu nie wstawiać fotek z CASu!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 05 paź 2021, 05:37

Słodziak z tego cukiereczka. Zadarty nosek, bystre oczka i buźka niewiniątka, mogą zmylić potencjalnych kandydatów do ręki panienki ... bo coś mi się wydaje, że panienka posiada charakterek :D .
Świetna dziewczynka i jak wynika z Miśkowego komiksu rezolutna :)

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 17 lis 2021, 00:22

Zakazano mi tego typa wywalac z Galerii - co jest moim zwyczajem. To co tutaj - to doroslo mi w grze a ten w Galerii dorósl w CAS - no i to nie to samo, :70-serious-face-symbols-covering-mouth: bo - dorosniecie w grze zdecydowanie odjezdza wygładem od dorosciecia w CAS, bo w CAS od startu poprawia sie usterki urody a w grze sie tego nie tyka tylko czeka co z tego wyniknie, Musialam sie zdrowo nameczyc zanim gostek zaczął byc akceptowalny w grze. Tego z Galerii do gry nie wzielam i nie mam pojecia jak sie w grze prezentuje ale to co doroslomi w grze wygłąda tak - dalej daleko od idealu ale mozna go polubic :cat_mwaha:
czyli Arti Vimes
16.11.2021_00-06-51.jpg
Spotkal sie po raz pierwszy w dniu miłosci z moim baardzo starym wyrobem czyli moją simką sprzed roku - bo była pod reka w bibliotece i była grana wiec z indywidualnoścą
16.11.2021_00-11-44.jpg
No i po godzinie wyladowali na festiwalu - gosc tu jeszcze ma zero charyzmy ale ma talent XD
16.11.2021_02-20-03.jpg
A tu link do Galerii do typa z CASu, Nie wiem czy pzypomina tego z gry XD ale podejrzewam ze tez ma ukryte talenty
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... B6A3FFB678
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 17 lis 2021, 14:04

Świetny ludzik ,zdecydowanie rózni się od typowego vimesowego genotypu, kojarzy mi sie troche z urodą azjatycką przez charakterystyczne oczy no i przefajnie wygląda na tym foto, zupełnie jakby naprawdę coś kombinował ;) :
Załączniki
16.11.2021_00-11-44.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”