Simki(owie) od Pablo

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Re: Simki(owie) od Pablo

Post autor: Ktosik » wtorek 24 wrz 2019, 23:09

Przystojny, ten czarnoksiężnik Paweł, i z uroczym zarostem na twarzy. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Niech moc będzie z nim! I niech nie podpali chałupki :03-face-with-tears-of-joy:
Jedynie dałbym mu bardziej magiczne ubrania, bo na razie to ma fajny luzacki strój. :)

Paweł, mam nadzieje, że dożyję dnia kiedy zobaczę jakiś twój komentarz pod moją pracą. Spiesz się, bo lataka nieubłaganie lecą. :03S-face-with-tears-of-joy:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 25 wrz 2019, 23:47

Gość z gatunku: wesoły, przystojny czarodziej na luzie.
@Ktosik On sie tylko tak maskuje - co sie bedzie reklamował. Jak zostanie wirtuozem magii to sie przebierze.
P.S No wiesz Gabi trudno z Grecji cosik komentować... no a po powrocie nie wiadomo w co ręce włozyc tyle zaległości, a i pograc sie wreszcie chce...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » piątek 27 wrz 2019, 13:28

A żebyś wiedziała Elu że nie wiem w co ręce włożyć po powrocie. Na dzień dobry dostałem decyzję z gminy o przydzielonym mieszkaniu i praktycznie non stop tam siedzę i szykuję nowe lokum abym mógł jeszcze przed zimą się przeprowadzić ( jednak to co przydziela gmina,wymaga kapitalnego remontu :( wiedzą to ci co robili remonty lub robią ile to kosztuje czasu i pieniędzy). Do gry wchodzę tylko nocą i to też góra na trzy godzinki bo trzeba iść spać aby rano wstać i dalej szykować lokum.
@Ktosik - obiecuję że gdy się z tym uporam to otrzymasz komentarz pod swoimi pracami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”