Zgadij kto!

Pokaż swojego sima a powiemy ci kim jesteś! Gracze wszystkich odsłon The Sims łączmy się!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Zgadij kto!

Post autor: SimDels » sobota 13 cze 2020, 23:52

Reno jako żywy, pan Kiepski też :D To są faktycznie postacie cc te ostatnie czy bardziej przeróbki fotograficzne jeśli mogę zapytać? Bo naprawdę mega efektownie to wygląda.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » poniedziałek 29 cze 2020, 10:05

SimDels pisze:
sobota 13 cze 2020, 23:52
Reno jako żywy, pan Kiepski też :D To są faktycznie postacie cc te ostatnie czy bardziej przeróbki fotograficzne jeśli mogę zapytać? Bo naprawdę mega efektownie to wygląda.
a to tak troszke tajemnica :D Ale chyba dobrze robie, skoro łatwo zgadnąc :D Troszeczkę jednak trzeba komputera, bo nawet realny skin czasem ie wystarcza.
Teraz takie dwie zagadki
Obrazek

Awatar użytkownika
El-żunia
Bloger
Posty: 59
Rejestracja: środa 08 kwie 2020, 17:07
Origin ID: LynnCowel

Post autor: El-żunia » poniedziałek 29 cze 2020, 10:06

SimDels pisze:
sobota 13 cze 2020, 23:52
Reno jako żywy, pan Kiepski też :D To są faktycznie postacie cc te ostatnie czy bardziej przeróbki fotograficzne jeśli mogę zapytać? Bo naprawdę mega efektownie to wygląda.
a to tak troszke tajemnica :D Ale chyba dobrze robie, skoro łatwo zgadnąc :D Troszeczkę jednak trzeba komputera, bo nawet realny skin czasem ie wystarcza.
Teraz takie dwie zagadki
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aleja Simowych Gwiazd”