Znikające ubrania

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
AgniechaLB
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: środa 14 kwie 2021, 21:03

Znikające ubrania

Post autor: AgniechaLB » środa 14 kwie 2021, 21:10

Ściągnęłam spodnie do simsów https://www.simsdom.com/downloads/27338 ... tured=true mam mod hq a pomimo tego jak sims się rusza nie widać połowy tułowia. Szukam ale nie wiem co mam ściągnąć żeby to działało, tak się dzieje przy kilku innych ciuchach.
Załączniki
spodnie.png

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » czwartek 15 kwie 2021, 20:50

Może nie masz meshy? Albo masz włączony tryb laptopa? On obniża grafikę z tego co się orientuję i może to jakoś działa na CC. W każdym bądź razie najlepiej go wyłączyć nawet jeśli grasz na lapku :09-winking-face:
Szczerze Ci powiem, że pierwszy raz wchodzę na tę stronkę i nie mam pojęcia co nie gra. Niby mesh jest zawarty ale może trzeba jednak coś jeszcze pobrać :22-thinking-face:
Odnośnie CC to polecam ci stronkę TSR. Sama z niej korzystam :12-smiling-face-sunglasses:
Albo jeszcze wyjmij cały folder MODS na pulpit, napraw grę na Origin i zobacz czy to coś da

AgniechaLB
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: środa 14 kwie 2021, 21:03

Post autor: AgniechaLB » niedziela 18 kwie 2021, 20:55

Gram na komputerze stacjonarnym z TSR wszystko mi działa. Myślam że może to jakiś mod którego nie mam. Na tej stronie są podobne włosy które są płatne na TSR i działają. Przy okazji odkryłam stronę z pięknymi domami https://hermajestybuilds.wixsite.com/hermajestybuilds polecam :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 19 kwie 2021, 14:02

@AgniechaLB też tak myślę! :09-winking-face:
Dzięki za polecenie! Zerknę w wolnej chwili :78-smiling-face-halo:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”