Problem z odczytaniem zdjęć z The Sims 2 Ultimate Colection na komputerze

Masz problem z grą? Nie chce się uruchomić? Poszukaj odpowiedzi lub zadaj pytanie.
Arzu
Roznosiciel kawy
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2021, 19:14

Problem z odczytaniem zdjęć z The Sims 2 Ultimate Colection na komputerze

Post autor: Arzu » poniedziałek 13 wrz 2021, 10:07

Witam wszystkich :)
Kilka dni temu zarejestrowałam się tutaj. Po kilku latach przerwy zaczęłam grać znowu w Simsy. Zawsze grałam w podstawę 2, od kilku dni mam Ultimate Colection, czyli wszystke dodatki 2 razem. Nie planuję na razie następnych wersji, ponieważ chcę trochę swojego wolnego czasu przeznaczyć na znaną sobie simową rozrywkę, a nie na uczenie się podobno zawiłej 3.
Nigdy nie potrzebowałam wykorzystywać zdjęć robionych w grze, a teraz chciałabym dodać kilka do mojego opisu gry. Zdjęcia zapisują się w moim komputerze nieznanym mi formacie Plik PACKAGE. Czy ktoś wie jak i czym takie pliki otworzyć żeby można było zobaczyć zdjęcie i zamieścić na tym forum? :58-anguished-face: :24-neutral-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 08 paź 2021, 06:49

Chyba nie szukasz ich tam gdzie powinny być. Zdjecia moga się zapisywac tylko jako pliki psd tiff, jpg, png i ewentualnie gif - nigdy nie spotkalam sie z tym by zapisywaly sie jako pliki z koncowką package. W simsach generalnie zdjecia zapisuja sie jako pliki z koncówka png (czyli Data kolejny numer zdjecia .(kropka) png
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy techniczne”