Wodospad na sciane

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
Syska
Roznosiciel kawy
Posty: 2
Rejestracja: sobota 25 lis 2023, 17:39

Wodospad na sciane

Post autor: Syska » sobota 25 lis 2023, 17:42

Hej

Wodospad na sciane z dodatku miejskie zycie
Moze ktos wie dlaczego z wodospadu na sciane nie leci mi woda?
dziekuje za odp. (Gram na ps4)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 25 lis 2023, 19:25

Może być, że masz za mało pamięci RAM, za słabą kartę graficzną, albo ściągnęłaś jakieś modyfikacje, które są już przestarzałe. Uruchom grę w tzw czystym trybie - tzn nie wiem jak się to robi na PS4 - na komputerze jest możliwość wejścia do folderu Dokumenty, i tam zmienienie nazwy folderu TS4 na TS4stary i odpalenie gry. Jeśli gra po takim uruchomieniu działa normalnie, to trzeba na piechotę sprawdzać wkładając do nowego TS4/Mods owe modyfikacje czy cece. Mówiąc modyfikacje mam na myśli mod MC Command Center czy UI Cheats Extension czy inne. Mówiąc cece mam na myśli cuctom contents czyli włosy, skórki, meble, ubrania etc pobrane z różnych stron internetowych.
Pamiętaj aby wyrzucić folder o nazwie TS4stary z lokalizacji Dokumenty po sprawdzeniu, że wszystko działa jak należy.

Jeśli to nie wina modów ani cece, to problem może leżeć w wydajności twojego sprzętu. Obniż przede wszystkim wymagania dla wyświetlania grafiki w zakładce opcje/grafika. Ale naprawdę - piszę to trochę w ciemno, bo nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z problemami dotyczącymi konsoli.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”