FIXED! Genetyka krzyżówek rasowych - aktualizacja naprawiła

Nie wiesz, jak zebrać kolekcję? Jak wyrzeźbić łabędzie? Nie martw się! Ktoś to na pewno wie!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

FIXED! Genetyka krzyżówek rasowych - aktualizacja naprawiła

Post autor: kreatora » poniedziałek 29 lip 2019, 23:41

Jesli dotyczy to syrenki to łatwo to obejść. Nawet mod dp tego potrzebny nie jest. Gdy juz wiemy ze nasza syrenka zaszla w ciąze lub nasz syren zostanie tatusiem to natychmiast kupujemy jej/jemu za punkty 2 pęczki wodorostów i zamieniamy ich w normalnych simów. Pełna gwarancja ze dzieci odziedziczą cechy rodziców bonawet jeśli druga połówka zwiazku jest wampirem to ten bug z genetyką wampirów nie dotyczy. Tylko syrenek. Po narodzinach dzieciatka/dzieciątek - znów podajemy bylym syrenkom i trytonow wodorosty i zamieniamy ich dzięki temu w to czym byli poprzednio. Sama to wymysliłam, no idea ze mi sie random sim urodzi była okropna. Więc zotalo to sprawdzone w mojej grze i synek odziedziczył cechy obojga rodziców, a syrena znow jest syrenką. Jedyny ból ze w tym ukladzie dziecko nigdy nie urodzi sie jako syrenka - no ale zawsze mu mozna podać te wodorosty...
Ostatnio zmieniony sobota 10 sie 2019, 13:37 przez kreatora, łącznie zmieniany 2 razy.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 01 sie 2019, 01:20

Dzięki Elu @kreatora za podpowiedź, jak uniknąć tego problemu. :14-face-throwing-a-kiss: Wprawdzie nie gram teraz syrenką ani trytonem, ale z pewnością zacznę, więc będę wiedziała co zrobić z tymi ogoniastymi. :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 10 sie 2019, 13:34

Mam dobra wiadomosc - ostatni patch naprawil problem z geneyką syrenek i juz nic nie trzeba kombinować
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Post autor: nolca » sobota 10 sie 2019, 23:29

A u mnie akurat to idealnie w czasie się wpasowało :05-smiling-face-open-mouth: Na razie widzę, że dzidzia ma kolor skóry taki jak mamusia syrenka, więc mam nadzieję, że później jak będzie rosła to będzie ok :10-smiling-face-smiling-eyes:
Obrazek
Instagram Galeria

ODPOWIEDZ

Wróć do „Problemy z rozgrywką”