Vimes Winter SPA -Tyko tutaj dostepne

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Vimes Winter SPA -Tyko tutaj dostepne

Post autor: kreatora » niedziela 15 lip 2018, 18:32

Potraktuje to jak mediafire czyli mozna to pobrać wyłacznie tutaj klikajac na spakowany zalcznik . Do Galerii to nie pojdzie
Po pobraniu nalezy spakowane pliki wrzucic do Traya i tam rozpakowac , Nastepnie wywalamy z Traya te spakowaną "ksiazeczke" do smieci i gotowe :)
Uwaga! Termostat znajduje się na scianie budynku po lewej przy bramie przy wyjściu do ogrodu ze stawem . Zapisywana parcela miała toto ustawione na cieplo ale nie wiem czy ustawienie sie zapisuje, Wskazane jest ustawic to chłodna pora na ciepło, bo inaczej masazysci bedą marzli a simy hędą łazic w zimowych ciuchach
15.07.2018_18-16-47.jpg
15.07.2018_18-17-20.jpg
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 16 lip 2018, 02:01

Fantastiko! Ciekawy pomysł z umieszczeniem pliku bezpośrednio tu (musze spróbować). Sam bydynek a właściwie dwa budynki złączone w jedna dużą rzecz, szklane dachy ułatwiają obserwowanie rozhulanych ludzików biegających bezwstydnie bez swetrów i szalików wewnątrz (o ile termostat faktycznie zapisuje temperature w zapisie pliku czego tez nie sprawdzałem). Praca pobrana ,bardzo chętnie zobaczę ta metamorfozę w działaniu.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 01 paź 2018, 18:27

Wow! Nie zauważyłam nowego projektu dla Klubowiczów. :22-thinking-face:
Miałam poprzednią wersje w grze, ale widzę, że dostosowałaś Spa do pór roku. :01-grinning-face:
Super, na pewno skorzystam. Dzięki Elu :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 07 lis 2018, 16:03

Ogromne gratulacje Elu! Jak widzisz to bynajmniej nie tylko rzemiosło a cos więcej i na całe szczęście ich wartosc jest doceniania :hearts/green-heart: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”