Miramar

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Miramar

Post autor: kreatora » poniedziałek 11 lut 2019, 21:03

Zeby mi calkiem kacik nie zardzewial - na start 2 focie . Potem - moze doloze wnetrza ale to baza game i rewelacji nie bedzie
aMiramar.jpg
11.02.2019_04-10-06.jpg
LINK DO GALERII - pare lajkow by mi sie przydalo XD
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 6A61392AEA
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 11 lut 2019, 22:14

Świetny domeczek Eli. Jestem dziś tak padnięta że nie napiszę właściwego komentarza więc dopiszę jutro resztę. Chciałam tylko zaznaczyć, że widziałam...Ale uważam że to jeden z twoich lepszych domów.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 12 lut 2019, 17:36

Nie wyczarowałbym takiej zarabistej bryły hausu z podstawki to raz a dwa, że sztuką jest ułożenie tak fajne wszystkiego na ukos. Reasumując hausik wyglada świetnie i jakoś bardzo malowniczo, podoba mi sie pomysł z tymi szklanymi zadaszeniami rozległej przestrzeni basenu i sporego tarasu (hulaj dusza mega miejsce na dźamprezy ;) choć tam juz widze jest drabinka dla dziecków). Tez wydaje mi się jednym z najlepszych Twoich co do bryły ,reszte sprawdze sobie jak sie ogarne się czasowo o co chwilowo baaardzo trudno. Piękny projekt Elu, w pełni podziwiam za umiejętność tworzenia takich cudów z podstawki!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » środa 13 lut 2019, 19:57

Ja nie wiem, Elżbieto, jak Ty te chałupy rychtujesz, ale pewnikiem szatan udzielił Ci błogosławieństwa tudzież pakt z nim jakowy zawarłaś, bo co zyrknę na wyprodukowaną przez Ciebie daczę, to japa mi spada na glebę (nie, serio, gdyby nie dywan na podłodze, to bym Cię tu zaraz na jakie kolegium zawlekła żebyś mi parkiet odnowiła, bo ryjem plaskam o klepki jak dzik nochalem o żołędzie).
Kurczę! Nie wiem nawet co sobie za punkt startowy obrać: czy pomysł ze szklarnią, czy samą bryłę, czy w ogóle fakt, ze chałupy to Ci zawsze wychodzą z zewnątrz monstrualne (znaczy wyglądają na olbrzymie i okazałe), a wewnątrz strojne, gustowne, a funkcjonalnie (bez zbędnego rozpasania, skromnie, ale treściwie, ładnie urządzone i w dodatku funkcjonalne!).
No i to co mówi Delsu - wszystkie elementy z podstawki :o Jestem w szoku jak olbrzymi potencjał jesteś w stanie wydobyć z samego base'u :o
Szacuneczek składam, daję lajeczka i kłaniam się nisko. Życzę dalszych, równie owocnych projektów :D

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 14 lut 2019, 00:31

Widziałam domek w wersji roboczej, więc wpierw napiszę, że przeróbka wszyła Ci rewelacyjnie!!! Dom jest szalenie urokliwy i pięknie się prezentuje na fotce. Świetna bryła po skosie jest bardzo spójna, a różnorodne dachy dodają jej tego uroku. :hearts/heavy-black-heart:
Zwiedziłam go w grze, i byłam zachwycona całością. Ja mam czasem problem z rozplanowaniem pomieszczeń, u Ciebie zawsze jest idealnie! Po za tym elegancko i przytulnie. To kilka fotek na dowód. :01-grinning-face:

Cudna kuchnia i salon
Ela kuchnia.jpg
Ela salon.jpg
Jeden z ślicznych pokoików dla dzieci (no właśnie, sporo ich. XD Czyżbyś planowała szóstkę dzieciaków ? :02S-grinning-face-smiling-eyes: )
Ela dzieci.jpg
i zadaszony taras z pięknym widokiem.
Ela taras.jpg
Wspaniała praca z podstawki!!! :a_bravo: I nie chce już więcej czytać o jakichś "rzemieślnikach", bo jesteś Mistrzem!!! :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 18 lut 2019, 09:57

Za każdym razem zastanawiam się :22-thinking-face: , jak udaje się Tobie i Gabi, tworzyć takie cudne budynki na bazie jedynie podstawki. To wręcz niewiarygodne ... ale jak widać - możliwe.

Od kiedy wdrażam się w budowlankę (śmiało powiedziane :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat: ) zaczęłam dostrzegać zdecydowanie więcej ciekawych szczegółów i rozwiązań jakie stosujesz. Tym razem pilnie studiowałam dachy, które jak wiesz, są moją piętą Achillesową :34-sleepy-face: . Jestem pod wrażeniem łatwości z jaką przychodzi Ci układanie dachówek :a_bravo: Już za samą wariację dachową padam do stópek i biję pokłony.

Wnętrza jak zawsze eleganckie. Tu chciałam wkleić widok kuchni, ale Gabi mnie ubiegła :)
W ogrodzie rzuciła mi się w oczy mini szklarnia :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: , której pomysł o ile się nie pogniewasz, chętnie podkradnę :09-winking-face:
Eli ogródek.jpg

Cieszę się, że mogę się uczyć od najlepszych - w tym wypadku od polskich mistrzów budowlanki, bo za takich uważam elitę tego Forum.
Pozdrawiam i przepraszam, że dopiero teraz komentuję prace - siła wyższa, choroba nie wybiera :44-pensive-face:

Awatar użytkownika
Silvaborealis
Pisarz
Pisarz
Posty: 103
Rejestracja: środa 18 kwie 2018, 11:57
Origin ID: SILVAbOREALIS

Post autor: Silvaborealis » piątek 01 mar 2019, 14:12

''Tylko basegame'' , powtórzę za przedmówcami, to jest na maksa wypełniona umiejętność robienia czegoś z niczego. Dla mnie w podstawce nie ma nic ciekawego a tu się zastanawiam, jak to możliwe, że jednak takie świetne chaty wychodzą. Te dachy, majstersztyk i jak fajnie wyglądają razem :hearts/heavy-black-heart: . Podoba mi się kolorystyka z zewnątrz, nadaje budynkowi wrażenie eleganckiej i wygodnej posiadłości, jaką bez wątpienia jest. Wnętrza jak zawsze stylowe.

dw62801
Asystent
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 04 mar 2019, 16:28
Origin ID: dw62801

Post autor: dw62801 » poniedziałek 25 mar 2019, 20:52

Aż ciężko jest uwierzyć, że dom powstał wyłącznie z elementów z podstawowej gry. Gdy podczas premiery podstawki zacząłem moją pierwszą budowę to nie wróciłem do momentu, w którym nie zaczęły pojawiać się pierwsze cc. Wielkie brawa :a_bravo:
Idealnie kontrastujące kolory fasady budynku połączone z niekonwencjonalnymi dachami są bardzo eleganckie i przyjemne dla oka. Urzekł mnie obraz wkomponowany w kuchnię, jak i jej kolory - połączenie niebieskiej tapety powoli przechodzącej w kolor kremowy(?) z ciemnobrązowym deskami na ścianie i ciemnym umeblowaniem pomieszczenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”