Malva Starter

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Malva Starter

Post autor: kreatora » wtorek 03 mar 2020, 22:44

Startery w Galerii przeszły dużą ewolucje podczas mojej nieobecności i o ile domy wieksze dalej mają rozwiązania podobne to okazało sie ze takie startery jakie ja budowalam to juz nie sa na topie.
Teraz najbardziej popularne są startery ktore generalnie sa rozwojową skorupą. Z reguły parterową, Musza mieć obszerne wnetrza w tym trzy pokoje albo przynajmniej miejsce na 3 pokój. Wstawia sie tam jakies pudło albo gruszke do boksowania aby nie byl zupelnie pusty, Liczy sie powierzchni uzytkowa - im wieksza tym lepiej. Wyposazenie moze byc byle jakie ale kuchnia powinna byc obszerna i blatów ma byc duzo, Lozka w sypialniach najtansze - gracz je sobie wymieni i nic tam poza tym. Duzo miejsca na salon,,, Jak w domu drogim, Tam jedna najtansza kanapa aby tylko zaznaczyc ze tam ma byc salon. 2 lazienki a przynajmniej miejsce na druga lazienke...Zero komputerów i tego typu luksusów.. Skorupa od zewnatrz powinna byc urodziwa i to wszystko. To ma sens - gacze nie chcą sie przeprowadzać ani sami rozbudowywac domu w miare gry. Bedą jgo tylko wyposazac i urzadzac
No ja o tym wszystki nie wiedziałam.. :cat_mwaha:
Wiec mój starterek chociaz miał jako takie powodzenie ze wzgledu na baze game i chyba na dachy przebojem nie został i lajków nazbieral nie za duzo w stosunku do ilosci pobrań. Gracz pobrał oblukał, zobaczyl ze to nie to i wywalil :75-face-open-mouth-vomiting: No nastepny mój starter juz bedzie taki jaki jest oczekiwany na rynku.. Jesli najdzie mnie ochota by go stworzyc ,,
A tak to wygląda z trybu budowania
a27.02.2020_22-19-22.jpg
b25.02.2020_20-58-46.jpg
Oczywiscie z trybu zycia lało jak z cebra i bylo ponuro mimo ze wybrałam lato.
c25.02.2020_21-15-19.jpg
d25.02.2020_21-16-34.jpg
Salon o połowę za maly w stosunku do ostatnich wymagań rynku
f25.02.2020_21-05-23.jpg
Kuchnia za mała zdecydowanie no i brak obszernej jadalni - koszmarny minus. Trzeba ni było najpierw onejrzec co u konkurencji bije rekordy ale nie zrobilam tego, :a_angry2:
g25.02.2020_21-04-51.jpg
Sypialnie zadna rewelacja, wiec nie pokazuje ale w miare duze i chyba tylo dlatego jednak parę lajkow dostałam
Link do Galerii
https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Galeria sie otworzy ale trzeba poczekac przez jedna minute - dziala wolno jak żółw

P.S. Cottage na wyspie w Sulani pokaze poźniej - w miare mi fajnie wyszedł i z tego jestem zadowolona - budowalam dla mojego sima XD - ale tam fotek musze duzo zrobic bo wiecej tam wszystkiego a wiadomo jak ja z fotkami...
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 04 mar 2020, 01:56

Twój opis obecnych perypetii simowego rynku mieszkaniowego to fajny wstęp do super pracy bo tak smiało ten starterek nazwę. Pięknie poprowadzone linie dachowe i podobnie jak u Gabi zapytam JAK? (hał? jak mawiają w innych językach ;) ) tudzież może inaczej ,zachęciłaś mnie i zmotywowałaś już definitywnie by spróbowac pobawić sie w jakiś starterek ponownie choć raczej nie zronie tak dobrze wyposarzonych wnetrz i rozbudowanej bryły w starterkowej cenie. Mistrzostwo!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 04 mar 2020, 15:02

Prześliczny starter Elu. :hearts/heavy-black-heart:
Pierwsze co rzuca się w oczy to wspaniale zaprojektowana bryła z ślicznie powyginanymi dachami, moim zadaniem to najważniejsze, by dom został zauważony w galerii. Świetnie wykorzystałaś obiekty z debug do stworzenia pięknego otoczenia. Co do wnętrz, to zawsze masz je bardzo eleganckie i przestronne. W starterku trudno zrobić jakieś mega salony, czy kuchnie, bo niestety ogranicza nas kasa, a każda dodatkowa ścianka kosztuje.
Fakt, dzieciaki raczej nie potrafią rozbudować takiego mini domostwa, więc jak im się rodzinka nie mieści to zazwyczaj pobierają większe. Zauważyłam, że część budowlańców wysyła teraz same skorupy, do samodzielnego zagospodarowania, to też jakieś rozwiązanie. Wielki dom można kupić w miarę tanio, a porządnie wyposażyć, gdy simy się dorobią. Nie trzeba wtedy zmieniać chałupki. Ja jednak lubię urządzać wnętrza, i raczej takiego domku nie wyślę. :01-grinning-face:
Buziaki :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » czwartek 05 mar 2020, 22:56

Podobnie jak i Gabi, pierwszą rzeczą, która zwróciła moją uwagę, to ciekawe kształty dachów <3 Poza tym kolor elewacji - skromny, ale gustowny :) Ja lubie takie minimalistyczne połączenia, zresztą przy tak skonstruowanym, wymyslnym i fantazyjnym kształcie dachu, to nie ma nawet sensu dodawać jakichś szalonych kolorów czy przedziwnej stolarki, bo "co za dużo to niezdrowo". Zresztą sama stolarka tez świetnie się komponuje z całością :)
Dodatkowo podoba mi się skromny, ale dopieszczony ogródek i ciekawie zrobiony płotek: te kamienie są ekstra! :D
Wnetrze minimalistyczne, ale mnie się bardzo podoba połączenie bieli z drewnianą boazerią. Jest nowoczesnie, ale przytulnie :)
Bardzo sympatyczny parterowy domek :D Świetny starter

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 06 mar 2020, 17:10

Elu, właśnie twoje domki mi się podobają - porządnie wyposażone a nie jakieś skorupy do wyposażania. Ja nie mogę ciągle pojąć, dlaczego ty się tak przejmujesz tymi pobraniami! Mamma mia - nie możesz chociaż raz tego olać? Budować dla zabawy a nie pobrań? Już tyle razy pokazałaś, że umiesz budować, i dobrze ci idzie meblowanie, a ciągle stajesz do tej głupiej konkurencji. Kurcze, nie wiem jakich ja mam jeszcze argumentów użyć, byś otrzeźwiała! Ile cię nerwów kosztowało odzyskanie konta, a teraz nerwy chcesz tracić, bo ci ileś tam nie zalajkowało, albo mało pobrało? Olej to - jak będą chcieli, to pobiorą, jak będą mieli widzimisię - to polajkują... Łaska pańska na pstrym koniu jeździ, i szkoda by było, żeby cię kopytem przy okazji zdzieliła. Baw się po prostu - tak jak ja, Dels czy Marvi. Buduj - sztuka dla sztuki. Pokaż nam - na pewno będzie się podobało - ja tam jestem beztalencie meblownicze, i z chęcią pobiorę coś niedrogo umeblowanego, bo jak znasz mnie tak długo - moje simy najczęściej w szczerym polu albo pod mostem mieszkają. Ostatnio im sprawiłam całkiem gustowny bunkier podziemny - a to po to, by im na łeb nie kapało. Czekają aż się dorobią i dostaną wiktoriański dworek :P Elu, już mi się naprawdę nie chce czytać, jak ty nerwy tracisz w tej galerii... Czy to jest jakieś targowisko próżności? Bo ja nie wiem już, co to jest za wariactwo :(

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 09 maja 2020, 16:04

Elu, zupełnie nie rozumiem Twojego rozdzierania szat. Starterek jest niezwykle urokliwy. Ma ciekawą konstrukcję i kapitalne wręcz rozwiązania dachów, których za każdym razem Ci zazdroszczę. Kolorystyka fasady domku idealnie współgra z kolorem dachów, i nawet w pochmurny dzień budzi szczery zachwyt.
Projektu zagospodarowania terenu wokół domku dopełnia pozytywnego wrażenia i gwarantuje zainteresowanie starterkiem :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Czy nie szkoda Ci czasu na śledzenie obowiązujących trendów na Galerii ? Graj i baw się zamiast zamartwiać się pobraniami i lajkami.
Robienie czegoś pod publikę, nie sprawia przynajmniej mnie takiej prawdziwej satysfakcji, dlatego pobrania i polubienia traktuję jako miły dodatek, a nie wymóg do tworzenia.

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » poniedziałek 01 cze 2020, 21:48

Znasz moje zdanie co do Twoich budowli, każda mnie zachwyca począwszy od dachów. :hearts/heavy-black-heart: Pozwolę sobie, skupić się jednak na trendach, które nieustannie dla nas śledzisz. Ja chcę za to podziękować, bo z wielu twoich porad dotyczących budownictwa skorzystałem. Nie widzę niczego złego w twoim podejściu do budowania i stosowania się do trendów - to też jest forma zabawy. Jedyne co, to twoja samokrytyka jest zdecydowanie zbyt duża. Pozdrawiam :09-winking-face: :14-face-throwing-a-kiss:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Z Kreatorą przez świat”