Słynny MC Command Center - autor Deaderpool

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Słynny MC Command Center - autor Deaderpool

Post autor: Alibali » środa 20 mar 2024, 17:35

Uwaga - nowy mc command center


https://deaderpool-mccc.com/downloads.html

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 10 maja 2024, 00:17

Jest do pobrania nowa wersja mc command center. Nie musimy ustawiać wszystkiego od nowa - wystarczy, że przekleimy do nowego folderu mc command center ze starego plik cfg będący zapisem ustawień. Ja kopiuję (na wszelki wypadek) wszystkie pliki które nie mają rozszerzenia - package oraz script.

link https://deaderpool-mccc.com/downloads.html

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 13 cze 2024, 10:13

Zauważyłam ostatnio w komunikatach wyświetlanych przez wicked whims'a zajawki dotyczące MC commandera na patreonie Deaderpoola, zachęcające do korzystania z tej wersji Mc commandera dostępnej jedynie na patreonie (czyli wykupienia abonamentu) . Prawdopodobnie mc commander zawiera moduły współpracujące z wickedem w zakresie niedostępnym w wersji publicznej. Nawet nie prawdopodobnie a na pewno - skoro z wickedem współpracuje. Kiedyś zresztą - na samym początku zawierał takie moduły, które były na granicy prawa. Trudno bowiem ocenić, w jakim wieku jest nastoletni Sim - czy już ma te 15 lat, czy nie. Ale na wszelki wypadek zabroniono rozpowszechniania tego rodzaju treści - przynajmniej w wersji publicznej.

Na patreonie Deaderpoola jest już dostępna nowa wersja mc commandera - 2024 - 4.0 (ogólnie dostępna jest jedynie wersja 3.0)


https://www.patreon.com/mccc_deaderpool


Do tej pory Deaderpool nie zniżał się do zarabiania na swoim modzie - zwłaszcza, że dostawał od EA wczesny dostęp do gry - przed wydaniem nowego dodatku, czy aktualizacji. Publiczna wersja wickeda też istnieje tylko dlatego, że EA przyzwala na mod zawierający treści dla dorosłych graczy - w końcu oni najbardziej napędzają rynek zbytu dla tej gry. Płatne wersje moda - zarówno wickeda jak i mc commandera - voohoo - zawierają treści usunięte z wersji dostępnej publicznie - gdyż te treści godziły w "grzeczny" wizerunek Simów.
Nie wiem, co zawierają te płatne treści - mogę się jedynie domyślać, śledząc zapytania graczy o moduły obejmujące seks uznawany za niedopuszczalny (małolaty kontra dorośli, gwałt, zoofilia etc). Turbodriver skupia wokół siebie całkiem "odjazdową" ekipę moderów, więc można sobie jedynie wyobrazić ich pomysły :P Zauważyłam wśród twórców animacji seksu bardzo znane w necie nicki tych graczy, których nawet nie podejrzewałabym o działalność w wiadomym temacie :)

Ciekawa jestem waszej opinii na ten temat - może ktoś korzysta z tych płatnych wersji i napisze nam, co faktycznie zawierają te niedostępne moduły.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”