(+18) Wicked Whims (+18)

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

(+18) Wicked Whims (+18)

Post autor: Aericia » środa 02 gru 2020, 21:20

Uwaga! Mod zawiera elementy przeznaczone jedynie dla osób dorosłych! Pobierasz na własną odpowiedzialność!

To nie jest miejsce na wstawianie screenów z niegrzecznej rozgrywki! Takie screeny będą usuwane. Pamiętajmy o tym, że zaglądają tu także dzieci!

Co dostaniemy?
  • bara bara w mocno realistycznej wersji (czy kogoś dziwi brak screenów)?
  • kluby tylko dla dorosłych (striptiz, dom publiczny, klub swingersów),
  • system atrakcyjności,
  • nowe nastrójniki, wpływające na rozgrywkę,
  • i wiele innych.
Pod tym linkiem można pobrać wersję z 16.11.2020 (najnowszą).
>>> www.simtopia.pl/zasoby/WickedWhims.rar <<<
Uwaga! nie wiem czemu ale link nie działa na przeglądarce Chrome. Spróbujcie na Microsoft Edge.
Obrazek

Awatar użytkownika
Katel
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 135
Rejestracja: czwartek 07 cze 2018, 07:24
Lokalizacja: Podkarpacie
Origin ID: Katel

Post autor: Katel » czwartek 03 gru 2020, 17:26

U mnie już pobrane :) Aż się boję teraz simy odpalić :D Ale mam nadzieję, że moje miasteczko w końcu trochę ożyje i będzie wesoło ;)
W przerwach między budową a budową bawię się tak: https://www.wattpad.com/user/Kami-Kate

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » niedziela 13 gru 2020, 17:25

Powyższy link do pobrania wickeda działa także na chrome, gdy się ręcznie wpisze cały adres linku - przynajmniej u mnie to działa :)

Awatar użytkownika
SimsoweAnime
Felietonista
Posty: 201
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:00
Origin ID: SimsoweAnime

Post autor: SimsoweAnime » poniedziałek 14 gru 2020, 12:48

Widzę gracze coraz bardziej chcą urealnić życie simów :a_grin2:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 06 mar 2021, 20:52


Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 29 maja 2021, 15:17


Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 03 cze 2021, 10:16

Nowy świeżutki wicked z wczoraj, tj 2 czerwca 2021

https://turbodriver.itch.io/wickedwhims

Andzia992
Roznosiciel kawy
Posty: 1
Rejestracja: piątek 25 sie 2023, 17:38

Post autor: Andzia992 » piątek 25 sie 2023, 17:41

Działa na The Sims3?

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 27 sie 2023, 10:07

@Andzia992 Nie, to jest mod do The Sims 4. Mody nie są kombatybilne pomiędzy seriami gier, więc mody do trójki nie działają w czwórce i na odwrót. Do The Sims 3 pewnie jest podobny mod, ale musi mieć w opisie, że jest przeznaczony właśnie do trzeciej odsłony Simsów.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 28 sie 2023, 15:03

@Andzia992 - jest taki mod do trójki, stworzył go CmarNyx (zresztą mnóstwo z tej modyfikacji przeniósł po przeróbkach do czwórki). Trzeba w necie odszukać stronę CmarNyx'a i poczytać, bo oprócz samego moda trzeba naściągać mnóstwo animacji, skórek etc. W czwórce zresztą trzeba też tego mieć tonę, żeby animacje działały. Nie wiem jak to wyglądało w trójce, bo nigdy nie miałam tego w grze, ale w czwórce działa bardzo fajnie, urozmaicając nudną skądinąd grę.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 28 sie 2023, 15:45

Przypominam, że od 26 sierpnia obowiązuje nowa wersja wickeda

https://turbodriver.itch.io/wickedwhims

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 03 lis 2023, 19:25

W wickedzie nic sięnie zmieniło po ostatniej łącie z 31.10.2023, więc nadal obowiązuje wersja z 26 sierpnia br.

Nisełka
Felietonista
Posty: 103
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » czwartek 04 kwie 2024, 18:24

@Alibali Czy Wicked Whims, jeśli chodzi o funkcje związane z seksualnością, daje możliwość zainscenizowania pierwszego zbliżenia Simki z Simem i potencjalnych skutków (jak u kobiety w realu), czy to by już wykraczało poza treści dozwolone do zainscenizowania?

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 568
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 04 kwie 2024, 20:12

Potencjalne skutki, czyli na przykład ciąża, są już w podstawowej wersji gry. Mody, czyli wicked, lub MCCC pozwalają bardziej nad tym zapanować, czyli np ustawić jakie grupy wiekowe są narażone na owe skutki oraz ustawić procentową szansę na takowe zdarzenie. Poza tym w MCCC można ciążę wywołać klikając pożądaną opcję w stosownym okienku moda oraz ustalić w jaki sposób Simka będzie reagował na swój stan.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Nisełka
Felietonista
Posty: 103
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » czwartek 04 kwie 2024, 20:54

@Percival159 Napisałam "potencjalne skutki pierwszego zbliżenia Simki", a nie "potencjalne skutki zbliżenia Simki" w ogóle. Czyli chodzi mi o potencjalne skutki utraty dziewictwa przez Simkę (jak przez kobietę w realu).

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 568
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 04 kwie 2024, 21:06

O, to super, że sprecyzowałaś o jakie skutki Ci chodzi, bo z postu to akurat nie wynikało. Pierwsze zbliżenie może mieć różne skutki, włącznie z niechcianą chorobą (co wicked też w jakimś stopniu też uwzględnia). ;) Jeśli chodzi o dziewictwo, to tego niestety raczej tam nie ma, a przynajmniej nie widziałam takiej opcji parę miesięcy temu, gdy miałam ten mod. Choć myślę, że jeśli coś się zmieniło, to Ala lub ktoś inny z forumowiczów mnie poprawi.
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3496
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 04 kwie 2024, 22:38

Nie wiem akurat, bo takim aspektom gry się nie przypatrywałam. Ale mozna tyle rzeczy tam ustawić, że głowa się kręci jak na sprężynie od klikania w różne okienka i opcje. Nie wykorzystuję nawet 10% możliwości wickeda :)
W wickedzie można ustawić relacje międzysimowe, oraz to, jak będzie reagował na propozycje bara-bara. Można więc zaaranżować coś na kształt smutku po utracie wianka. Ale na zbliżenie wbrew woli Sima czy Simki nie masz co liczyć, bo twój natarczywy Sim spotka się ze zdecydowaną odprawą. Czegoś takiego jak wymuszony seks wicked nie ma w swoich skryptach. Ale też nie znam pełnych "możliwości" bo nie mam wersji płatnej, tylko publiczną, bo Turbodriver dostał "pozwoleństwo" na tego rodzaju modyfikacje pod warunkiem, że nie będzie to jedynie wersja płatna, oraz nie będzie zakazanych prawem działań (pedofilia, gwałt, seks dorosłego z dzieckiem, zoofilia, etc) Dostaje w związku z tym wczesny dostęp do zmian w skryptach wprowadzanych przez twórców gry, tak jak Deaderpool z mc commanderem albo Werbeesu z UI Cheats Extension.

Mimo wcześniejszych oporow i zastrzeżeń polubiłam ten mod. Lubię podpatrywać jak przedsiębiorczo radzą sobie moje Simy w tym temacie (zachowania Simów spowodowane modem są czasami bardzo... nieoczekiwane). Poza tym jest dużo zachowań wynikających z nowych interakcji. Turbodriver i jego ekipa tworzą całkiem nowe animacje nie tylko związane z tematyką seksu, ale i innych zachowań. Bawi mnie nieodmiennie postać podglądacza - Toma Peepinga, którego moja energiczna Simka już kilka razy pobiła! Atakują go też psy i koty moich Simów, więc biedak obrywa na każdym kroku. Dziwne, że żeńskiego odpowiednika (podglądaczki) jakoś psy i koty nie atakują.
Jak już pisałam w innym temacie - jeśli już zakupisz Nisełko ten komputer i zainstalujesz grę, i będziesz zainteresowana tą modyfikacją, to mi przypomnij, że ci obiecałam pomóc.

Nisełka
Felietonista
Posty: 103
Rejestracja: sobota 09 mar 2024, 12:34
Origin ID: niselka

Post autor: Nisełka » sobota 06 kwie 2024, 16:21

@Alibali Dziękuję. A jak w mojej rozgrywce w TS4 scena miałaby wyglądać napisałam już w temacie Mody i CC na treści 18+. Co do samego Wicked Whims faktycznie trochę tego jest https://wickedwhimsmod.com/features https://wickedwhimsmod.com/sex-settings Jak (z obydwóch linków, bo to ten sam serwis) w prawym dolnym rogu kliknie się na ModCC, to chyba znajdzie tam mody i CC, do których zainstalowania wpierw trzeba mieć Wicked Whims.

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”