Kariera opiekuna kotów, pracownika ZOO, oceanografa

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Kariera opiekuna kotów, pracownika ZOO, oceanografa

Post autor: Alibali » sobota 14 sty 2023, 00:47

Karier związanych ze zwierzętami jest kilka albo i kilkanaście, ale wkleję tu ingo o najciekawszych

Kariera obejmuje 8 poziomów i 2 gałęzie po ukończeniu poziomu 5.



https://modthesims.info/d/648147/cat-wh ... areer.html




Kariera opiekuna w ZOO = od wolontariusza do dyrektora ZOO


https://modthesims.info/d/612421/zookeeper-career.html




Kariera oceanografa


https://modthesims.info/download.php?t=614525

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 14 sty 2023, 18:14

Zwłaszcza oceanograf wygląda zachęcająco nawet jeśli do pracy pod wodę z nim nie pójdziemy :) (ech wzdech... ciekawe czy faktycznie będzie jakiś nastepca Trójki simowej z tymi cudami jak nurkowanie czy koncertowanie zespołem).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 14 sty 2023, 19:12

Ciekawa jestem Miszka czy gdy nurkujesz i wybierasz sposób oglądania świata w tzw pierwszej osobie - czyli oczami granego sima - czy podczas nurkowania coś widzisz? Jeszcze nie grałam w ten sposób a bardzo jestem ciekawa. Nie pamiętam jakim skrótem klawiszowym uruchamia się ten widok :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 14 sty 2023, 23:11

Bardzo ciekawe pytanie...zainspirowałaś aby wleźć w grę i to sprawdzić; Po kliknięciu na miejsce do nurkowania w czwórkowym raju, kliknałem shift+Tab by przełaczyc widok na pierwszoosobowy, Delsu miał za zadanie znaleźć jakiś skarb na dnie, najpierw nieco zabawnie sim pływa trochę jakby w powietrzu , widać jak macha łapką i pojawia się widok ryb jak spojrzymy w stronę dna. Po dopłynięciu zanurzamy się czyli już nie pływam w powietrzu ale nie wiele się dzieje;
Ogólnie nie widziałem bajkowych raf, widok był jakby odwrócony do góry nogami, pojedyńcze delfinki, ławice ryb no a wcześniej dość ciekawe odrealnione pływanie jakby w powietrzu.
W pewnym momencie sim chce jakby zanurzyć się głębiej i tu nagle wywala nas z widoku fp, widzimy na pocieszenie boję z dużej wysokości i... to wszystko. Skrót shift+Tab juz wtedy nie działa póki nie wykonamy zadania.
Załączniki
snurk.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”