Robimy przetwory! (nowa umiejętność)

Modyfikacje wpływające na rozgrywkę i interakcje. Linki, opisy i ciekawostki.
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Robimy przetwory! (nowa umiejętność)

Post autor: Alibali » czwartek 19 mar 2020, 18:39

Znalazłam na MTS coś, co uwielbiałam w trójce - robienie przetwórów! W trójce to była jedynie czynność przypisana do konkretnego mebla (rozbudowanej kuchenki w starym stylu). Otrzymywaliśmy ją po zakupieniu specjalnego zestawu dostępnego w sklepie - store.
W czwórce robienie przetworów jest dostępne w kategorii nowej umiejętności, opatrzonej stopniem rozwoju jak np łowienie ryb! Są trzy stopnie rozwoju umiejętności - robienie dżemów, robienie pikli i robienie smarowideł - łącznie nowa umiejętność zawiera 10 poziomów.
Umiejętność ta jest bardzo rozbudowana - dodaje nowe nastrójniki, punkty sławy, a także zyski - gdyż gotowe słoiki można sprzedawać. Uprawa roślin ma teraz większy sens, gdyż właśnie zebrane owoce i warzywa są potrzebne do wytwarzania weków i smarowideł. Dodam jeszcze, że modyfikacja ma oficjalne wsparcie EA - udostępniła twórcy modu skrypty i pliki oryginalnej stacji wekowania z trójki. Tak więc przeciwnicy cece i modów mogą przestać kręcić nosem.

MTS_icemunmun-1713172-TS4_x642017-08-0219-15-59-70.jpg

Dostępne są też podręczniki do nauki tej umiejętności:

MTS_icemunmun-1713171-TS4_x642017-08-0219-10-30-50.jpg

Mod autorstwa #icemunmun jest dostępny na Mod The Sims

http://modthesims.info/d/598557/functio ... -2019.html


Na stronie scumumbo https://scumbumbomods.com/ dostępne są modyfikacje usprawniające ogrodnictwo - szybsza pielęgnacja roślin oraz przyspieszanie ewoluowania.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 21 mar 2020, 21:06

Wypróbowałam osobiście tę kuchenkę do przetworów. Robi się tam o wiele więcej różnych przetworów niż napisałam wyżej, a słoiczki z nimi wyglądają przepięknie. Dodaję więc fotkę obrazującą te przetwory. Wraz z kuchenką otrzymujemy jeszcze widoczne na fotce półko-regały do ustawiania "zbiorów". Kto ma nadzieję na dodatek z farmą - będzie miał świetne uzupełnienie do niego. No, chyba, że jego Simy będą i tak wolały siedzieć przy komputerze jak my :)

przetw.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4 Nieoficjalne modyfikacje (Mody)”