Simberk-nowe miasto naszej społeczności już do pobrania!

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Percival159
Felietonista
Origin ID: Percival159

Re: Simberk-nowe miasto naszej społeczności już do pobrania!

Post autor: Percival159 » czwartek 16 cze 2022, 12:15

@Kropka - zarąbiste foty, tak jeszcze na gorąco, "prosto z piekarnika", czyli z najświeższej rozgrywki. :D Wszyscy simowie wspaniale się prezentują, a Delsowe ludziki - dość niekonwencjonalnie, choć zabawnie i uroczo. :03-face-with-tears-of-joy: Minki Avy - cudne i rozczulające. :78-smiling-face-halo: Widzę, że tej nocy, sporo "soku" popłynęło w klubie nocnym Simberka, a spotkania towarzyskie w toaletach przyczyniły się do zacieśnienia więzi. Wszak to tam właśnie zawiązują się najbardziej dochodowe interesy oraz najgłębsze przyjaźnie! :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 16 cze 2022, 15:36

Boshe @Kropka :cat_mwaha: upadłem i nie wstanę, leże i kwiczę :D
Takiej impry dawno nie widziałem, zlazło ci się tam towarzystwo chyba z kilku miast i faktycznie sporo się zadziało :D No wygląda jakby Delsu spał z gwiazdą od Ali :O A swoją droga ta gwiazdę lubię coraz bardziej (przeuroczo pozuje :) Ava właśnie dlatego rozbawiła mnie kiedy była przy Vitaliju bo to są poprostu 2 przeciwległe światy :91-ghost:
W parku tez niezła impreza no i to pozowanie Normy :hearts/green-heart: :91-ghost:
Ps: no i przyszły ci normalnie ludki pomijając ewentualnie dziwne ekscesy moich ludzików :cat_oo: bo kiedy sam testowałem zapis to w parku zgromadziły się dziwne postacie w sensie, że sami przebierańcy z kaskami i torbami na głowach itd :cat_ooo:
Bardzo się cieszę, że udała nam się ta wspólna zabawa ,trochę szkoda, że Vellamo, któa napędziła nas do kieni nie wzięła udziału ale chyba będą jeszcze kolejne miacha nawet cos mi się zdaje , że szybciej ,jak myślicie? ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 18 cze 2022, 21:06

Rany, jaka cudna impra się zadziała pod moją nieobecność! Nasze ludki bawią się tak, że tylko pozazdrościć! Beztroska hulanka, a nawet seks bez ograniczeń! No, ależ się uśmiałam z minek mojej Simki!I Nawet biedaka Delsa zaciągnęła do łóżka! Chyba jakiegoś demona seksu stworzylam! :27-face-rolling-eyes: A wspomniawszy moje rozważania na temat najstarszego zawodu świata - najwyraźniej gra wzięła sobie do serca moje dywagacje :D Dzięki za taką wspaniałą dawkę humoru!

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 cze 2022, 18:33

Cosik z życia mieszkańców oraz ich nowe miasto także na pierwszym pamiątkowym filmie :)

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Felietonista
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 02 lip 2022, 21:25

Uroczy filmik. Choć muszę przyznać, że oglądałam go sobie w prędkości 0,75, a przez chwilę nawet i 0,50 - żeby w spokoju popatrzeć na ładne ujęcia zarówno miasta, jak i wnętrz budynków. I by załapać, co właściwie widzę, bo mój mózg działa ostatnio w mocno zwolnionym tempie. Poza tym, ciekawili mnie również Simowie i ich życie w Simberku. Rozbawił mnie Vitalij pomykający nocą w dość ciekawym ubranku. :D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”