Tak dla reklamy

Dla własnej satysfakcji!
Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Tak dla reklamy

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 10:15

No właśnie.
Zainspirowała mnie @bobas52 jak pokazała zdjęcia z rodzinnego miasta.
Może macie ochotę odtworzyć jeden budynek z miejscowości w której mieszkacie lub się uczycie. Dowolny, ratusz , więzienie, kamienice, super dom na rogu?
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » piątek 16 sie 2019, 13:29

Lofciam pomysł! ♥ W Gdańsku mamy ogrom pięknych budynków, na bank coś spróbuje ale... po ślubie :cat_confused:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 16 sie 2019, 15:57

Zawsze wole swoje twory tworzyć ale pomysł i tak jest mega i chętnie podejme się takiego wyzwania, google ułatwiają teraz wsio więc można sobie podejrzeć dany budynek bez wychodzenia z domu by wiedzieć co i jak przynajmniej na zewnatrz :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
nolca
Roznosiciel kawy
Posty: 12
Rejestracja: środa 07 sie 2019, 21:43
Origin ID: nolcanol

Post autor: nolca » poniedziałek 19 sie 2019, 22:40

Jejku, to ja bym musiała pół miasta zrobić, bo tyle starych, ciekawych budynków u mnie jest :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes:
Obrazek
Instagram Galeria

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 20 sie 2019, 22:40

To ja tez może spróbuje, tylko nie wiem co wybrać... Pajac kultury! Eeee, pomyślę ale ja nawet nie wiem jakie budynki są w moim mieście. :D jakieś są...
Kami, może oficjalnie stwórz temat na wyzwanie, określ zasady, terminy itd. :)

Edit. Przepraszam, ja jestem gapa czasami, od wiem czemu mi się wbiło ze to Nolca podrzuciła temat! :/ To u mnie normalne czasem. :O
Obrazek

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 sie 2019, 09:16

Pomysł sam w sobie jest genialny Kami @Kamelia i chętnie bym spróbowała ... tylko co by z tego wyszło lepiej nie dociekać :( .
Aby odwzorować chociaż jeden budynek, z tych które są ozdobą mojego miasta, potrzeba wyśmienitego architekta, który na dobitkę ma w małym palcu umiejętność korzystania z wszelkich ozdobników i ornamentów - ja jestem za słaba :( ... nie chcę oszpecić tego co jest piękne.
Hotel_Diament.jpg
Za to obiecuję kibicować :15-raised-fist: wszystkim tym, którzy podzielą się wspaniałymi budowlami ze swoich miejscowości.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyzwania”