Krótkie historyjki obrazkowe

Zrobiłeś fajne fotki? Wrzuć je tutaj a ktoś na pewno stworzy fajną historyjkę.
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Re: Krótkie historyjki obrazkowe

Post autor: bobas52 » poniedziałek 19 wrz 2022, 15:12

Zupełnie niepotrzebnie wzięłaś sobie do serca moją odpowiedź. Nie widzę tu powodu do bicia się w piersi ani tym bardziej tłumaczenia się. Nic się nie stało, przynajmniej w moim odczuciu.

Całkowicie zgadzam się z tym wszystkim co napisałaś. Czyli wychodzi na to, że myślimy podobnie :D czego najlepszym dowodem są komentarze pod historyjkami, które zamieściłyśmy na naszym forum :14-face-throwing-a-kiss: .

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 426
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » środa 28 gru 2022, 21:36

Odświeżam temat :79-face-cowboy-hat:

Ostatnio po dodaniu historii sąsiedzkich w mojej grze nastąpił wyż demograficzny i ... seria pożarów. I właśnie to pożary złożyły się na poniższe historyjki.
:85-smiling-face-horns:
pozar.jpg
:85-smiling-face-horns:
gaszenie.jpg
:85-smiling-face-horns:
palę się.jpg
palę sie 2.jpg
:85-smiling-face-horns:
prezent.jpg

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 29 gru 2022, 08:03

Brawo Stasiu @Kirka, zrobiłaś z "palącego" tematu świetne historyjki komiksowe :23-clapping-hands: .

Przyzwoitość nakazuje nie śmiać się z cudzego nieszczęśnica. Niekiedy jednak trudno jest się powstrzymać, kiedy słyszymy niektóre newsy dnia :). Wtedy człowiek zastanawia się: płakać czy mimo wszystko śmiać się. Ogromne dzięki za wspaniałą dawkę humoru.

prezenty.jpg

P.S osobiście naszła mnie taka refleksja - gdyby kiedyś jakiś reżyser, chciał nakręcić sequel filmu: "Jak rozpętałem II wojnę światową" to obsadę już posiada.

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 553
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 29 gru 2022, 16:20

@Kirka - boskie scenki. :D I napiszę podobnie jak Bobi, wiem, że nie powinnam się śmiać, ale... I bardzo trafne porównanie Bożenki, czyli Twoich strażaków do panów policjantów (wiadomo których, z obrazka ;) ). A zgrillowany ogniem Jarek (hmmm... Jarek?) miał naprawdę dużo szczęścia, że Mroczny na gołoledzi zatańczył i przez to się spóźnił niewielką chwilę... :D
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 29 gru 2022, 17:20

Zarąbiste scenki bijące po oczach typowa simowa logiką (w tym wypadku strażacką) :D :02-grinning-face-smiling-eyes: I tak dobrze, że ciapy gaszą np. pożar przez ścianę lub szybę :67-dizzy-face: a nie jak kiedyś... że jak sfajczył ci sim cokolwiek to pozostało już tylko poczekać grzecznie aż spali sie cała chałupa z simem bo nikt nie przyjechał a gry nie dało spauzować ani nic z tym zrobić. "pale sie palę,sikawka tego nie ugaszę"-no ta beztroska strażaków jest poprostu zamordystycznie genialna :03S-face-with-tears-of-joy: :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
ps: w pierwszej sekundzie myslałem, że strażacy sikają pod ściana w sensie dosłownym ale chyba gdyby tak było to nie byłby większy odjazd niż gaszenie sima przez ścianę :67-dizzy-face:
Genialne :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 03 sty 2023, 17:11

Haha, świetne scenki ze strażakami w akcji. :03S-face-with-tears-of-joy:
W mojej gierce jakoś mało pożarów, ale lepiej nie wywoływać "wilka z lasu". XD Mam za to sporo mikstur odprężających, wszyscy odwiedzający moją rodzinkę zaraz lecą do grilla i mieszają ten napar. Może gdybym mogła go wypić to by mnie to nie wkurzało, ale nie mogę, więc wywaliłam grilla. :07-smiling-face-open-mouth-cold-sweat:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 03 sty 2023, 21:15

Świetne opowiadanko Kirko!
Chciałoby się powtórzyć żart, który onegdaj słyszałam:

Dwóch staruszków widząc lotniarza, który spada na ziemię zahaczywszy o szyt Pałacu Kultury, kiwając z politowaniem głową - konstatuje -
- Jaki kraj, tacy terroryści!
I tacy komendanci - a raczej - komedianci!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zróbmy sobie komiks”