Ach, co to był za ślub! – fotki ze ślubu naszych simów

Strzeliłeś fotkę, która rozśmiesza cię do łez? Albo wzrusza? Podziel się z nami - też chcemy poczuć te emocje!
Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Ach, co to był za ślub! – fotki ze ślubu naszych simów

Post autor: Ktosik » środa 14 sie 2019, 16:30

Chyba każdy w Was zorganizował simom ślub, pokażcie jak to się odbywało w waszej grze, i wstawcie tu swoje fotki. :01-grinning-face:
To chwile warte upamiętnienia, obojętnie czy było to huczne wesele, czy cicha przysięga małżeńska. :cat_yes:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 14 sie 2019, 16:57

Państwo młodzi Pati Maj i Jack Vimes zapraszają na swój ślub. :01-grinning-face:

Pati jest prawnuczką Kasi i Fabiana May, mojej ulubionej rodzinki. Już jako małe dziecko została „obiecana”, kolejnemu przystojniakowi z rodu Vimes. Jack, sim Eli @kreatora , był wtedy młodym dorosłym, więc musiał biedaczek poczekać w bibliotece, aż ona trochę podrośnie. Poznali się w CAS, gdy była nastolatką, i jako współlokatorzy zamieszkali na wyspach Sulani. Odstawiłam myszkę, by zobaczyć jak bez ingerencji rozwinie się ten związek. Lubili ze sobą przebywać i dość szybko się zaprzyjaźnili. Oczywiście romantycznych interakcji mieli zero, bo nie mam modów w grze, a ona małolata. Jack grzecznie musiał poczekać do jej urodzin. XD Gdy Pati stała się młodą dorosłą, ich różowe paski śmignęły w górę z prędkością światła ( No, tu trochę pomogłam ). :09-winking-face:
W01.jpg

Tak więc zrodziła się myśl o zorganizowaniu im ślubu. Zaaranżowałam im przy domu mały zakątek na tą ceremonię. Ślub wyznaczono na trzeci dzień upalnego lata. Zaproszono gości : Aericia - @Aericia , Aga - @Agusiamal , Alanka - @olivkasims , Alice - @Alibali , Anka - @Kropka , Bożuś - @bobas52 , Dels - @SimDels , Fredra - @Fredra , Marlena -@M3lcik , Nicol - @Nicol.K , wynajęto najlepszego didżeja, barmana i kucharkę.
W trosce o gości, by się nie spiekli, oraz by tort nie spłynął ze stołu, ceremonia odbyła się dopiero po zachodzie słońca. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Tak na marginesie dodam, że kucharką była miejscowa szamanka, i jakoś nie kwapiła się do robienia potraw. Wyciągała produkty z lodówki i zamiast je gotować, całkiem spokojnie szła sączyć drinki przy barze. :a_drink: Na szczęście w pewnym momencie stanęła przy piekarniku, odczyniła jakieś zaklęcia wymachując rękami, i udało jej się wyczarować iście weselny posiłek o nazwie „Jajecznica wiejska”. :03-face-with-tears-of-joy:

W03.jpg
W04.jpg
W05.jpg
W06.jpg
W07.jpg
W08.jpg
W09.jpg
W10.jpg
W11.jpg
W12.jpg
Odbyła się też damsko-męska bitwa na balony wodne :02-grinning-face-smiling-eyes:
W13.jpg
W14.jpg
Najwytrwalsi bawili się do rana :13-thumbs-up:
W15.jpg
Oczywiście odbyła się również sesja ślubna w plenerze. :a_click:
W16 sesja slubna.jpg
Dzięki za udział w imprezie :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 14 sie 2019, 18:53

Na wstepie ogromne dziéki za to story i zaproszenie naszych ludzików bo to wspaniala niespodzianka ,która zacieszya mnie na koniec ciézkawego dnia :)
Piekne focisze, to drugie mnie rozbawilo - faktycznie sá zgrani a nawet asynchronizowani na max :D
Impreza musiala byc swietna i zabawna i nawet Delsidlo chyba tam ma kogos na oku :) Szczerze mowiac jakkolwiek to zabrzmi... chyba tak na serio to w grze nie robilem jeszcze slubu ,jedynie cos improwizowalem do komiksu chyba kiedys ale... czy moze byc wieksza motywacja do tego by takiej zabawy sprobowac niz ten temat i Twoja relacyja? Nio chyba nie a zatem... :) Cos tam postaram sie z wielkim zacieszem wymodzic.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 14 sie 2019, 20:55

Kochana Gabi @Ktosik
Te wesele to piękny prezent urodzinowy dla mnie :hearts/heavy-black-heart:
Panna młoda jest sliczna! A na tych pozowanych ślubnych fociach oboje wygladają jak superstars :cat_mwaha:
Vimes wychowany w twojej grze i bez modów napewno będzie przykładnym malzonkiem (mam nadzieję :cat_huh: )
Same wesele z udziałem tak slynnych gości bardzo udane i slicznie sfocone. :cat_happy:
Dygresja
To zabawne - prawnuk Jacka ( 3 pokolenie) poslubil Twoja syrenkę w mojej grze i sa w miarę szcześliwą parą . ( w miare bo jednak u mnie są mody nie wspominając ze jak para dorobi sie bardzo absorbujacych synków, to romantyczne uniesienia jakos zanikają :cat_angel: )
U mnie jednak bez wspomagania myszką Vimes zdecydowanie polecial od pierwszego luku na Twoja syrenkę, a mial jeszcze dwie znajome simki z Galerii( jedna od Sim3TestAlias , a druga od Wioli) obie bardzo pretty jednak Twoja syrenka wyszla mu na prowadzenie z szybkoscią światła :cat_mwaha: Błyskawicznie i zdecydowanie przyznal Twojej pierwsze miejsce pod wzgledem urody i innych zalet no i tylko w jej ocecnosci wykwitlo mu marzenie o zareczynach i slubie co jest według mnie najwiekszym obiektywnym komplementem bo nie moim , ale tego "elektronicznego" faceta. I dlaczego? Zadna nie byla jego lokatorka. Mieszkał samotnie. Wcale sie nie spotykał z nią czesciej niz z pozostalymi i z kazda z nich byl na randce. Kazda z nich obiektywnie zostala obdarzona przeze mnie takim samym poziomem umiejetnosci w takich dziedzinach jak charyzma i inne. No jakąs przewagę nad simkami NPC musialy mieć zeby mi nie wyszedl taki numer jak z z jego pradziadkiem supergwiazdorem ojcem Jacka. ktory poleciał na NPC simke No i bum z ta wlasnie chciał byc i sie ozenic. Marzenie spełnione :cat_mwaha2:
Gra z modami, gdy simy maja maks wolnej woli i prawo wyboru partnera zdecydowanie wzbogaca rozgrywke. Choc nie jest to wciaz to samo co bylo we wczesniejszych odslonach niestety.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 14 sie 2019, 22:46

Haha, ale fajne! Moje ja tam bryluje w sukience z amerykańskiej studniówki sprzed dwudziestu lat i oczyście, gasi światło o świcie. :D

Młoda para piękna, świetnie się dobrali (khem!) p, ceremonia sypuoer a otoczenie... bajka! Świetny pomysł! :)

Młodej parze wystarczy życzyć wielu simowych lat w szczęściu dokąd ich endgame (bo chyba nie śmierć) nie rozłączy!

A tak w ogólnego oświadczam, ze moja Simka ma coś ze mnie w twarzy (pyzatą z zadartym nosem) ale już z figurą to popłynęłam. :D Obecnie by pewnie nawet pikseli nie stało dla tej kudłatej orki mazowieckiej. :D No, ale na siłownię idę i odchudzam się, więc... :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 15 sie 2019, 21:56

Jenyyy, a ja tak się dziwiłam, czemu mnie tak od rana kości bolą... A tu tańcowało się do białego rana! I to gdzie - na Wyspach Hula-Hula! :) :) I to w jakim doborowym towarzystwie!
Nie wiem jak ty to zrobiłaś, ale rzeczywiście Alutka przypomina Alutkę. I zapamiętałaś, że Alutka lubi czerwone, białe i czarne :) Spodnium więc bardzo przypadł mi do gustu!
Świetna impreza i wspaniała relacja! Zachęciłaś mnie tym samym do odświeżenia tego zarzuconego aspektu zabawy simowej :) Pora wrócić do podstaw!
Wieki temu urządzałam wesele moim simom. Trzeba więc odkurzyć temat. Ale ekhem ekhem - zawsze istnieje groźba pojawienia się trojaczków :(

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » piątek 16 sie 2019, 10:37

Piekne wesele , super pomysł na relacje. Najbardziej jednak ta sesja poślubna mi się podoba, pełna profeska itd. Miło mi się na sercu zrobiło
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 21 sie 2019, 10:35

Ślub jak się patrzy, para młoda :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: i goście licznie dopisali :) . Bezbłędnie rozpoznałam Kasię - @Aericia , Agę - @Agusiamal , Alicję - @Alibali , Martę - @Kropka ,i Delsa - @SimDels , z pozostałymi miałam mały problem. Nic to ... grunt, że goście dobrze się bawili nawet przy "Wiejskiej jajecznicy" :lol:
Sesja ślubna - wspaniała. Poproszę o namiar na fotografa :a_click:

U mnie chwilowo posucha ... starsze pokolenie pożenione/zamężne :
śluby.jpg
a młodym jakoś się nie spieszy ;) Jak coś w tym temacie drgnie :D obiecuję zdać relację.
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za zaproszenie na tak wspaniałą uroczystość równocześnie życząc młodym długich lat życia w szczęściu i dostatku.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 22 sie 2019, 20:34

Miło mi,ze impreza ślubna się spodobała i czekam na Wasze relacje. :) Bożenka jak widać ma spore doświadczenie w organizowaniu ślubów, urocze fotki. :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » sobota 24 sie 2019, 17:31

Para @Ktosik z pierwszej sesji piękna - oboje śliczni, oboje eleganccy niczym z żurnala. Idealnie dopasowani. Nic dziwnego, że ślub mieli bajkowy, a goście dopisali. Zaś sesja ślubna w terenie rewelacyjnie zorganizowana! Teraz pozostaje, by skończyło się jak w bajce - "Żyli długo i szczęśliwie".

Trzeba przyznać, że pary @bobas52 , bez względu na wiek, również miały śliczne uroczystości ślubne. Zdjęcia i ujęcia z tych uroczystości są naprawdę fantastyczne!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Fotki z gry”