Sssuuulllllaaaaaaaa! Ha-Hhaa! >:D :) (Cześć wszystkim!)

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Konieczko321
Asystent
Origin ID: Konieczko321

Sssuuulllllaaaaaaaa! Ha-Hhaa! >:D :) (Cześć wszystkim!)

Post autor: Konieczko321 » środa 10 cze 2020, 23:44

Sssuuulllllaaaaaaaa! Ha-Hhaa! >:D :) (Cześć wszystkim!) O Simtopi dowiedziałem się kiedyś od Eli @kreatora Wielkie dzięki! :) Cześć osób mnie znać, ale przedstawię się. Mam na imię Damian, a nazywam się Konieczko321 (nie, nie nazywam się tak prawdziwie :)). W TS4 (ogólne; nie licząć kilku tygodni gry Simsów w javie na telefonie) gram od 22.05.2019r. Lubię bawić się w TS4, Galerię, tworzyć, oglądać prace innych oraz wspierać twórczość. Poza tym lubię trochę ogrodnictwo, sport, w szczególności piłkę nożną, siłownię, snooker, wspominanie kreskówek z dzieciństwa na YT, historię (bardziej II WŚ). Moja rozgrywka w TS4 skupia się reprodukcji gatunku simowego (gram już na 9. pokoleniu), ogólnie interakcjami między nimi, wychowaniem dzieci, ogrodnictwem, zmianach wystrojów domów, czy też na kolekcjonowaniu obiektów. W porównaniu pewnie z większością, nie gram w Simsy od 20 lat. Gram tylko w podstawkę z promocji. Nie będę mieć raczej za bardzo tematów do dyskusji o dodatkach itp., ale będę starać się regularnie tu zaglądać i dawać oznaki życia. :) Jest kilka działów, które mnie zaciekawiły, więc może coś tam popiszę. ;) Pozdrawiam. D

Awatar użytkownika
Wikki
Redaktor
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 11 cze 2020, 00:26

Sul, sul! Witaj Damian :)
Fajnie, że dotarłeś na forum. Czasem dzieje się tu dużo, a czasem mniej, ale ogólnie jest ciekawie. Przede wszystkim zaś jest sympatycznie. Nikt nikogo nie karci, że coś napisał nie tak, nikt na nikogo się nie obraża. Zawsze można włączyć się do każdej dyskusji lub rozpocząć nowy temat.
Jestem Wiktor. "Znamy się" z Galerii (przy okazji dzięki za komentarze :) ). W Simy też nie gram od 20 lat. W sumie zacząłem dopiero od Czwórki, chociaż czasami popykam też i w Trójkę, nawet w Dwójkę. A swoją drogą to podziwiam Cię, że masz cierpliwość do grania wielopokoleniowymi rodzinami. Mnie po jednym pokoleniu, góra dwóch już się odechciewa. Jednak to jest ogromny plus każdej odsłony Simów, że gracze mogą wybrać styl gry według uznania.
Mam nadzieję, że będziesz dobrze się z nami bawił tu na forum. Czego Ci serdecznie życzę :a_beer:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 11 cze 2020, 05:03

Super fajnie ze sie zdecydowałes tu zjawić. :tropical_drink: Tu jest tak jak w klubie, atmosfera na luzie. Mozna pogadać niekoniecznie na tematy simowe no i nie ma tu setek nieznanych osób. Bardzo szybko sie zorientujesz kto jest kto tutaj ;) W simy gralam w jedynke - nie za wiele bo szybko mnie znudziły a potem miałam wiele lat przerwy i spotkalam sie z simsami , a dokladnie z Trójka przez przypadek ponownie. I dopiero wtedy mnie ta gra przekonała do simsów. Trojka mnie tez zmusila do bliższego zapoznania sie z hardware i software komputerów i przez przypadek to tez stalo sie moim innym hobby. Niestety gracze w Czworke juz sie tego nie naucza, bo Czwórka nie wywala ich na pulpit tak jak Trojkla to potrafila robic bo jej sie nagle nowy sterownik do karty graficznej nie spodobał, a ty musiales zgadnąć co jej do diabla nagle sie stalo.
Czworka ma tez uczulenia na pewne progtamy zainstalowane rownolegle na komputerze i wywala gracza na pulpit gdy sie z nimi spotka, ale bardzo mało polskichh graczy tych programow uzywa i wiekszosc nawet nie wie ze takowe istnieja. Czyli mozna mnie spokac tu, w Galerii i na AHQ EA czyli forum pomocy dla graczy anglojezycznej i polskiej. No to juz wiesz do kogo uderzyc jak bedziesz mial problemy z komputerem :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » czwartek 11 cze 2020, 11:40

Cześć i czołem!
Czyżby fan "Włatców móch"? Bo w tej sytuacji powinnam raczej powitać słowami...

W każdym razie bądź pozdrowion i baw się dobrze na Simtopii :D Jeśli chodzi o przypominanie sobie kreskówek z dzieciństwa via YT, to mamy coś wspólnego, bo ja też lubię xD Zawsze to coś odżywczego :D
Ja jestem z tych simowiczów, co grają już 20 lat, ale z przerwami na inne gry, więc też nie jestem jakimś mega ogarem, a większości rzeczy albo nie pamiętam albo nawet nie odkryłam xD Więc staż nie zawsze jest też gwarancją jakiejśtam "erudycji growej" :D
W każdym razie miłego pobytu na forum i udanych włajaży w grze! :D Baw się dobrze i raz jeszcze miło powitać! :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 11 cze 2020, 23:12

Cześć :) Co prawda jestem chyba spokojnie z tych przysłowiowych "dwudziestolatków" choć w simsy w pewnym sensie grać.. nie umiem :D Tzn. jak wlezę do gry to z automatu buduję i buduję... i co najwyżej jak sporadycznie zdarzy mi się pozwolić ludzikom na przeżywanie ich życia to dłubie z tego jakąś historyjkę bo tak po prostu grac bez tworzenia nie umiem (taki bzik) więc tym bardziej podziwiam cierpliwość co do wielopokoleniowej egzystencji Twoich ludzików i mam nadzieje, że podzielisz się tym jak grasz lub co tworzysz przy okazji. Baw się dobrze :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 12 cze 2020, 06:22

Witam serdecznie. Należę do grona miłośników simów od .... zaraz od kiedy to było ? - w każdym bądź razie bardzo długo. Jest to moja pierwsza i praktycznie jedyna gra, od której się uzależniłam... więc na temat innych gier nie porozmawiamy :)
Teraz lubię dobre kino, dobrą książkę i krzyżówki, a w przeszłości lubiłam jeszcze piesze wędrówki po górach. Należę do pokolenia, które dorastało bez internetu i tych wszystkich gadżetów.
nie mamo! posłuchaj kliknij dwa razy na mozilla firefox-crop.jpg
Życzę miłego pobytu na forum i dobrej zabawy :a_beer:... i najważniejsze - gdzie moja kultura :? zapomniałam się przedstawić. Rodzice nadali mi na imię Bożena, a forumowa społeczność - Bobi :D

P.s Przy okazji serdecznie dziękuję za komentarze w Galerii.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » piątek 12 cze 2020, 17:35

Hejka! Miło powitać znajomka z Galerii (produkujesz fajne Simki ciężarne, zachęcam do założenia wątku o Twoich rodzinach w Alei Simowych Gwiazd, chętnie pooglądam!). Mój nick to Ukyojin, zabrałes nawet jednego chłopka do rozrodu (zwie się Thorgal, ciekawa jestem jego potomków).
Wpadaj do nas, chwal się rodzinkami i domkami i czuj jak u siebie! <3

PS. Ojej, a planujesz zakup jakichś dodatkowych pakietów? Bo możemy doradzić co może Ci się spodobać. Do rodzinnej gry serdecznie polecam Być rodzicem, świetna sprawa - dochodzą skille wychowawcze, Simowie dostają dodatkowe cechy (dobrze wychowany będzie np. odpowiedzialny, uprzejmy, pracowity i empatyczny, źle wychowany stanie się w dorosłości niekulturalnym, bałaganiarskim, wyszczekanym i leniwym bucem). :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 13 cze 2020, 12:47

Witaj Konieczko (Marianie?) ...
Rozśmieszyłeś mnie tym nickiem, ale w sensie pozytywnym, bo ktoś z bliskich mi osób też używa tego nicku. ZCzyżbyś był miłośnikiem serialu "Zmiennicy"? Ja go uwielbiam!
Cóż o mnie... Grałam w jedynkę, dwójkę, trójkę czwórkę, i zapewnie jeszcze będę grać w piątkę, a jeśli co nieco będę jeszcze kojarzyć, gdy ukaże się szóstka - to zapewne też. Tylko nie wiem, czy w domach opieki są komputery :(
Fajnie, że dołączyłeś do naszej ekipy :a_beer: :a_beer: :a_beer: - więcej nas, więcej nas do pieczenia chleba - wróć - do wspólnej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Felietonista

Post autor: Kirka » sobota 13 cze 2020, 13:08

Witaj Damianie :)
Fajnie, że forum się rozrasta, bo każda osoba wnosi coś nowego, pozytywnego (o ile oczywiście zechce być aktywnym uczestnikiem grupy). Z tego co napisałeś o sobie od razu widać , że masz wszechstronne zainteresowania. Mam więc nadzieję, że podzielisz się swoimi pasjami tutaj na forum.
Ja należę do tych dinozaurów, które w Simsy grają od pierwszej odsłony, a moją ukochaną częścią jest The Sims 2. Nie zmienia to faktu, że zaglądam do Trójki, a ostatnio nawet bardzo często i do Czwórki, a to za sprawą właśnie bytności na Simtopii.
Życzę Ci więc miłej zabawy :)

Awatar użytkownika
Konieczko321
Asystent
Origin ID: Konieczko321

Post autor: Konieczko321 » niedziela 14 cze 2020, 17:37

Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie i też życzę miłej zabawy. :) Podoba mi się tu. @Marvi Zgadza się, lubię Czesia. :) Pierwotnie planowałem nazwać się Anusiak(jakaś liczba), ale zrezygnowałem, bo kojarzyłoby się dwuznacznie. Wystarczy sprawdzić w słowniku angielsko-polskim "anus". ;D @Aericia Dzięki! :) Bardzo lubię ciężarne. Co do Alei Simowych Gwiazd, jest to bardzo ciekawe! Pomyślę nad tym! Co do Thorgala, to zapomniałem o nim. : ((( W przyszłym tygodniu znajdę dla niego kandydatkę. ;) Kwestia dodatków: Wg. mnie i być może większości graczy, dodatki, akcesoria i pakiety są stanowczo za drogie, co mnie zniechęca do zakupu. Ale z tym pakietem "Zostań rodzicem", to bardzo ciekawy pomysł. Kusi mnie i może go kupię. Od dawno planowałem. @Alibali Nie, nie. Zwykła zbieżność. Mnie też czasem śmieszy mój nick. :D Nick jest z "Włatców móch". Kojarzę "Zmienników", ale nie oglądałem go. Lubię PRL'owskie filmy, seriale, ale bardziej historyczne, bez tych obecnych "efektów specjalnych". Jestem z młodszego pokolenia i bardziej lubię współczesne filmy. :) @Kirka Co do pasji, to postaram się co jakiś czas tu zaglądać i coś tam może popiszę o nich. Fajnie, że tu można pisać o wszystkim. :)

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 cze 2020, 00:31

Hejka Damian :)
Troszkę spóźniona jestem z tym powitaniem, ale ciesze się, że tu zawitałeś. :02-grinning-face-smiling-eyes:
W simsy pogrywam sobie już długo, od jedyneczki, to takie moje małe zboczenie, i jakoś z wiekiem nie chce mi przejść. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Ech, w każdym z nas drzemie dziecko, które lubi zabawę.
Tobie też życzę byś się tu dobrze bawił. :02-grinning-face-smiling-eyes:
Pozdrawiam - Gabi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”