Sarah Blanca

Fajnie, że do nas dołączyłeś! Albo dołączyłaś - nie dyskryminujemy tu nikogo. Chcielibyśmy cię troszkę poznać. Może coś nam o sobie opowiesz?
Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Sarah Blanca

Post autor: Sarah_Blanca » poniedziałek 06 maja 2019, 12:16

Hej, hej! Witam Was serdecznie :D
Na początku, chciałabym pogratulować interesującego forum, wielki szacun dla administratorów :)
Jeżeli, tak jak ja, kochacie Simsy, zapraszam na mój kanał: https://www.youtube.com/channel/UCm9npV ... oMuQNAIq34
Jest ciekawie, śmiesznie i ekscytująco! Testuję też różne mody i robię Challenge. Na pewno nie będziecie się nudzić, zresztą - sprawdźcie sami! ;)
Nowe odcinki pojawiają się codziennie! ;)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 06 maja 2019, 16:29

Dzięki za zawitanie na forum i za linka do Twojego kanału! :) Chętnie zobaczę co tam tworzysz i zapraszam oczywiście do prezentowania swoich filmów także na naszym forum w utworzonym przez Ciebie temacie w dziale fimowym oraz do dzielenia sie swoją zabawa na rózne inne sposoby czy podpatrywania historujek i dzieł innych graczy. Zapraszam także do działu z zabawami i konkursami choć i ciekaw jestem Twojego challenga :) Pozdrawiam i dobrej zabawy :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » wtorek 07 maja 2019, 07:36

Dziękuję bardzo za ciepłe przyjęcie :D Podzielenie się filmami, to naprawdę dobry pomysł, dziękuję za podpowiedź! :)

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 07 maja 2019, 21:59

Cześć! Przepraszam za utrudnienia w kwestii aktywacji konta. Czasem, niestety, nawiedzają nas boty... To dość powszechne chyba na tego typu forach. :)
Baw się dobrze na naszym forum a Twoje filmiki chętnie obejrzę. Podziwiam ludzi, którzy coś kręcą simowego (vide Dels), ja się ograniczam do historyjek. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » środa 08 maja 2019, 08:33

Kręcenie filmów na youtube'a jest bardzo żmudne, ale daje niezwykłą frajdę :P Każdemu mogę polecić, o ile jest w stanie wygospodarować trochę wolnego czasu. Na nakręcenie, obrobienie dźwięku, wyedytowanie 30-sto minutowego filmu do stanu używalności, na początku potrzeba ok. 60 - 90 minut. Z czasem to idzie szybciej, jak już wiemy, gdzie popełniliśmy błąd i robimy sobie taką mentalną notkę w głowie, to ten czas obróbki znacznie maleje :P Drugą kwestią jest zapisanie takiego filmu na dysku (u mnie to zajmuje ok. godziny) i wrzucenie na youtube'a (30min w HD) to mniej więcej 10 - 11 godzin :P Oczywiście, jak ktoś ma lepszy komputer, niż mój kochany grat i trochę lepsze łącze, pójdzie szybciej (ale nieznacznie) :D
No. To Wam napisałam historię mojego życia powyżej :D Ale serio, polecam :P

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » czwartek 09 maja 2019, 13:29

Witaj na forum i baw się dobrze :)

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 10 maja 2019, 17:27

Witam serdecznie na forum :cat_bye: Cieszę się, że zawitała tu fanka The Sims 2 i w dodatku tworząca filmiki w oparciu o tę odsłonę gry. Teraz zaś już pędzę je obejrzeć.
Życzę miłej zabawy :a_rolling:

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » sobota 11 maja 2019, 09:04

Dziękuję bardzo! :D

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 13 maja 2019, 13:57

Miło, że zasiliłaś nasze szeregi. Wszystkich nas tutaj zjednoczyła miłość do ludzików, które często gęsto są równie denerwujące jak ich twórcy :09-winking-face:, a mimo to kochamy je bezgranicznie :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Pozdrawiam i życzę dobrej zabawy. Sama nie tworzę filmików, za to z przyjemnością oglądam to co tworzą inni.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » poniedziałek 13 maja 2019, 14:57

O rety, nie przywitałam się z Tobą - ale gapa! Miło powitać dwójkową fankę. Nawet niedawno myślałam nad wgraniem sobie dwójki, ale mój kompek chyba by sięzbuntował, bo już trójkę i czwórkę ciągnie. Ale sentyment do dwójeczki pozostał... I cały karton płyt :)

Awatar użytkownika
Sarah_Blanca
Roznosiciel kawy
Posty: 24
Rejestracja: sobota 04 maja 2019, 12:18

Post autor: Sarah_Blanca » poniedziałek 13 maja 2019, 18:57

Dzięki wielkie! :) Bardzo miło mi Was poznać :)
Oh tak, czasami bardzo przywiązuję się do moich Simów... aż za bardzo :D
Dwójka aż tak bardzo nie obciąża komputera, bądź co bądź to już dosyć archaiczna gra :) No ale, ważyć to sobie waży... z 14 GB, a do tego jeszcze folder z modami... kolejne 30 GB... :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Przywitaj się!”