9. Powrót do Meksyku - tajemnice świątyni Majów - Mithala, wodospad Tihika

Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

9. Powrót do Meksyku - tajemnice świątyni Majów - Mithala, wodospad Tihika

Post autor: Kropka » czwartek 05 kwie 2018, 21:22

Witam Was Kochani!

Nasi podróżnicy po raz drugi wybrali się w podróż po Meksyku, zwiedzą dwa kolejne starożytne miasta i wspaniałe piramidy.

Powrót do Meksyku - tajemnice świątyni Majów - Mithala, wodospad Tihika:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obozowisko pod wodospadem Tihika:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Następny dzień zwiedzania ruin Mithala:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Przepraszam za tak wielką ilość fotek, mam tylko nadzieję, że Wam się te podróże jeszcze nie znudziły. Pozdrawiam serdecznie i ciepło.

Awatar użytkownika
krulih2
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 97
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 22:05
Origin ID: via2382

Post autor: krulih2 » poniedziałek 09 kwie 2018, 18:34

Mamy kolejną część podróży po Meksyku, oglądając zdjęcia odnoszę wrażenie, że po pierwszym wyjeździe Pawełek nauczył wszystkich pozostałych simów jak należy oddawać pokłony, bo ochotnikami w próbach okazałi się Agusia,i oczywiście Andrzejek. Podczas kiedy avki czciły bóstwa Kropeś popijała dziwne substancje z porzuconych butelek, no cóż...próbuje to sobie tłumaczyć tym,że zapasy się skończyły i lodówka była pusta :shock: Nie wiem czy to sprawka tego eliksiru, ale chyba jej się piersi powiększyły :ugeek:
Romans Mata i Moniki się rozwija,a z krzaków ujawniają się kolejne osoby...Delsik lewituje w powietrzu, a Vimes, albo się zezłościł albo ugryzła go jakaś ryba pod wodą :shock: No ładnie Kropesia poderwała Delsika, ale chyba upojna noc skończyła się dość nietypowo, bo Dels coś załapał :o Bobinka chyba się wkurzyła, bo leje równo Andrzejka po twarzy przy czerwonych basenach, co biedak zrobił mogę się tylko domyślać. Opowieści przy ognisku musiały być nad wyraz fascynujące, że się chłopaki pospały. Zakończyło się tym,że w piramidzie ognisk było zdecydowanie za mało więc ekipa postanowiła rozpalić mega ogień na plaży. Znając umiejętności kulinarne Twoich avków Kropesia, obawiam się że wyspa spłonęła :cat_sad2:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 10 kwie 2018, 00:06

Mam problem bo nie bardzo potrafie przypisac avki do osób :cat_hmm: No Delsika zawsze , wiewiórkę Gabi i wlasnego sima ale reszta dziewczyn mi sie myli. a z czarnymi facetami jeszcze gorzej bo maja podobne owlosienie, tylko blondyn Pawelek sie wyroznia, Tak wiec nie bardzo wiem, kto z kim w te krzaki włazł. Moze zeby twarze facetow gdyby byly z bliska to predzej ale oni jakos zawsze w tle sie krecą :cat_mwaha2: Avki dam juz dawno od czasu tej historyjki poszly do fryzjera . zmienily fryzury , niektore przeszły operacje plastyczną i.t.p. wiec trudno mi sie w tym polapac bo juz pamiec nie ta..
Ale oglada sie z duza pzyjemnoscią, bo raz ze zdjątka cudne, a dwa - piramida Misia jest wspaniala !:) :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 10 kwie 2018, 23:45

Za każdym razem kiedy oglądam Twoje Avkowe Historie, Kropko, nie mogę wyjść z podziwu dla możliwości tej gry! Niby parcel dali pińć na krzyż a ile można niesamowitych miejsc stworzyć! Za każdym razem boty kręcą się w innym miejscu, urokliwym jak nie wiem!
No i ta fabuła, atmosfera przyjaźni i pogodne minki ludzików są rozbrajające.
Super! :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kropka z Avatarii”