Dels Alter-story czyli dziwne epizo(głupo)ty...

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Dels Alter-story czyli dziwne epizo(głupo)ty...

Post autor: SimDels » sobota 10 kwie 2021, 14:24

Czasem ne wiem co zrobic z obrazkami, krótkimi historyjkami z przypadku lub powstałymi ot na kolanie przez chwile bez większego pomyślunku (niczym ustawy rządowe ,chciałoby sie dodać :O ) i zazwyczaj te obrazki trafiają do wirtualnego kosza na pulpicie ale potem niekiedy szkoda mi, że choćby na pamiątke danej choćby najbardziej nielogicznej rzeczy sobie nie pozostawiłem... No i właśnie stąd pomysł na ten temat, w którym pojawią się scenki z delsowatego życiorysu nie pasujące w danym momencie lub wogóle do głównego komiksu "Dels Story" ( viewtopic.php?f=60&t=117 )
Za pierwszym razem rzeczywistość alternatywna (podług wspomnianego wątku) zaniosła simową parę w góry...

Rowerkiem w Góry
Załączniki
rk1.jpg
rk2.png
rk2a.png
rk3.jpg
rk4.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 10 kwie 2021, 14:53

Dokładnie Misiu! Robimy dziesątki zdjęc bo nam się spodobalo to co sie dzieje na ekranie i chcemy jakos utrwalić tych naszych aktorow - podzileic sie z kims ta chwilą i epizodem z gry, tak zabawnym dla nas - (te miny jakie masze simy robia czasem są nie do opisania) a potem nie wiadomo co z tymi zdjeciami zrobić. Za mało ich na historykje a za duzo na komiks.
No nie kazdy ma taki talent jak ty aby przerobic je na zabawne komiksy ale popieram oboma "ręcami" idee malych epizodów z gry przerobionych na mini historyjke. Tu akurat głowna role odegrał rower XD i absurdalny pomusł aby tymi rowerami zdobywać gory - ale jak wiadomo w simsach wszystko jest możiwe :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

ODPOWIEDZ

Wróć do „Delsowy świat wyobraźni”