Modern Sea Wave

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Modern Sea Wave

Post autor: Ktosik » poniedziałek 15 paź 2018, 17:04

SEA WAVE

Typ parceli : Mieszkalna
Wielkość parceli: 40x30
Koszt : 156 380 $

DOWNLOAD

Do zbudowania tego modernu zainspirowała mnie fotka znaleziona w necie.
dom inspiracja.jpg
Ponieważ nazwałam go morska fala, więc zmieniłam kolorystykę i pofalowałam mu okna. :02S-grinning-face-smiling-eyes:
Na parterze mieści się kuchnia z jadalnią, salon oraz łazienka. Na piętrze zlokalizowane są trzy sypialnie - dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Oprócz tego mamy tam mały hol, drugą łazienkę i wyjście na górny taras.
Na dole do domu przylegają dwa tarasy, jeden z basenem i wanną do jacuzzi, drugi z grillem i miejscem do tańczenia. Na zewnątrz są też małe ogródki służące do zabawy i uprawy roślin.
Zapraszam do oglądania. :01-grinning-face:
01SW simt.jpg
02SW simt.jpg
03SW simt.jpg
04SW simt.jpg
05SW simt taras.jpg
06SW simt ogród.jpg
07SW simt basen.jpg
08SW simt kuchnia.jpg
09SW simt salon.jpg
10SW simt lazienka1.jpg
11SW simt hol.jpg
12SW simt łazienka2.jpg
13SW simt p dzieci.jpg
14SW simt p mlodz.jpg
15SW simt.jpg
16SW simt syp.jpg
rzutySW.jpg
Pozdrawiam :01-grinning-face:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 15 paź 2018, 20:09

Bryła jest śliczna ♥ szczegolnie sposobala mi sie z tego boku, bo tu wyraźnie widać jak jest ciekawie ukształtowana i zróżnicowana.
Obrazek
Dom po skosie to zawsze jest wyzwanie zarowno od strony bryły jak i urzadzenia wnetrza. To co tutaj wyszło z tego pomysłu mozna okreslic jednym słowem PERFEKCJA!
Konsekwentny styl modern i o zewnatrz i we wnetrzach, Żadnego zgrzytu w doborze kolorów - całosc znakomicie utrzymana w tonacji blekitnego morza dostosowanej do nazwy tego domu.
Błekit morski ma wiele odcieni w zaleznosci od pory dnia i pogody od janonieniebiego przez ciemne granaty aż do prawie szarości z domieszka tego granatu. Wszystkie te odcienie znalazły sie w tych wnetrzach ze wstawkami bieli jak wstawki piany na morskiej fali,
Szalenie mi sie podobała kuchnia, mam sentyment do tych kafelków tak czesto omijanych przez innych a jakie mozna piekne wnetrze dzieki nim stworzyc wlasnie w tej kuchni udowodniłas, No troche pracy tez tam włozyłaś przy wklejaniu prostych lini wzoru w skosny na podlodze ale efekt wyszedl znakomity, Takie drobne pracochłonne zabiegi powodują ze taka praca jest unikalna i orginalna.
Najbardziej mi się spodobala szalenie elegancka łazienka. Mysle ze kazdy w realu by taką nie pogardził ,
Obrazek
Ty wiesz zresztą , że ja mam fioła a punkcie łazienek , lubie je robić i kazdą prace analizuję pod katem hydrauliki. Jak łazienka kiepska to od razu chata ma u mnie ogromny minus.
No ale nie ta chata XD
Dziecinny śliczny w tym błękicie , jeśli kiedys sie zlamie i kupie te Pokój Dziecinny to tylko po to zeby miec te papugę XD
Kazda Twoja praca jest dopieszcona w szczególach ale nad ta chyba wisiałas dlugo poprawiajac i dobierajac kazdy detal no i to widać. Galeria tez to doceniła zresztą. XD
Piekna praca jak zawsze :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 paź 2018, 23:19

Pomimo inspiracji stworzyłaś nieco inny zupełnie własny projekt a "pofalowanie okien" to strzał w dziesiątkę :) Wnętrza sa fantastyczne salon ze schodami i faktycznie ta łazienka - wow! Ale zawsze najbardziej zwracam uwagę na bryłę a ta jest faktycznie jak wspomniała Ela bardzo oryginalna i podobnie jak wnętrza - perfecto! Bryła świetna także kolorystycznie, kolorystyka fajnie kontrastuje z zielenią, kwieciem przy basenie i dalej, ciekawie tez poszalałaś z malowaniem podłoża. Piękny projekt, chciałoby się tam pobyć wcielając się w skóre simowego ludzika :) :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Sypialnia z takim widokiem... :cat_happy: W tej sypialni zaciekawiło mnie też ujęcie z piechem :) Ciekawe kombinacje na ścianie ,bardzo pomysłowy projekt całości!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » wtorek 16 paź 2018, 14:52

Twój domek potwierdza tezę, że styl nowoczesny nie musi być chłodny i "sztywny". Pięknie umeblowany, wszystko do siebie pasuje. Ten motyw marynistyczny jest tak delikatnie wpleciony, ale nie niezauważalny. Nie ma też monotonii bo przełamujesz schemat dodatkami. No i jest zielono co bardzo lubię. A już w ogóle uwielbiam wiszące rośliny jak te paprocie. Skradły moje serce :hearts/green-heart:
Uroczy pokoik dziecięcy, utrzymany w klimacie całości. Najbardziej podoba mi się sypialnia dorosłych. Przestrzenna, ale jednocześnie przytulna. Zazdroszczę simom widoku z łóżka :cat_happy: Czego z kolei nie zazdroszczę to braku prywatności przez ilość okien :39-face-stuck-out-tongue-winking-eye:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 16 paź 2018, 16:56

@pepe No ale żeby przez te okno do sypialni zajrzeć to sim musiałby przyjść z drabiną XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
pepe
Bloger
Posty: 67
Rejestracja: piątek 29 cze 2018, 11:01

Post autor: pepe » wtorek 16 paź 2018, 22:32

A z resztą, kogoś kogo stać na taki dom, stać i na dobrego ochroniarza :12-smiling-face-sunglasses:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 18 paź 2018, 14:57

...ewentualnie i na ciemne zasłonki w kółka ratunkowe czy coś ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 20 paź 2018, 19:30

Cudowny marynistyczny koloryt, wspaniała konstrukcja budynku okraszona morzem zieleni, jednym słowem zapierający dech w piersiach projekt (przynajmniej jak dla mnie) :a_bravo:
Niczego bym nie zmieniła, niczego nie dodała, wszystko jest na swoim miejscu i daje poczucie komfortu połączonego z możliwością relaksu.
Ten dom działa jak morska łagodna fala: uspokaja, wycisza i pozwala cieszyć się 24 godziny na dobę urokiem krajobrazu za oknami. To oaza relaksu i elegancji - normalnie magnifique :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » poniedziałek 22 paź 2018, 02:00

Serdeczne dzięki moi kochani, że zajrzeliście do kącika, i zostawili po sobie ślad w postaci uroczych komentarzy. Dla każdego z Was zostawiam kolorowe serduszko :hearts/heavy-black-heart: :hearts/yellow-heart: :hearts/green-heart: :hearts/blue-heart: ,można sobie wybrać ulubione.

Haha, zaciekawiła mnie ta dyskusja dotycząca braku prywatności z powodu dużej ilości okien. Cóż, z intymnością u moich simów jest kiepsko, to wyzwolone pikselowe ludziki. :02S-grinning-face-smiling-eyes: Lubią nago pływać i nie przejmują się podglądaczami, wiec śmiało mogę im wstawiać te olbrzymie okna nawet do sypialni. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 03 lis 2018, 22:44

Ktosiku, piękna praca, nawet w realu - myślę - zrobiłaby furorę. Choć kolor blue nie należy do moich ulubionych - u ciebie to pięknie wygląda - wszystko zgrabnie połączone motywem marynistycznym, nowocześnie, ale nie za nowocześnie, i za to wielkie cmok cmok.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 04 lis 2018, 20:01

@Alibali - pięknie dziękuję za komentarz i zostawiam różowe serduszko, bo takiego jeszcze nie rozdałam :hearts/growing-heart:
Alu, moje moderny zazwyczaj nie są tak do bólu nowoczesne, ponieważ nie lubię takich typowo "sterylnych" pomieszczeń, więc zawsze przemycam tam odrobinę przytulności. :01-grinning-face:

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”