Startery

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Startery

Post autor: Ktosik » sobota 08 lut 2020, 18:25

Chciałam Wam przedstawić startery stworzone za czasów Simtopii.
Nie ma tego dużo, raptem 8 sztuk, i nie wszystkie jeszcze mam obfocone, więc zawitają tu co jakiś czas. :)
Lubię budować te maleństwa, bo można szybko zrealizować pomysł, który wpadnie do głowy. Poza tym jest to dla mnie takie eksperymentalne poletko, gdzie bawię się różnymi kształtami bryły i dachu. Próbuję też maksymalnie obniżyć cenę startera, co nie jest łatwe, bo w sumie (odliczając średni koszt działki) mamy do dyspozycji tylko 18 000$, a trzeba go wyposażyć tak, by zaspokajał potrzeby simów i pozwalał im rozwijać umiejętności.
Zapraszam do oglądania tego co mi wyszło z eksperymentowania. :02-grinning-face-smiling-eyes:

Transparent - starter BG
Parcela : 30x30
Koszt : 15 988 $
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... C8740B8A41
Transparent01.jpg
Transparent02.jpg
Transparent wnetrza.jpg
Trzut07.jpg



Gnom Cottage - starter BG
Parcela : 20x20
Koszt : 17 812 $
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 6B46B29011

W tym starterku część wyposażenia jest zrobiona przez sima za pomocą stołu stolarskiego.
01 Gnom tumblr.jpg
08 Gnom tumblr.jpg
Gnom wnetrza.jpg
07 Gnom tumblr.jpg



○ FX ○ - starter BG
Parcela : 20 x 15
Koszt : 16 055 $
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 3D2F3B18E4

Tutaj oprócz tv i komputera oraz mini ogródka sim ma do dyspozycji basen, grill oraz sztalugi.
01 FX starter basegame.jpg
02 FX starter.jpg
03 FX wnetrza.jpg
Fx starter BG rzut.jpg
Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 09 lut 2020, 12:59

Piękny starterek na dobry początek życia, to najlepszy prezent jaki można dać dziecku do zabawy :) .

Początkowo kiedy grałam bez kodu na finanse i mój ludzik był jedynakiem, często korzystałam z takich domków. W miarę rozrastania się rodziny oraz jej "bogacenia się", z łezką w oku :34-sleepy-face: zmuszona byłam zmieniać lokum na większe.
Generalnie lubię małe domki, bo posiadają coś takiego jak kameralną atmosferę i są przytulne. Są idealnym rozwiązaniem na start dla młodych rodzin, ponieważ w większości przypadków można je rozbudowywać w kolejnych etapach, czy to poprzez dobudowanie dodatkowej powierzchni, czy zaadaptowanie strychu.

Każdy z tych domków zasługuje na miano wybitnego. Nie wiem, kto pierwszy powiedział, że: "małe jest piękne", ale to określenie idealnie pasuje do tych projektów.
Ich cechą charakterystyczną jest płynne połączenie przestrzeni bezpośrednio z otaczającym terenem. Światło i przestronność wnętrz gwarantują ciekawe rozwiązania, natomiast tarasy ukazują różnorodność możliwości ich realizacji.

Transparent jest modernistyczny, Gnom Cottage - bajkowy, FX - niekonwencjonalny... każdy znajdzie u Ciebie Gabi coś co lubi :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: . Jestem pełna uznania, że potrafisz skromnymi środkami wyczarować takie cudowności. :a_bravo: :a_bravo:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 09 lut 2020, 13:38

Piekne przykłady Twoich tak bardzo orginalnych projektów.
To są przykłady swojej fantazji i kreatywnosci w dziedzinie architektury simowej. Kazdy z tych domków ma niepowtarzalną bryłe i układ dachów. Jest tu domek Gnomów z kolorowej krainy baśni, radosny, przytulny i otoczony kwiatami z sielskim wystrojem wewnątrz. Ale jest tu takze fantazja na temat bardziej nowoczesnej architektury i takim domkiem jest modern Transparent, ktorego modern bryla jest utworzona przez przezroczyste dachy, a wnetrze jest nowoczesne w kazdym calu.
Ostatni domek to mix pomiedzy takim basniowym domkiem a nowoczesnym projektem. Wydawaloby sie ze takie "pomieszanie" styłów jest niemozliwe do zrealizowania, a jednak Tobie to sie udało i powstał nowoczesny, sliczny, basniowy domeczek. Chapeau bas! Mistrzowki projekt dla mnie!
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » poniedziałek 10 lut 2020, 23:37

Podoba mi sie z jaką lekkością układasz te fantazyjne kształty brył! Kurczę, to wygląda naprawdę interesująco i, co moim zdaniem jest już absolutnie fenomenalne, każdy ten domek wpisuje się w jakiś temat przewodni: od moderników, przez chatki krasnoludków-czarodziejów aż po finezyjny domek, który kojarzy mi się z taką kreskówką ;P (a konkretnie z Olinkiem Okrąglinkiem xD). Z gracją i wyczuciem przemieszczasz się pomiędzy poszczególnymi stylami i to też jest genialne :D
Wystroje poszczególnych doków to już temat na odrębną rozprawę, bo każdy z tych starterków ma coś urzekającego: pierwszy ma bardzo oszczędny, ale funkcjonalny wystrój. Operowanie stonowanymi kolorami może sprawiać wrażenie wystroju nudnego, ale Tobie się to udało "złamać" żywymi kolorkami - czy to pomarańczem czy morskim (?) w sypialni.
Drugi domek to absolutna perełka (jak dla mnie numer jeden w tym zestawieniu!): klimat wiejskiej chatki z ręcznie wykonanymi mebelkami, wszelkie odcienie zieleni z drewienkiem - coś pięknego <3
Trzeci domek (poza fantazyjnie powykręcanymi dachami) urzeka zestawieniem kolorów i faktur: kuchnia pod tym względem najbardziej rzuca mi sie w oczy, bo elegancja białych mebelków podkreślona jest kolorowymi (gładkimi) ścianami i wzorzystym dywanikiem (utrzymanym w zielonym leitmotivie). Podoba mi się w szczególności sypialnia, która jest bardzo energetycznym miejscem: żywa zieleń zasłon i dywanu ładnie komponuje się z gładką, jasną tapetą.
Bardzo fajne starterkowe eksperymenty - rób tego wincyj! :)
Swoją drogą może kiedyś się odważę i tez coś spróbuję dłubnąć, ale jakoś nie mam odwagi - za bardzo lubię nadźgac głupotków do domków. I tutaj znowu pochylam się i kłaniam, bo naprawdę uważam, ze to wielka sztuka zrobić coś nietuzinkowego przy jak najmniejszym zapleczu ozdobników i gratów - a to się u Ciebie sprawdza! Minimalizmowi i prostocie w takim wydaniu mówimy stanowcze: "dej tego WINCYJ!" :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 11 lut 2020, 09:37

Te "raptem 8 sztuk" to ja dla mnie niezły wyczyn tym bardziej, że jak przedmówca podkreślił, z wielka lekkością tworzysz prawdziwe cuda za te grosiki :) No i z fantazją co widać nie tylko po tym ostatnim. Gra kolorami, dachami, elementami niedrogimi lub darmowymi w bardzo efektowny sposób sprawia, że widzi się takie cudeńko i człek sie chwile zastanawia "starter? zaraz zaraz ale yyy... jak?" Czyli mistrzostwo i czarny pas w starterach masz jak dla mnie.
"Gnom" i "FX" to właśnie ta wspaniała zabawa dachami i iluzją choć i pierwszy jest super, domyślam się., że był to tez taki test użytkowania dachu przezroczystego jako pomieszczenia. Ten podobnie jak inne ma tez wspaniałe wnętrza więc to odwieczne pytanie do autora "jak ty to robisz?!" nasuwa się samo. Lubisz zaokrąglenia i finezyjne kształty brył (myślę że to zdecydowanie wyróżnia Twoje prace) i tego polotu nie oszczędzasz nawet interiorowi przez co każda parcela to taka mała baja.Piękne są te prace, , uwielbiam Twój styl i te zabawy, sam chyba nie miałbym wyobraźni do stworzenia takich budowli. Super, że otworzyłaś taki temat i będziesz się dzielić tymi cudeńkami.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 20 lut 2020, 02:00

@bobas52 , @kreatora , @Marvi , @SimDels - pięknie dziękuję za tyle miłych słów pod adresem moich mini domków. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:
Przy budowie startera głównie skupiam się na wyglądzie bryły i rozplanowaniu pomieszczeń. Wnętrza są skromne, bo mało kasy na nie zostaje.
Sądzę, że gracze i tak później zmieniają umeblowanie, gdy ich simowa rodzinka się wzbogaci. A jak się rozrośnie rodzinka, to tak jak pisze Bożenka, szukają większego lokum. :01-grinning-face:

Kolejne dwa startery już nie są tak fantazyjne, mają proste bryły. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla rodziny z dzieckiem (2 simy + dziecko = 24000$) ,wiec im starczy na zakup.
Na parterze znajduje się kuchnia z salonem, łazienka, sypialnia rodziców i pokój dziecięcy, a na piętrze jest dodatkowa łazienka i trzeci pokój do samodzielnego zagospodarowania.

Family Starter BG
Parcela : 20 x 20
Koszt : 19 998 $
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... DB07AD48B5

01 Family starter.jpg
02 family Stearter.jpg
03 Family starter wnetrza.jpg
04 family starter rzuty.jpg



I kolejny, też w sumie rodzinny, bo oprócz kuchni, salonu, łazienki i sypialni głównej, posiada pokój dla dziecka.

Toffee - starter BG
Parcela : 20 x 15
Koszt :17 978 $
Link do galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 54BEA86DDE

01 Toffee front.jpg
02 Toffee bok.jpg
03 Toffee wnetrza.jpg
04 Toffee rzuty.jpg

Pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » piątek 21 lut 2020, 14:13

Wiesz co, Gabrysiu, tak mi przyszło do głowy, oglądając twoje domki, że nie są nigdy nudne, bo nie jesteś monotematyczna. Domek jak domek - jeśli chodzi o odwzorowanie kształtów. Domek ma ściany, dach i podłogę. zazwyczaj... Ale pokazujesz, że potrafisz bawić się tymi kształtami, i nie wstydzisz się bajki w tym simowym świecie, choć właśnie Simy to taka nasza bajka, choć wielu o tym zapomina. Bo większość budowlanych simowych arcydzieł to usiłowanie powtórzenia realnych dzieł architektury - mniej lub bardziej udane.
Twoje domki wewnątrz są bardzo swojskie, przytulne, kameralne wręcz. Nie ma w nich zadęcia na "jedyność i niepowtarzalność" użytej podłogi, doboru koloru ścian - czy niespotykanie wręcz proporcjonalnego kształtu bryły postawionej na poprzek. Nie przejmujesz się tym, czy w galerii domek zostanie okrzyknięty cudem roku, a jednak domek zachwyca. Może właśnie, że o to się nie starasz (na pierwszy rzut oka). Kocham twoje domki - zarówno te bajkowe, jak i te stylowe rezydencje, które zawsze mają ten "bajkowy" sznyt - takie mrugnięcie okiem do widza. Zawsze są super grywalne i zadziwiają wieloma smakami. Pobierając jakiś twój domek - szczęśliwy posiadacz cieszy się jak z lodów o wielu smakach (z kinderniespodzianką w dodatku) - co spróbuje - to odkrywa coraz to większe bogactwo i różnorodność. Mam nadzieję, że długo nas jeszcze będziesz cieszyć swoimi "lodami". Żałuję tylko, że twoja przygoda z simowymi historyjkami była taka krótka. Dałaś się poznać jako zręczna opowiadaczka niezapomnianej afrykańskiej fantazji, i bardzo żałuję, że nie będzie ciągu dalszego. A może jednak?

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 24 lut 2020, 11:27

To niesamowite ile potrafisz wyciągnąć z tym kilku marnych simowych groszy :O Nawet najmniej fantazyjna bryła będzie u Ciebie w tej cenie będzie zaskakiwać wizualnie na co przykładem jest pierwszy mini modernik i jeszcze dałoby sie to ogarnąc gdyby nie to ile jedncześnie jestes w stane wyciagnąć do wnętrz. Piękna robota, druga chatka również z uwagi na powyższe i na to że Delsy lubio skośne daszki podoba mi sie jeszcze bardziej choc obie sa jak wspomniałem genialne. W tym drugim zaplanowałas nawet pokój dzieckowi więc jedyne co mi sie podsuwa na podsumowanie to jedno proste zdanie i pytanie; Jak Ty to robisz?!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 25 lut 2020, 11:01

Wyczarować, tak nie bójmy się powiedzieć, że wyczarowujesz te niespotykane w swej formie domki. Każdy jest inny, żaden się nie powtarza.

Podziwiam z otwartymi ustami i szczerym zachwytem Twoje prace... bo inaczej się po prostu nie da. Jesteś skarbnicą pomysłów. A piękno ich wykonania dorównuje jedynie mistrzostwu ich aranżacji. Ponawiam za Misiaczkiem pytanie- jak Ty to robisz ? uchyl rąbka tajemnicy :)

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » niedziela 01 mar 2020, 01:28

Przepraszam, że klepam dopiero teraz, ale ostatnio jestem jakaś padnięta - ciężko mi zebrać myśli, a co dopiero je "zwerbalizować" -_-" Pewnikiem jakiś nietoperz na mnie nakaszlał i... *procedura 'majty na japę.exe' aktywowana; notatnik uruchomiony, wszystkie systemy w gotowości, wykonać!*

Family starter to bardzo zgrabny modernik. Bardzo mi się podoba połączenie drewna z białym tynkiem (w mojej skali najulubieńszych elewacyj to pierwsze miejsce cegły, drugie drewno z cegłą i z białym tynkiem, trzecie to drewno i biały tynk, bo nie ma cegieł xD). To połączenie jest, moim zdaniem, eleganckie i prezentuje się zwyczajnie schludnie.
Dalej, bryła. Podoba mi się połączenie rozmaitych prostopadłościanów o różnej długości i wysokości. Fajnie się to łamie z tą częścią, w której jest sypialnia. Nie wiem jak to wyjasnić, ale chodzi mi o to:
Bez nazwy.png
Po prosto te dwie bryły się fajnie przecinają, kształt jest przez to taki niejednorodny i niemonotonny ;P Poza tym bardzo fajnie się to komponuje z działką - przez to, że domek jest ustawiony jakby "po skosie" parceli, to kwadrat dzieli się na trójkąty i bardzo fajnie to wykorzystałaś: i na trójkątny basen i na te części "zieleńcowe". Kompozycja to tutaj masterpiece!
Wnętrze przyjemne, stonowane, brązy i morski(?) kolor fajnie gra z drewienkiem, dużo bieli - znowu fajna gra kompozycyjna: wnętrze spójne z zewnętrzem. Generalnie wypas i elegancyjka :D

Jesli chodzi o drugi starterek - Toffee - to tutaj niezwykle podoba mi się taki klasyczny wygląd domku ze skośnymi dachami.
Elewacyja znowu z gatunku tych połączeń, które lubię :) Ładne połączenie kolorków + siding z kamieniami to definitywnie dobry plan. Poza tym białe wykończenia dachów i biało-brązowa stolarka ładnie ze sobą gra i tak "rozjaśnia" zewnętrze.
Wnętrze równie urokliwe: pomarańcze z bielą, zielenie - przytulnie, ciepło, schludnie! Aż by się człowiek wziął i wprowadził :D

Podsumowując: bardzo na tak, czekam na wincyj! :D *przepraszam za ascetyzm w wypowiedzi - choć to moze akurat na korzyść - ale jakoś ostatnio "gorzej działam"*
I powtórzę za przedmówcami: jak Ty to robisz, ze nigdy ni ma nudy? :o eeeej, Gabi, no weeeź, no weeeź powiedz no, eeeej~ ;-;

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 05 maja 2020, 22:18

@Alibali , @SimDels , @bobas52 , @Marvi - serdecznie dziękuję za tak obszerne komentarze do takich malutkich domków. :hearts/two-hearts:
Moi mili, jest mi niezmiernie miło, że moje prace nie wydają się Wam nudne, bo staram się, by każdy domek był inny i ciekawy.
Przyznam się, że pytanie - " jak Ty to robisz ? " powaliło mnie na łopatki, bo nie wiem co odpowiedzieć. :cat_mwaha:

Alu, ja nie lubię pisać opowiadań, nie mam do tego zacięcia. Gdyby nie przyjacielska pomoc Eli @kreatora, to pewnie historyjka o Masaju , nigdy by nie ujrzała światła dziennego.



Wracamy do starterów. :01-grinning-face:
Poprzednie były raczej eksperymentami i zabawą w kształty, natomiast kolejne trzy domki są zbudowane dla moich simowych ludzików, i wiążą się z rozszerzeniami do gry.
Wolę poznawać ciekawostki nowych światów, we własnej chałupce.

Mango - Wyspiarskie życie
01 Mango.jpg
02 Mango.jpg
03 Mango.jpg
04 Mango rzut.jpg
Link do Galerii: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 5779205367



Witch Cottage- Kraina magii
01 Witch Cottage.jpg
02 Witch Cottage.jpg
03 Witch Cottage.jpg
04 Witch Cottage rzut.jpg
Link do Galerii: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... C7164F8428



Two Birches -Uniwesytet
01 TB front.jpg
02 TB bok.jpg
03 TB wnetrza.jpg
04 TB Rzuty.jpg
Link do Galerii: https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... BF48D73738

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 05 maja 2020, 23:03

Przemiodne cudeńka. Ponownie pokazujesz ,że starter można zrobić w taki sposób by zupełnie na starter nie wyglądał.
Co ciekawe wnętrza są o niebo bogatsze niż w starterach od EA.
Mango jest jak... owoc :) Fajne barwy i konstrukcja łącząca geniusz tradycyjnego prostego budownictwa z.. żaglem? No tak mi sie bynajmniej skojarzył górny asymetryczny dach zwłaszcza przy tym otoczeniu.Wyposażenie mega i wewnątrz i na zewnątrz (chyba sobie kiedyś przestudiuje jak Ty to robisz). Magiczny domek tez bardzo zaskakuje również bogatymi jak na starter wnętrzami (no i jest gdzie gotować zupę :P ) jednak na maksa zaskakujący jest projekt kamieniczkowy.Któżby pomyslał że to starter? Piękny wyrywek miasta w cenie startera-genialne w każdym calu. :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 05 maja 2020, 23:12

Sliczne jak wszystkie twoje domki zawsze z wypieszczonym interiorem - starter czy nie.
Starter Mango miałam w swojej grze - tam osiedliłam Twoja płomiennowłosą syrenkę i bardzo mi się podobał i od zewnątrz - kolorystyka i świetny taras choć basen wywaliłam - twoja syrenka zażyczyła sobie sztalug a mój sim który ją odwiedzał potrzebował szachów, a nie leżaczków. (Zresztą oni mieli ciekawsze zajęcia od pływania w basenie) Od wewnątrz ten starterek jest śliczny i przytulny :hearts/heavy-black-heart: choć musiałam go troszeczkę powiększyć bo się zdjęcia w sypialni nie dało w nim zrobić XD - nie mam takiego talentu jak Ty do robienia zdjęć w ciasnych pomieszczeniach.

Najbardziej obok Mango który polubiłam ze względów osobistych podoba mi się Twój czarodziejski starter. Absolutnie perfect i magiczny ze względu na bryłę jak i wnętrza. Po prostu jest idealny i prześliczny, :hearts/heavy-black-heart: Perfekcyjna praca Mistrza. "Bije pokłony" :23-clapping-hands:

Studencki starter podoba mi się ze względu na stylowa bryłę, która idealnie pasuje do tego miasteczka angielskiego z dodatku Uniwersytet. Wnętrza mniej mi pasują kolorystycznie bo są za mało przytulne ale z kolei świetnie klimatycznie pasują do studenckiego życia. Wynajmowane studenckie kwatery nie zabijają raczej luksusem. Podstawowym kryterium bowiem dla studenta jest ile się zapłaci za taką kwaterę, a ściany można okleić plakatami przecież. Aby dobudować pięterko właściciel chaty musiał wydać sporo kasy wiec niech tu żaden student na luksusy nie liczy ! :cat_mwaha:
Prawdę powiedziawszy i mój "studencki" starter ma wnętrza spartańskie własnie przez te skojarzenia z wynajmowaną przeze mnie w czasie studiów kwaterą w której mieszkałam zanim dostałam pokój w akademiku.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 09 maja 2020, 17:01

Kochanie, wiesz jak kocham Twoje domki bez względu na to czy są to starterki czy większe budowle :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: .

Uwielbiam owocki a tym bardziej Mango, które w Twoim wykonaniu jest absolutnie pyszne... aż ślinka cieknie na jego widok. Cudowne ciepłe kolory, pomysłowo rozwiązane patio i wspaniała aranżacja pomieszczeń :12-ok-hand:

Witch Cottage- od kiedy mam Magię, ten starterek był pierwszym domkiem, który zagościł w mojej grze. Mój ludzik polubił go tak samo jak ja. Jest magicznie, elegancko i bardzo stylowo :13-thumbs-up:

Two Birches - moja dziewczynka studiowała w domu i tym samym w miasteczku uniwersyteckim odwiedzała jedynie place przed budynkami uniwersyteckimi, dlatego przyznaje się bez bicia, że ostatniego starterka nie pobrałam... a wygląda na prawdę świetnie :hearts/green-heart: Cudna fasada budynku, niebanalne dachy, słoneczny kolor elewacji i skromne ale gustowne urządzone wnętrza... po prostu kapitalna praca :a_bravo:

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » niedziela 31 maja 2020, 21:47

Choć w sumie wiem jak to robiłaś to i tak muszę powiedzieć "jak ty to zrobiłaś?" :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes:
Zawsze jestem pełen podziwu twoich prac Gabi! Każdy z powyższych starterów ma w sobie oryginalność i motyw przewodni, co w starterach wcale nie jest łatwe do uzyskania ze względu na ograniczenia finansowe, jak i pod względem użytych dodatków. Do perfekcji opanowałaś tez sztukę bogatego wyposażenia i wyglądu w niskiej cenie. Piękne prace!!! :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » środa 05 sie 2020, 19:42

@SimDels , @kreatora , @bobas52 , @Mattoowy - pięknie dziękuję za komentarze i ogromnie się ciesze, że w niektórych domkach zagościły Wasze simy. :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 08 gru 2020, 15:48

Kochani, przez ten COVID dopadła mnie niechęć ogólna, dawno nic nie wrzucałam, bo nie robiłam zdjęć moich domów. Czas się zmobilizować, więc zaczęłam od czegoś małego. :)

Pierwszy starter powstał w zasadzie dzięki Mattowi @Mattoowy , gdy zobaczyłam w Galerii jego zabójczo piękne i zabójczo tanie domki.
Lubię wyzwania, więc pomyślałam sobie, spróbuj kobito zmajstrować coś taniego. XD Udało mi się zejść do ceny 8 961 $ , lecz to domek dla jednego sima. Posiada wszystkie niezbędne sprzęty do zaspokojenia podstawowych potrzeb, oraz telewizor, tablet i sztalugi. Mieści się na działce 20x15.

Link do Galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... 4BB46B9306

01 Front 9K.jpg
02 bok 9K.jpg
03 starter 9K wnętrza.jpg
04 rzut 9K.jpg

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » wtorek 08 gru 2020, 16:06

Następny starter to też maluszek., bo wnętrza mieszczą się na 32 kratkach (Poziom 1), i jest związany z nowym pakietem akcesoriów do gry - Kompaktowe wnętrza.
Simowie mieszkający w takim domku otrzymują wyjątkowe premie. Działka - 20x20 Koszt -17 526 $

Link do Galerii https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... CA2EAA964C

01 Sunny Tiny House.png
02 Sunny Tiny House.jpg
03 Sunny Tiny House.jpg
04 rzut Sunny.jpg

Awatar użytkownika
Bożena
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 19 lis 2020, 21:47
Origin ID: Bozena2
Kontakt:

Post autor: Bożena » wtorek 08 gru 2020, 18:01

Urocze startery,nie są moimi ulubionymi typami do budowy ale jak widzę tyle świetnych to aż się zachciało coś zrobić,może kiedyś bo jak próbuję coś małego to wielkie mi wychodzi.Brawa.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 08 gru 2020, 18:23

Pierwszy niesamowicie bogaty "to jest starter?"-chciałoby się zapytać dla pewności, świetna robota! "Dachowa" bryła i fajne wykorzystanie przestrzeni na przodzie zdaje sie go powiększac optycznie no a wewnątrz to nie wygląda jak starter, podołałas wyzwaniu, które sobie narzuciłaś na 200%
Podobnie bogaty wydeje sie drugi ale tu janbardziej zaciekawiła mnie część budynku po prawej stronie zdjęcia i po chwi;li także na lewo-bardzo fajne wykorzystanie przezroczystego dachum, sprawia t wrażenie takiej konstrukcji bez żadnych wypełnień, świetnie czarujesz pomysłami na bryły i tworzysz możnaby powiedzieć cuda za pomoca dachów :a_bravo:
Reszty dopełnia bardzo naturalnie wyglądający interior. Mega oryginalne prace z mega dobrze wykorzystanym zapasem simodolarów :) :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „U Ktosika na budowie”