Gry inne niż Simsy

O kocie, samochodzie, pracy i o niczym. Chcesz pogadać o czymś innym niż nasze piksele? Proszę bardzo!
Awatar użytkownika
_wengiel
Roznosiciel kawy
Origin ID: _turtlesflowers

Re: Gry inne niż Simsy

Post autor: _wengiel » wtorek 20 lis 2018, 19:50

Ja lubię się zagrywać w gry z serii Sid Meier's Civilization. Głównie sandboxowo, ale czasem pozwolę sobie też na wyzwanie. Ostatnio pogrywałem w szóstkę i czwórkę (głównie szóstka, czwórka jest dla mnie bardziej ciekawostką), potem dotarły do mnie wieści o nowym dodatku do TS4 i oto jestem. W tej chwili oglądam relację developerów Civ 6, którzy zapowiadają wydanie nowego dodatku w Walentynki, więc pewnie wtedy ucieknę w te strony i zniknę na długo. :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 17 cze 2021, 11:40

30 czerwca premiere będzie mieć nie tyle gra co ciekawy programik do odrobinę losowego tworzenia zabudowy kolorowych miasteczek o nazwie Townscaper.
Zabawa wydała mi się dosć ciekawa i przynajmniej tak dla odskoku od "poważniejszych" gier i zajęć może być przyjemna. Jesli dobrze rozumiem kilkamy w dowolne miejsce a algorytm gry sam podpowiada co się stanie dalej, z czasem nabieramy wprawy na tyle by (jakotako) kontrolować to co planujemy w miarę jak zapamiejemy że np podniesienie budynku na 1 kwadrat szerokości powoduje przy 3 poziomach dach z wiezyczką a niższy bez itd.

Obrazek

Gra w cenie 21.99 dostępna jest tu:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „O wszystkim i o niczym”