Aktualizacja z dnia 16.04.2024r

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3598
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Aktualizacja z dnia 16.04.2024r

Post autor: Alibali » piątek 19 kwie 2024, 00:19

Aktualizacja 16/04/2024

PC: 1.106.148.1030 / Mac: 1.106.148.1230

Konsola: wersja 1.91Już za kilka dni w Wasze ręce wpadnie nowy strój, w którym możecie pójść na najlepszą imprezę w okolicy. (w expresowej dostawie)Naprawione błędy

Podstawowa wersja gry

Rośliny, które żyją i mają się dobrze, nie będą już wytwarzać zielonej „chmury smrodu” wskazującej na ich śmierć. Związane z tą poprawką tłumaczenia pojawią się już w następnej aktualizacji!

Wskutek rozmów z Firmą Elektryczną Landgraaba prąd na parcelach nie będzie już odłączany bez ostrzeżenia, nawet po opłaceniu rachunków.

Cóż za kryzys tożsamości! Simomaniacy, których gra toczy się w innym języku niż angielski, nie będą już widzieć u Simów, którzy mają wybrane zaimki, pustych pól imienia i nazwiska w trybie Stwórz Sima.

Czy to nie miało być zajęcie… grupowe? Wszyscy Simowie będą brać udział we wspólnym gotowaniu.

Serwer Galerii
Nieustannie analizujemy zgłoszenia nieodpowiednich treści w Galerii, które przesyłacie za pośrednictwem ankiety dot. filtra nieodpowiednich treści w Galerii The Sims 4 . Postanowiliśmy zaktualizować jego reguły tak, by zapewnić Simomaniakom większą wolność, a innym użytkownikom bezpieczeństwo. Zmiany obejmują m.in.:

Filtrowanie hasztagów (mniejsza surowość, gdy występują w określonym kontekście)

Zniesienie blokady przesyłania replik Simów autorstwa Maxis (nawet tych z wcześniejszych gier)


Życie eko

Naprawiliśmy błąd powodujący, że kolektor rosy nie zbierał wody. Problem został rozwiązany – poziom wody będzie się podnosił.


Licealne lata

Znaczniki czasu na Towarzyskim Króliczku poprawnie się aktualizują. Uff, ale było FOMO!Ranczo

Simowie nie wyrażają już chęci podniesienia poziomu umiejętności przyrządzania nektarów pomimo osiągnięcia maksymalnego poziomu tej umiejętności.

Jazda konna pomaga teraz Simom w chudnięciu!Do wynajęcia

W tych czasach?! Maksymalna kwota czynszu nie będzie już ulegać obniżeniu po eksmisji w trakcie czasu ulgi pod adresem Cypel Sungai 11C.

Ups. Przydałby się audyt! Właściciele nieruchomości będący posiadaczami parceli mieszkalnych na wynajem nie będą już mieli problemów z operacjami na funduszach. Przelewy z firm będą teraz zawsze docierać do rodzin, a fundusze rodziny nie będą już ulegały zdublowaniu po przesłaniu do firmy.


Kryształowe cudeńka

Sweter z chustą z Kryształowych cudeniek stał się widoczny po zaznaczeniu opcji „Typ ubioru” w filtrach trybu Stwórz Sima. Zaznaczamy, że założenie tego szala nie czyni niewidzialnym.


Kraina magii

Niezła zagwozdka! Gdy czarodzieje zostaną porwani przez kosmitów, zajdą w ciążę oraz urodzą dziecko kosmitę zamiast simowego dziecka.


Wilkołaki

Smakuje jak karma dla psów! Po wypiciu Wilkostopu Simowie stracą aurę furii.

Zaktualizowaliśmy niektóre dodatki z trybu Stwórz Sima, które pierwotnie były widoczne dla wilkołaków, mimo że nie były dla nich przeznaczone.Powrót grunge’u

Naprawiono błąd w teksturze wyszczerbionych paznokci w Powrocie grunge’u.Basenowa moda

Zaktualizowano tekstury jednego z bezrękawników, usuwając ich nachodzenie.


Zamkowe posiadłości

Nadstawcie uszu! Zaktualizowano wszystkie okna w Zamkowych posiadłościach tak, by były przypisane do odpowiednich kategorii wysokości ścian.
Zaktualizowano otwór strzelniczy – teraz widać, że jest możliwe jego umieszczenie na zakrzywionych ścianach.
Herb „Z dawnych czasów” i „Podsłuchująca lama” pojawiają się teraz w kategorii Zewnętrze/Rzeźby ścienne. Twój zamek nigdy nie wyglądał lepiej!
AktualnościZamieszczona treść pochodzi stąd


https://www.ea.com/pl/games/the-sims/th ... -4-16-2024

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”