Origin a aktualizacje

Informacje o najnowszych aktualizacjach gry The Sims 4
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Origin a aktualizacje

Post autor: kreatora » czwartek 08 sie 2019, 13:10

Jesli macie info ze bedzie aktualizacja dzis czy jutro - (na tym forum ja takie info dostarczę). Przed czasem aktualizacji otworzcie Origin i zobaczcie czy na górze strony nie ma informacji o dostepnej aktualizacji Origin. W 99% przypadkow bedzie. Jesli jest zróbcie ją natychmiast!
Jesli nie zrobicie to Origin moze przerwać wam aktualizacje gry i domagac sie aktualizacji Origina w tym samym czasie! To moze - choc nie musi skutkować spieprzoną aktualizacją gry. Mnie raz schrzanil aktualke wiec wole ostrzec.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » sobota 10 sie 2019, 08:25

Dobrze wiedzieć o takich " psikusach" - dzięki Elu, pozdrawiam serdecznie. Wbiję sobie to do łba, bo nie lubię niespodzianek, które mogłyby mi coś schrzanić .... i zostałoby dziecko bez swoje ulubionej zabawki :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 10 sie 2019, 16:43

Pomóc może zabronienie samodzielnemu aktualizowaniu się Origina. Ja tę opcję odhaczyłam i Origin zaktualizuje się tylko wtedy, gdy mu na to pozwolę. Ale przestraszyłam się nie na żarty, gdy potrzebę aktualizacji zgłosił mi windows10 w trakcie gdy gra się aktualizowała ostatnio. W ostatniej chwili zaznaczyłam opcję, by aktualizacja windowsa uruchomiła się później. Aktualka trwała tak długo, że zasnęłam przed kompem!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualizacje gry”