Najbardziej odrażający rodzaj śmierci w Simsach

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3602
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Najbardziej odrażający rodzaj śmierci w Simsach

Post autor: Alibali » niedziela 02 cze 2024, 19:28

Dziś sobie troszkę pochopsałam po youtube w poszukiwaniu zupełnie czego innego, a trafiłam na... taką oto simową śmierć. Nie grałam zbyt długo tym dodatkiem, więc nie zdążyłam tego zobaczyć. I dobrze, bo pewnie pohaftowałabym się jak ta Simka! Sami zobaczcie! Bleeee



https://www.youtube.com/shorts/ug6ffKGb ... ture=share



Nie wiem też, czy wszyscy czwórkowicze zdążyli się zorientować w nowości wprowadzonej wraz z łatą poprzedzającą For Rent (Do wynajęcia)
Otóż wraz z nią doszła opcja wyboru przeznaczenia zlewu (umywalki) - możemy teraz na umywalce w łazience zaznaczyć, że umywalka jest tylko łazienkowa, i zniknie denerwujący problem, gdy nasz Sim - mimo posiadania zlewu w kuchni w dogodnym miejscu - leci przez całe mieszkanie ze stertą brudnych naczń i wkłada je prosto do łazienkowej umywalki! Chyba tylko zablokowanie drzwi mogło go powstrzymać! Teraz gdy zaznaczamy aby łazienkowa umywalka była tylko łazienkową - Sim umyje w niej ręce, wyszczotkuje zęby, etc... Nie zrobi tego w kuchennym zlewie. Jest jeszcze trzecia opcja - możemy oznaczyć umywalkę jako uniwersalną - wtedy będzie po dawnemu. :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”