Błąd zapisu 0

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Błąd zapisu 0

Post autor: Alibali » środa 30 mar 2022, 15:52

Niestety - nie mam dobrych wieści - EA poważnie skopała grę po tym ślubnym niewypale. U wielu graczy (w tym i u mnie) wystąpił niespodziewanie błąd zapisu - kod błędu - 0
Nie miałam żadnych problemów w grze, wszystkie modyfikacje aktualne, ceców nie mam aż tyle co kiedyś, a tu raptem - bum.
Myślałam, że to winne może jednak któreś cece, ale najpierw postanowiłam poczytać w necie, cóż to się kryje pod błędem zapisu - kod 0.
I pierwsze, na co się natknęłam to info, że wielu graczy dotknęło to nieszczęście. Ufff... Całe szczęście, że to nie moje cece, ani modyfikacje.
A potem refleksja - i cóż z tego, skoro i tak grać nie mogę, bo bez względu co w grze zrobię - i tak tego nie zapiszę! Teraz przyjdzie czekać na kolejną łatę, która może i naprawi co się spsuło, ale pewnie spsuje co innego.
Nie wiem gdzie należy zgłaszać ten problem, chętnie bym kogoś tam w EA opluła albo kopnęła w ... kostkę.
Eee znaczy - nie chcę wyjść na przemocowca, jak nie przymierzając Will Smith na gali oskarowej, ale noga mnie świerzbi!

Problem z błędem zapisu DOTka już zasygnalizowała, a tymczasowe rozwiązanie błędu jest w filmiku.

https://sims.arhn.eu/2022/03/27/powazny ... simsoboty/

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”