Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
Kropka
Fotograf
Fotograf
Posty: 711
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 09:47
Lokalizacja: Kraków
Origin ID: jasna98

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: Kropka » poniedziałek 04 maja 2020, 23:44

Czyżby to była prawda o zbliżającym się dodatku farmerskim..?

https://simscommunity.info/2020/05/04/s ... try-livin/

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » wtorek 05 maja 2020, 18:23

Dodatek farmerski okazał się fake newsem. Jednak na yt jutro o go godzinie 17 pojawi się premierowy związany Ekologią
ID Angel0992

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » wtorek 05 maja 2020, 19:55

Na oficjalnej stornie dać.com wyciek oficjalny opis dodatki życie eko https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -lifestyle Nie wiem jakie jest wasze odczucie , ale na tą chwilę do mnie to nie przemawia.
ID Angel0992

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » środa 06 maja 2020, 00:00

Juz zlikwidowali te stronę. Zamiast farmy dostaniemy wieksza dawke ekologii zdaje sie.
Moja wizja : Pa pa koniki i świnki. Witajcie nowe wegetarianskie dania, nowe kilka warzyw - moze nawet kapusta i zawód dla sima w króliczej norze "konserwator elektrowni wiatrakowych" Nowa umiejetność - elektryk XD
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » środa 06 maja 2020, 17:13

Będą drabiny!!!
EXV92ldUcAEUJWW.jpg

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 06 maja 2020, 20:04

Tak? Faktycznie szok! Drabiny za 140 złotych!

Jeżeli do kogoś bardziej przemawiają zdjęcia to na SimsCommunity zamieszczono 82 dokładne screny ze zwiastuna dodatku "Życie eco":

https://simscommunity.info/2020/05/06/t ... e-trailer/

W nieprzychylnych dodatkowi komentarzach już pojawiło się stwierdzenie, że EA zajęła się recyklingiem .... dokonała recyklingu dotychczas wydanych pakietów :a_laugh:

Uzupełnienie:
Funkcjonalne drabiny na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń zostaną dodane w darmowej aktualizacji! W pakiecie zaś będą ich dodatkowe warianty. Info pochodzi z
https://simscommunity.info/2020/05/06/l ... base-game/

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » środa 06 maja 2020, 21:59

Publika szaleje! 1/3 głosów pod zwiastunem jest na nie. Ludzie liczyli na farmy i kurki, dostali jakiś postapokaliptyczny śmietnik do posprzątania znowu na raz. Serio, nawet nie wiem czy to kupię, pierwszy raz nie chcę jakiegoś otoczenia w Simsach, nie muszę tam jeździć, po prostu przeszkadza mi, że jest!
Obrazek

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » środa 06 maja 2020, 22:12

Może chociaż później dodadzą akcesoria "mój pierwszy transformers"...
Obrazek
...żeby można było wywieźć śmieci na wysypicho XD A tak serio to najbardziej na świecie liczyłam na taką feerię uniesień: sprzomtanie świata, wysypywanie kubła, segregowanie plastiku i biodegradowalnych i robienie rzeźb z utylizowanych śmierdziuchów. Kurna, prańsko, sprzątańsko, czekam jeszcze na prasowańsko i pastowańsko podłogi. Ten óczuć kiedy uciekasz sobie do Simsów po to, żeby zrobić sprzątanie świata. Recyklingują patent z Sulani :/ Z drugiej strony śmieciowy świat może być ciekawy: syf, kiła i mogiła, zupełnie jak otaczająca rzeczywistośc xD Brakuje tylko epidemii i kryzysu, bo bezrobocie można zorganizować a i smierć z głodu jest możliwa xD
Dobra, walę "ostatnią niedzielę" na fulla i idę sobie palnać w łeb, bo najbardziej na świecie potrzebowałam teraz depresyjnego dodatku o śmieciowisku xD

Awatar użytkownika
Angel92
Administrator
Administrator
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 10 paź 2019, 15:37
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: Angel06992
Kontakt:

Post autor: Angel92 » środa 06 maja 2020, 23:19

Hey wszystkim, drabinka ma być w aktualizacji także spokojnie 😂, ale nie tylko to 🤫
ID Angel0992

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » czwartek 07 maja 2020, 00:09

Popłuczyny po Island Living tylko świat do posprzatania nie taki piekniusi jak ten w Sulani, Zauwazylam tez badzo "kreatywną" przeróbke urządzeń z ekwipunku naukowca z dodatku Witaj w pracy i jednego urzadzenia z Instytutu. Zawod eko elektryk jak ekolog w Sulani plus śmieciarz odpowiednik ratownika chyba. A ta dziunia nic innego nie rysuje na tablecie jak projekt elektrowni bio. z tej kariery eko elektryka
Drabiny @Mattoowy zas sa z wzięte żywcem z Island Living tulko teraz nie musza stać w wodzie.
Absolutny bardzo kreatywny recykling poprzednich dodatków.
Ale kupic oczywiiscie kupie, chocby ze wzgledu na ta nową meska fryzurke ktora mi sie podoba.
EA nie moze nam dać tego co chcemy czyli przeróbki silnika gry aby simy zyskały jakaś osobowowść i nie były nudne wiec daje nam nowy typ gry "zmień świat" Juz to przerabialismy w Strangerville, w Sulani, a teraz mamy trzecia odsłone tego. Tylko chyba gorszą od Island Living bo na starcie Sulani nawet nie posprzatane było fajne - a tu dostalismy wysypisko smieci. Nie ma opcji aby dom mojego sima stanał w tym syfie. Czyli ten świat nie nadaje się do rozpoczynania w nim gry. I to chyba kładzie ten pomysł od razu.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Mattoowy
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 08 kwie 2018, 13:22
Origin ID: Mattoowy
Kontakt:

Post autor: Mattoowy » czwartek 07 maja 2020, 01:16

@Angel92 to fajnie, że nie będzie trzeba płacić za drabinkę :08-smiling-face-open-mouth-closed-eyes:
@kreatora też kupię, ale tylko dlatego że kupuję wszystkie dodatki- tak dla zasady. Dla mnie liczą sie obiekty a tych tutaj jest jak na lekarstwo, na pewno nie bedzie nowych mebli kuchennych- to już standard. W galerii zapewne bedzie wysyp "kontenerowców" których i tak jest już dużo. Sama gra i sprzątanie świata mnie zbytnio nie interesuje, jak gram to tylko dla playtested w zasadzie.

Awatar użytkownika
Karo_Min
Redaktor
Posty: 330
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 13:38
Origin ID: Karo_0Min

Post autor: Karo_Min » czwartek 07 maja 2020, 10:29

@kreatora Elu jakbyś czytała w moich myślach, wszystko co dodali to odgrzewane kotlety. Ja kupię pewnie ze względu na pionowe donice i jeszcze jedne jakieś nowe,deszczownica może być ciekawa,ale mogli ją też zrobić tak o jak fontannę, świat brzydki i mam nadzieję,że jak już posprzątasz go do cna to będzie jako taki :/

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 07 maja 2020, 11:07

Wszystkim, którzy planują zakup, polecam poczekać na promo. Uniwerek był już przeceniony po dwóch chyba miesiącach. Myśle ze nie warto płacić im full ceny. Tzn. może to będzie super fajne, może śmietnisko będzie pasowało do historyjek lub tworzyło ciekawy klimat ale... kpią sobie z nas w żywe oczy! Niby nowe ale gdy patrzę ta sprzęty to mam wrażenie, ze wszystko już było!
Wczoraj byłam taka zła, ze miałam ochotę przestać segregować śmieci! Ot, odbiło mi ale złośliwie pomyślałam, ze mam już dosyć tej ekologii całej przez to natarczywe promo w Simsach. :/ Spoko, już mi dawno przeszło hehe!
Obrazek

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 07 maja 2020, 15:22

Post pod postem ale co tam...
EA to taka cudowna firma... nie jestem game changerem, nie muszę się uśmiechać i zachwycać na siłę każdą pierdołą, mogę mieć swoje zdanie!

Najnowszy trailer zbiera baty na youtube - liczba głosów na nie jest bardzo widoczna, to jest 1/4 nie do 3/4 tak - nieciekawie to wygląda jak na dodatek do tak miłej, ukochanej gry z tradycjami. Na twitterze simguru tez pojawiło się sporo głosów krytycznych... I wiecie co? Pan pracownik sobie teraz żartuje...
Ostatni wpis na twitterze to (tłumaczenie moje): To jak… Czy wciąż krzyczymy „Gdzie jest uniwersytet?” mimo że już wyszedł albo...?
Tu link do dyskusji, jest po angielsku:

Strasznie śmiesznie jest się nabijać z klientów, prawda? |Ze czegoś chcą, że o coś proszą. Tak, ludzie nakręcili się na farmę ale EA nie zrobiło nic, aby te spekulacje uciąć. Ach, te ich zabawne rebusiki, niedopowiedzenia i BRAK KONKRETÓW w komunikacji z graczami sprawiły, że po pojawieniu się screena z wiatrakiem ludzie serio mogli pomyśleć, że dostaną ładne dolinki, krowy i kury. Teraz pod wpisem fani pana guru przerzucają się w żartach z tych wszystkich, co krzyczeli o małych dzieciach i basenach. Nie zabrakło także tych, którzy śmieją się z proszących o samochody czy własnie o farmę!

Szczerze to na farmę nie czekałam, ale szlag mnie zimny trafił! No co za arogancja, jaki tupet! Ale może powinnam przeprosić pana guru (jak niektórzy na twitterze, serio - ludzie mu współczują, ze tak ciężko pracuje a tu krytyka!) i obiecać, że jak kupię najnowszy expack i dam lajka, to może przestanie chlipać w podusię?

Serio, teraz jeszcze bardziej wiem, że tego cholerstwa nie kupię za full ceny. Nie wiem czy w ogóle kupię... (dobra, pewnie kupię jak będzie w promocji, bo będzie mnie raziło że nie mam). :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 07 maja 2020, 15:45

Ugh, w sumie? Nie jestem fanką farmy, ale jestem zła i zniesmaczona wręcz.
Eco Lifestyle na pewno nie kupię za pełną cenę. Ba, nie sądzę bym chciała to kupić nawet po przecenie. Nie ma w nim absolutnie niczego, co by mnie na stan obecny interesowało, a kurde, nie miałam tak nawet z miejskim życiem.
Co gorsza, jak się zorientowałam, że to "pełny dodatek" a nie "pakiet" to mnie chu którego nie mam strzelił.
Wiem, że w nerwach ale no.
No nie no.
Tak się nie robi.
Biorę moje grabki i wychodzę z piaskownicy.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 07 maja 2020, 16:21

Największy problem (oprócz arogancji Simguru) mam chyba z tym, że do tej pory zajęcia i lokacje w The Sims były w jakiś sposób atrakcyjne. Miasto miało wielkie wieżowce, Praca - możliwości wykonywania zawodów, które dla wielu są atrakcyjne (no własnie, czemu, z całym szacunkiem, ale śmieciarz nie ma interaktywnej kariery? Albo sprzątacz? A może pracownik call center czy robotnik na tasmie?). Inne znowu były po prostu potrzebne, tak jak pogoda czy zwierzęta domowe. No i wzbogacały rozgrywkę we wszystkich simowych lokacjach.
Tu? Rozgrywka wygląda na zamkniętą w jednym otoczeniu. Świat jest nieciekawy (nawet po sprzątnięciu nie powala, odwrotnie niż na przykład Sulani) zaś pomysł... Pakiet eko to świetny i potrzebny pomysł ale to jest kurde, NIECIEKAWE! Po prostu. Ja wiem, że istnieją ludzie żywo tym zainteresowani, ale ilu ich jest? To powinien być dodatek do jakiejś fajnej lokacji (dlaczego nie mogli zrobić tego na przykład w oceanarium? w jakimś lesie? kurde, cokolwiek a nie kolejne miasteczko z małymi parcelami i średniej jakości tłami). Jeżeli nie interesuje Cię tematyka grzebania w śmieciach, recyklingu ich, wyrabiania świec i robienia przetworów w wielkich maszynach to kurde...
Wiem, trzeba poczekać na pakiet. Poczekam, popatrzę, zakupię w promocji. :/
Obrazek

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 07 maja 2020, 17:20

Odpisałam mu na Twitterze, a z każdym postem moja energia ewoluowała XD

"I don't want to be hateful or anything. I think that telling my opinion (negative one) is not a bad thing. I mean- opinions can't be only good. But seriosuly, I'm sad that there's first full dlc for TS4, that I'm not interested in at all. At least for now." Pod postem z trailerem.

To:
"I "love" how negative reaction for the new gamepack have meet the responses with "mmm whatya say" wibe."
i to:
"Also, to be honest. You guys want to SELL a product, right? Then don't cry, and do smthn that people would actually like to have. Because I won't buy a mud with a price of gold, because some developer is sad If I won't. We pay for this with money, not with smiles and air."
Pod postem, który powyżej wrzuciła 'Ricia.
Bo to już chamstwo w państwie, a ja go po główce za nie głaskać nie będę.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 07 maja 2020, 17:22

Ja ze zdenerwowania włączyłam natychmiast trójkę i poszłam zwiedzać grobowce. A potem farmę z konikami...
Na DOT-ce nawet GlossyGem ma nietęgą minę, i takiż głosik, choć do tej pory piał z zachwytu nad byle gó.em, bo tak wypadało... Jego opis 25 nowości w tym dodatku, przypomina mi żart kabaretu Tey o traktorze. - Jak to traktor zepsuty! Jedno koło tylko zepsute - a TRZY są dobre! :cat_mwaha2:

Awatar użytkownika
Tokusa
Pisarz
Pisarz
Posty: 190
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 17:29
Origin ID: TokusaShi

Post autor: Tokusa » czwartek 07 maja 2020, 17:37

Glossy to akurat taki blablador, który po prostu stara się widzieć głównie pozytywy, dlatego zwykle jego zachwyty mi nie przeszkadzają. No ale właśnie jak takie pocieszne cosie mają niemrawe miny na jakiś dodatek, to "wiesz, że coś się dzieje"

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » czwartek 07 maja 2020, 18:10

On jest game changerem... Raczej kiepsko, gdyby zaczął krytykować.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”