Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Pytania i ciekawostki z gry The Sims 4
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Re: Nadchodzi wielkimi krokami - bieżące zmiany i przecieki

Post autor: bobas52 » środa 10 sie 2022, 09:01

Dziękuję Wszystkim skarbom :hearts/heavy-black-heart: bez Waszej pomocy błądziłabym jak dziecko we mgle :(

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 11 sie 2022, 15:28

W najnowszej ekspresowej dostawie dostaliśmy nawet całkiem całkiem sporo rzeczy. Oto lista:

Licealny sweter
Licealny malunek na twarzy
Malunek na twarzy
Proste włosy średniej długości
Włosy kręcone
Nowe ubrania męskie
Koszula turystyczna
Spodnie z mankietami
Szorty turystyczne
Podwinięte koszule
Nowe wzory i kolory do obecnych ubrań męskich

Jest też nowy scenariusz rozgrywki pt Kosmici uprowadzili mi rodziców. Przebieg scenariusza:
Opis: Nastolatek lub nastolatka musi zaopiekować się młodszym rodzeństwem po tym, jak rodzice wraz z rodzinnym portfelem zostali porwani przez kosmitów! Na szczęście kosmici pozostawili uprzejmą notatkę: rodzice zostaną zwróceni, gdy dzieci polepszą swoje oceny i zarobią trochę simoleonów. Czy ten/ta nastolatek/ka podoła?

Zacznij od: 1 nastolatek, 1 dziecko i 1-6 młodych dorosłych lub starszych Simów

Zakończenie historii: Zbierz fundusze i wychowaj dziecko przed zmianą grupy wiekowej

Info zaczerpnęłam ze strony https://ritzyranger.pl/newsy/sierpniowa ... cenariusz/, tam też można pooglądać obrazki tego, co doszło.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » środa 14 wrz 2022, 15:40

Od dziś będzie można nabyć kit OAZA WYSTROJU... Składa się on z AŻ ... 27 obiektów, które mnie na kolana nie powaliły, (a tak naprawdę to tylko 23, bo te same zasłony i te same lampy są w 3 rozmiarach)! Pomyślałam jednak, że może dość już szperania w starociach, rodem z zamierzchłej arabskiej przeszłości, i pora odświeżyć zarówno budowania jak i meblowanie. Ale gdy zobaczyłam odertę, to ...

Oto owe objekty

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Może i widać taki trochę nowocześniejszy dizajn proponowanych obiektów do pustynnego patio. Jednak powtórzę - mogli trochę bardziej się postarać, dać z siebie nieco więcej. Jakoś nie zapałałam welką ochotą, aby to mieć.

Info znalezione na twitterze dzięki DOTce

Ostatnio zmieniony środa 14 wrz 2022, 18:17 przez Alibali, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz

Post autor: Alibali » środa 14 wrz 2022, 15:43

A tutaj jest rozmowa z dwiema youtuberkami - trendsetterkami (podobno), których opinie uwzględniono przy tworzeniu tego pustynnego kitu oraz kolekcji dziecięcych ubrań wydanych kilka dni temu.

https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... -fits-kits

Rosa, która nosi nick Avelinesims wspomina o długiej przygodzie z Simami... Prowadzi na youtube kanał poświęcony budowaniu w TS4, wklejam trochę jej domków znalezionych youtube

https://www.youtube.com/hashtag/aveline

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 14 wrz 2022, 17:52

"Przepiękne"... No ale to tylko kit "wypełniacz po polskiemu :) ).
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker

Post autor: Marvi » środa 14 wrz 2022, 18:29

Darmo dajo ten nowy kit chyba do 16.10 xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „The Sims 4”