Tablica codzienna

Zobaczymy, czy coś z tego wyjdzie :19-slightly-smiling-face:
Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Re: Tablica codzienna

Post autor: Alibali » czwartek 22 cze 2023, 17:26

Elu, nie żartuj! Kurcze - co z twoimi starterkami i Vimesami się stanie! I kto jak nie ty ma je produkować :) Zwłaszcza teraz gdy nadciągają tak wyczekiwane przez nas (i chyba przez ciebie też) koniki! Będą i owce jeszcze, i kozy (choć te ostatnie to raczej mi jakieś nieudane klony owczarków przypominają)
Ale w połączeniu z lamami, krówkami i kurczakami, królikami, psami, kotami i ptaszkami - to już niezła menażeria! Można stworzyć naprawdę fajną farmę!

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » niedziela 25 cze 2023, 22:00

@SimDels
Wspaniały film Delsiku :13-smiling-face-heart-shaped-eyes: Pięknie dziękuję za prezentację moich prac. :14-face-throwing-a-kiss:
Jesteś niesamowity i ciągle się zastanawiam skąd bierzesz na to wszystko czas, chyba w jakiejś machinie czasu potrafisz się zduplikować. :cat_mwaha:

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 09 lip 2023, 00:11

@SimDels filmik jest świetnie zmontowany. Przyjemnie się go ogląda i słucha. Pokazane budowle naszych twórców wywierają ogromne wrażenie, są po prostu rewelacyjne i to wszystkie bez wyjątku!!!
Dziękuję za tą prezentację. Obejrzałam ją kilka razy, aby nic nie umknęło uwadze.

A teraz coś z innej beczki, czyli efekt poszukiwań ciekawych gier innych niż Simsy.
W temacie dotyczącym Paralives zamieściłam (moim zdaniem) dosyć ciekawą informację o wydanym na Steamie w dniu 19 czerwca br. programie WOLUMIQ. Zainteresowanych zapraszam do przeczytania i podzielenia się opiniami, co sądzicie o zbieżnościach Paralives z tym programem.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » niedziela 09 lip 2023, 11:34

Dzięki @Kirka ,rewelacyjne info jak dla mnie choć faktycznie wygląda to trochę tak jakby twórcy tego programu chcieli to reklamować jednocześnie jako grę simsopodobna i profesjonalny program do projektowania (niby na stronie jest opcja renderowania w ładnej realistycznej grafice tego co wcześniej w edytorze wygląda kreskówkowo).
Chyba pierwszy taki przypadek (może tak to będzie kiedyś wyglądało, że załóżmy EA wypuści wersje vip simów dla architektów bez ludzikowych relacji a za to z jakimś fotorealistycznym renderingiem swoich projektów zarabiając tym samym nie tylko na graczach ale i na firmach choć dziś trudno to sobie wyobrazić).

Co do podobieństwa to wydaje się faktycznie uderzające, może kwestia korzystania z jakiegoś rodzaju "silnika" graficznego wspólnego dla obu projektów a może i tak jak podejrzewasz pan Masse testuje sobie możliwości podobne jak w Paralifes na boku pod inna nazwą. Mam nadzieje, że nie bo to by trochę pachaniało hmm.. oszustwem; no bo jedni płaciliby za vipa żeby podejrzeć to co inni pod inną nazwą (może bez rozbudowanych relacji między ludzikami) już mają na wczesnym dostępie.
Ps: ale mi namieszałaś :D Teraz tak czy inaczej waham się już tylko z powodu ceny bo kreskówkowy styl (zakładając, że obiecane renderingi nie będa możliwe u mnie na kompie lub nie będą miały większego sensu) mi aż tak bardzo nie przeszkadza. Mam wrażenie, że ten styl jest jeszcze ciut prostszy od tego co pokazują filmiki z Paralives więc może to jednak nie to samo ale podobieństwo jest faktycznie uderzające.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » niedziela 09 lip 2023, 16:32

Michale @SimDels ja z kolei z niecierpliwością czekam na wydanie gry-programu pod nazwą HOMETOPIA. Według opinii szczęśliwców, którzy mieli dostęp rok temu do wersji Alpha, gra o budowaniu, renowacji i urządzaniu jest rewelacyjna. Zresztą to widać na zdjęciach i filmikach przesłanych przez tychże graczy.
O HOMETOPII napisałam więcej w dziale "Gry inne niż Simsy"

Awatar użytkownika
atina95
Roznosiciel kawy
Posty: 7
Rejestracja: piątek 21 lip 2023, 12:39

Post autor: atina95 » piątek 21 lip 2023, 12:52

Cześć! Jestem tu nowa! ☺️
Właśnie po wielu, wielu latach przerwy zainstalowałam sobie The Sims 2 i szukam społeczności, która dzieli moją pasję do tej gry. Aktualnie szukam też pomocy z dwoma, drobnymi błędami graficznymi, z jakimi się zmagam, ale nie wiem gdzie opisać mój problem.
Czy to dobre miejsce, czy jest do tego jakiś osobny sektor na forum?
Będę bardzo wdzięczna ❤️🥰

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 21 lip 2023, 17:40

Cześć i czołem, witam serdecznie @atina95 :D
Jeśli chodzi i problemy techniczne związane z grą, to zamieść wątek na tym subforum: https://simtopia.pl/viewforum.php?f=15 :)

Jakbyś miała ochotę opowiedzieć o sobie coś więcej, ale dowiedzieć się czegoś więcej o innych użytkownikach, to tutaj jest subforum powitalne :D viewforum.php?f=50

Pozdrowienia i baw się dobrze! :D

Awatar użytkownika
atina95
Roznosiciel kawy
Posty: 7
Rejestracja: piątek 21 lip 2023, 12:39

Post autor: atina95 » sobota 22 lip 2023, 07:50

@Marvi Bardzo Ci dziękuję za szybką odpowiedź ☺️ Już uciekam do konkretnych działów! ❤️

Miłego dnia! 💛

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » wtorek 25 lip 2023, 08:23

@atina95

Chcialam ci szybko pomóc z tymi błedami graficznymi ale juz nic więcej nie napisałas. W razie czego zglaszaj takie błedy tez tutaj na tym innym forum . Tam jestem codziennie.
https://answers.ea.com/t5/The-Sims-4/bd ... -issues-pl
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 570
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » czwartek 31 sie 2023, 19:08

Włączyłam czwóreczkę po długiej nieobecności w grze i między innymi obczajam świeżo zakupiony dodatek "Razem raźniej". I z tego powodu mała ciekawostka, otóż do etapów w życiu Simów zalicza się również... pokonanie Rośliny Matki. Padłam, gdy to zobaczyłam. :03-face-with-tears-of-joy: Oczywiście gra zalicza to osiągnięcie tylko jednemu Simowi, temu który jako główny rozwiązywał zagadkę. :)

etapy.jpg
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » wtorek 21 lis 2023, 23:59

Kochani, jeżeli jeszcze nie zauważyliście, to uprzejmie informuję, iż w ramach Black Friday na EA App jest duża obniżka dodatków do The Sims 4. Jednak szczególną uwagę chciałam zwrócić na akcesoria "Mój pierwszy zwierzak", które aktualnie są za darmo. Jeżeli więc ktoś ich nie posiada to jedyna okazja na uzupełnienie kolekcji :)
Oferta jest dostępna do 28 listopada br.

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » środa 22 lis 2023, 19:31

Dzięki Kirko za info. Szkoda, że promocja nie obejmuje For Rent :P :66-grinning-face-one-large-one-small-eye: :a_grin3: Wszystko pozostałe nabyłam (oprócz tej mody z męskimi spódniczkami, pastelowych mebelków i mody basenowej. Od pasteli mnie odrzuca, męskich spódniczek prócz kiltu - nie uznaję, a mody basenowej cece jest tyle, i o wiele ładniejszej, że nawet tych 24 zeta mi na to szkoda :(

Awatar użytkownika
Percival159
Naczelny
Posty: 570
Rejestracja: piątek 11 cze 2021, 12:06
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » środa 22 lis 2023, 23:08

Kirko, dzięki, dziś pobrałam te akcesoria do swojej kolekcji, jeszcze nie sprawdzałam dokładnie zawartości, ale coś mi się widzi, że tam są ubranka dla Vitalijowego kota... ;)
"Ukarani czy bezkarni –
Ciemność im na nerwach gra.
Bezimienni, legendarni –
Omawiają przyjście dnia".
(J. Kaczmarski)

Krisek10
Roznosiciel kawy
Posty: 15
Rejestracja: sobota 02 gru 2023, 00:52

Post autor: Krisek10 » sobota 02 gru 2023, 12:57

Witam Was

Jak niżej
Załączniki
Screenshot_20231202_125633_Chrome.jpg
Screenshot_20231202_125642_Chrome.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3363
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 02 gru 2023, 16:05

Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » czwartek 21 gru 2023, 00:42

Informuję, że jest kolejna promocja na dodatki do The Sims 4 i to nawet spora, bo od 40% do 60%. Jednak najnowszego pakietu "Do wynajęcia" ta obniżka oczywiście nie obejmuje.
Natomiast EA znów zaskoczyła graczy oferując kolejne akcesoria za darmo. Tym razem jest to "Romantyczny ogród". Zatem pojawiła się okazja do uzupełnienia kolekcji przez te osoby, które tych akcesoriów jeszcze nie posiadają :)

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3512
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » czwartek 21 gru 2023, 22:02

Bardzo bardzo gorąco namawiam do nabycia Romantycznego Ogrodu bo dochodzi wraz z nim mnóstwo cudnych elementów!

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1799
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 22 gru 2023, 09:40

Kochani przyjaciele, korzystając z chwili odsapki, pragnę ze swej strony Wszystkim złożyć życzenia :

życzenia Świąteczne..jpg

Pozdrawiam, dbajcie o siebie :14-face-throwing-a-kiss: :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1495
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 23 gru 2023, 22:33

Życzę Wam zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt 💟⛄🌲🎅

życzenia.jpg

Awatar użytkownika
Kirka
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 434
Rejestracja: wtorek 14 kwie 2020, 14:54
Origin ID: KirrkaNa

Post autor: Kirka » sobota 23 gru 2023, 22:49

Mili Forumowicze, życzę wszystkim
.
bc798988e1787840360b5782c2f2379c.jpg
Trzymajcie się cieplutko :hearts/green-heart:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tablica codzienna - coś jakby aktywność...”