Inna

Lubisz podglądać swoich simów? A może podstępnie nagrywasz ich życie? Podziel się z nami swoimi nagraniami!
IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Inna

Post autor: IwiSimson » poniedziałek 06 kwie 2020, 17:57

Witam !
Zacznę od tego że jestem tu nowa , i od jakiegoś czasu zajmuję się serialami simowymi.
I ogrom czasu mi to zeszło za nim naprawdę mi to wychodziło .nadal pracuję nad tym
bo nadal twierdzę ze jest taki sobie i wiele mi brakuję ale staram się naprawdę !.
teraz trochę opowiem o nim – jest inny bo nie lubię się chamować i zawszę idę na całośc
nie patrzę że np. mam sceny erotyczne że są przekleństwa , przemoc z czasem ….
chcę coś innego pokazać niż to co jest więc zawszę ostrzegam że są takie sceny!
Szanuję że np. komuś może to się nie podobać lub nie trawi takiej treści ale tego nie zmienię
mam tylko nadzieje że komuś tam to się podoba :<
pozdrawiam IwiSimson
1
2https://www.youtube.com/watch?v=JUBlswvAh0M
3
4https://www.youtube.com/watch?v=QVty9GsoaTs
5
6
7
8https://www.youtube.com/watch?v=xOdK21F2GYo
9
10
witam
to jest nieco inna odsłona tego co ma być , wiem dawno mnie nie było ale wybaczcie mi
ten odcinek jest trudny dla mnie przynajmniej : dlatego chce wam pokazać coś w stylu machinima
rany mam nadzieję że podołam bo to raczej nie jest moją specjalnością .
Więc miłego oglądania i zostawcię po sobie ślad lub łapeczkę to dla mnie
motywacja do daleszego działania .
Pozdrawiam Iwi
Ostatnio zmieniony poniedziałek 29 cze 2020, 18:35 przez IwiSimson, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » poniedziałek 06 kwie 2020, 18:08

Hejka!
Ło matko, toż to cała saga! Idealne na wolniejsze dni. :)
musiałam Ci odblokować ręcznie dostęp do forum, bo boty nas odwiedzają masowo (niestety... fora mają stare silniki i boty je często atakują), więc najpierw musiałam się upewnić czy jesteś człowiekiem. ;)
Obrazek

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » poniedziałek 06 kwie 2020, 18:14

:D szukałam aktywnego forum i widzę że dobrze trafiłam :) niedługo nowy odcinek i trochę mi zejdzie bo wymaga większego nakładu pracy jest tam wiele scen co są dla mnie trudne .
mam masę czasu teraz więc idealnie .

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 07 kwie 2020, 17:59

W wolnych od porządków przedświątecznych chwilach obejrzę sobie powolutku - bo przyznam, że obejrzałam pierwszy odcinek i zaintrygowałaś mnie tą mroczną historią. Uwielbiam historyjki więc ucieszyłam się, że trafiłaś do nas :) Pozdrawiam przedświątecznie. Poświątecznie też - w swoim czasie :)

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » wtorek 07 kwie 2020, 19:44

cieszy mnie to bardzo i mam nadzieje że się spodoba . i czekam na opinie :)

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 08 kwie 2020, 01:37

Niesamowite mroczne story z klimatem. Musiałaś się przy tym niesamowicie napracować, te wszystkie pozy ,tricki... no i do tego scenario. Pełen podziw szacun i oczywiście liczę na więcej!
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » środa 08 kwie 2020, 08:09

przyznaję że to czasem bywa mega trudne dla mnie przynajmniej . :D postaram się pokazać jeszcze lepsze sceny no mam nadzieje że mi to wyjdzie tak jak bym tego chciała.
cieszę się że komuś to się podoba . przyznaję się to daję mi motywację dziękuję !!!!!

Awatar użytkownika
Aericia
Administrator
Administrator
Posty: 729
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2018, 21:54
Lokalizacja: Warszawa
Origin ID: ukyojin

Post autor: Aericia » wtorek 14 kwie 2020, 23:50

Bardzo dużo pracy w to włożyłaś (ja sobie teledysk na razie simsowy zmontowałam i pamiętam jaka to mordęga). Masz fajne wyczucie muzyczne, dźwięki pasują do tła. Tylko obraz ciemny trochę ale za to ma klimat. Oglądam po trochu, dam Ci suba na youtube bo historia ciekawa. :)
Mam tylko malusieńką uwagę - postaraj się o trochę staranniejsze napisy bo chwilami miałam trudności ze zrozumieniem poszczególnych zdań. Będzie lepiej wyglądać. :)
Obrazek

IwiSimson
Roznosiciel kawy
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek 06 kwie 2020, 17:37

Post autor: IwiSimson » środa 15 kwie 2020, 08:12

na ostatnim odcinku widać poprawę bo tam już postarałam się żeby to lepiej wyglądało i dało się to dobrze czytać , i kończę powoli nowy odcinek .i dziękuję za suba :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Studio Filmowe”