Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Origin ID: kreatora

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Post autor: kreatora » sobota 29 sty 2022, 19:31

Urocza kawiarenka :) No i ile znajomych amatorów ciasek tam :D
Tylko Delsa tam brakuje bo Gabi @Ktosik juz sie tam zjawila, nie wspominając o Vimesie :)
ORIGIN ID Kreatora Champion of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » sobota 29 sty 2022, 21:52

Oj tam dyjetę możesz zastapić szybkim zabiegiem w szpi.. w cas znaczy się 😀 A i co się im dziwić skoro pokusiłaś się im taką pokusę pod nosem wybudować 😄 ja już prawie zapomniałem o tym genialnym a przeca zawartym w podstawce wynalazku ,fajnie urządzona ciacharnia a maszyneria dodaje tu nieco steampunkowego odlotu ,super pomysł ,twórca zadowolony i ludziki mają pełne zbiorniczki :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » wtorek 01 lut 2022, 21:23

Bardzo fsajny pomysł z tą wypiekarnią i kawiarenką w jednym. Dla amatorów gotowych wypieków i dla chcących zdobyć szybko nieco simoleonów. Nawet nie zauważyłam, że w ogóle toto mam w grze! Ale nie należę do zbyt spostrzegawczych osobników, niestety. I jak mi się nie wyłoży kawa na ławę... :(

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » środa 29 cze 2022, 10:41

Muszę przyznać, że od kiedy dodano nam platformy lubię używać ich do aranżacji wnętrz. Jeszcze nie opanowałam techniki zastosowania ich w terenie :) mimo to nie zniechęcam się i będę próbować do skutku :)

Na potrzeby nowego pomysłu powstał projekt zbiorczego pokoju, w którym mieści się: aneks kuchenny, "gabinet", jadalnia oraz coś co od biedy można nazwać sypialnią. Czyli takie 4 w 1 - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Testerami byli bohaterowie filmu "Szybcy i wściekli " i zapewniam, że nie byli ani wściekli ani szybcy :D

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 29 cze 2022, 21:12

Niesamowicie fajnie operujesz tymi platformami, uświadamia mi to jak mała mam wyobraźnię do wnętrz no ale przynajmniej mam się od kogo uczuć i inspirzyć :)
Piękny pomysł ,nie tylko podest na łóżko ale i cały zróżnicowany poziom.
Ciekaw jestem co to za projekt ,mieszkalno w każdym razie jest poprostu kapitalne :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Percival159
Felietonista
Origin ID: Percival159

Post autor: Percival159 » sobota 02 lip 2022, 21:17

Świetna kawalerka! :) No, bo jak właśnie zajarzyłam, w kawalerce - kawalerowie mieszkają, znaczy się pojedynczy kawalerowie, nie dwóch na raz, i to jeszcze przed poznaniem swojej przyszłej ukochanej, bo potem, wiadomo, że zdobywa się większe lokum, takie w sam raz... dla rodziny. :) Bardzo funkcjonalne mieszkanko, ciekawie zaaranżowane. Mimo niedużej przestrzeni - zmieściło się tutaj wszystko, co potrzebne do życia. Kącik na platformach bardzo mi się podoba, łózko + biurko do pracy fajnie oddzielone pół-ścianką od pozostałej części mieszkalnej. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”