Kolekcja zdjęć i obrazów (NIE CC) do swobodnego wykorzystania w grze.

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Re: Kolekcja zdjęć i obrazów (NIE CC) do swobodnego wykorzystania w grze.

Post autor: SimDels » niedziela 14 kwie 2019, 07:47

@kreatora Zedytowane - klikasz i pobierasz bez wchodzenia na dysk google tak jakby bezpośrednio z simtopii :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 14 kwie 2019, 11:57

@SimDels
Zedytowane te jęki ponizej juz nieaktualne - nie zauwazylam tego linku wyzej XD :hearts/heavy-black-heart:

Tam nie ma takiej opcji . Jesli jest - ja nie potrafie tego znaleźć.
A jak jest to wytlumacz jak to zrobic jednym kliknieciem. I na co kliknac - tam sie pokazuja tylko te cztery objecty bez opcji pobrania bezposrednio - a jak klikniesz w to to Cie wynosi wlasnie do tej dyskusji o Gmailu i zadania zebys podal adres mailowy.
Ta moja amerykanska znajoma tez nie potrafila tego pobrac. Tez zarzadalo od niej potwierdzenia posiadania konta Gmaila i podanie jego adresu - co ja nieco nastawiło podejrzliwie XD

Gdyby to bylo spakowane nie byloby w ogole problemu. Klikasz i pobierasz.
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Pablo
Redaktor
Posty: 378
Rejestracja: poniedziałek 23 kwie 2018, 03:43
Lokalizacja: Łask/Łódzkie
Origin ID: pawel0674

Post autor: Pablo » niedziela 14 kwie 2019, 13:50

A mnie pobrało bez problemu Elu i w dodatku paczka jest spakowana :) Chyba że Miszka coś poprawił i dlatego teraz mi pobrało spakowana paczkę.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 kwie 2019, 00:46

@kreatora Elu klikasz i pobierasz (właśnie spakowana paczkę). Teraz bez wchodzenia na dysk google sie pobiera ale w innych przypadkach jesli najpierw wskoczy ci dysk google to pobierasz klikając zaznaczone jak na obrazku poniżej. W tym przypadku spakowany od razu ci sie pobierze bez klikania w dysku gogla i spróbuje zedytowac wiele swoich rzeczy tak by było bezpośredno też.
Załączniki
bear-3308068_960_720.jpg
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 15 kwie 2019, 15:52

Troche cytatow od mojej amerykanskiej przyjaciolki po pobraniu tego. Ja to tez juz mam :)
"Does he have more colors? Btw... they look wonderful! I am really looking forward to trying them out! :blush: Is there a good place I can PM him to thank him rather than posting on his wall?"
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » poniedziałek 15 kwie 2019, 21:58

Dzięki za jej słowa, jesli będzie jej sie chciało to może zawsze wejsć na bloga SDW i coś tam szkrabnąć ;)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”