Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Re: Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz

Post autor: Wikki » piątek 14 cze 2019, 18:19

Fantastyczna aranżacja! Elegancka sypialnia, w kolorach, które uspakajają i mają wpływ na dobre samopoczucie. Jednak mistrzostwem są szafki. Niby wszyscy je znamy, często używamy, ale nikt he wpadł na pomysł własnie takiego ich zestawienia, że tworzą coś zupełnie nowego. Gratuluję innowatorskiej wyobraźni :)

Awatar użytkownika
Fredra
Miłośnik zwierząt
Miłośnik zwierząt
Posty: 289
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 16:25
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: granatoweszklo
Kontakt:

Post autor: Fredra » niedziela 16 cze 2019, 13:57

Konstrukcja z półek na ścianie jest imponująca! Wyszły bardzo elegancko ♥
Ponownie bardzo schludnie, rośliny są miłym urozmaiceniem choć dla mnie za dużo wszędzie wazoników :P Ładnie podłoga, zagrała z kolorami ♥

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » niedziela 16 cze 2019, 19:49

@bobas52 fajne te 2 ostatnie pomieszczenia. Ładniejszy jest ten domek z kuchnią, choć i sypialnia niebrzydka. Popodziwiam dobór kolorów i odcień bo to w 4 wielka sztuka. No i super zdjęcia - jedne z lepszych jakie widziałam
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » niedziela 16 cze 2019, 22:12

Sypialnia swietna - najwiecej uroku dodala jej oprocz konstrukcji z polek ta roslinność z Jungle Adnenture zwisajaca nad lustrami. Kolorystka cudna! :hearts/heavy-black-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 04 lip 2019, 09:45

Witam ponownie po krótkiej przerwie :) . Z serca Wam dziękuję moi kochani :hearts/two-hearts: za serdeczne komentarze. Wszelkie uwagi pozwalają mi na bieżąco korygować moje błędy.
Z wazonikami faktycznie chyba przesadziłam :) . Wystarczyłby jeden - symbolicznie :D
Kami, pytałaś w którymś z komentarzy w jakim programie obrabiam zdjęcia. Używam PhotoScape V3.7 - jest prosty w obsłudze i niezawodny, co stanowi niezaprzeczalny walor.

Od jakiegoś czasu poza grą, skupiłam się na nowym projekcie, który przypuszczalnie będzie podstawą do stworzenia nowej parceli. Zauważyłam bowiem, że łatwiej przychodzi mi zaaranżować pomieszczenie i do niego dorobić resztę :) aniżeli zbudować dom w stanie deweloperskim i dopiero wtedy kombinować, jak rozplanować pomieszczenia. Prawdziwi budowlańcy przypuszczalnie będą uważać to za dziwactwo :). No cóż, każdy orze jak może :09-winking-face:
salon.jpg
salon1.jpg
Widok na kuchnię z poziomu saloniku połączonego z jadalnią :
widok na kuchnię.jpg

Zróżnicowanie poziomu pomieszczeń, z uwagi na przebijający kolor fundamentów stanowi pewien problem, ale efekt zawsze mnie fascynował.
Miłego czwartku życzę i serdecznie pozdrawiam :14-face-throwing-a-kiss:

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » czwartek 04 lip 2019, 15:59

Wspaniale to wygląda ,świetnie operujesz tymi fundamentami i podoba mi sie pomysł także jakby rozsuwanych drzwi tak "po japońsku" troche :) Ładne kolory i ciekawy pomysł z przepierzeniem. Dzięki Tobie sobie znów przypomniałem, że można tak kombinować z fundamentem wewnątrz bo ciągle o tym zapominam :)
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » piątek 12 lip 2019, 00:02

Jak zawsze pięknie i ciekawie urządzone wnętrze. Znów zaskoczenie (chociaż właściwie to nie powinno już być zaskoczenia) - wspaniałe nowe kombinacje. Ta szafka na pierwszym zdjęciu jest fantastyczna, zresztą pozostałe zestawienia również.
Wcale to nie jest jakimś udziwnieniem, że najpierw są umeblowane pokoje, a potem - po ich złożeniu - powstaje dom. Teraz powiem w sekrecie, że czasami zdarza mi się wybudować pospolity klocek, urządzić go, a potem dopiero rozbudować, uzupełniając o dodatkowe pomieszczenia :)

Awatar użytkownika
Kamelia
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 90
Rejestracja: piątek 14 cze 2019, 09:10

Post autor: Kamelia » sobota 13 lip 2019, 22:07

Piękna kuchnia, biała konsekwennta, własnie o to chodzi, bez zbędnych dodatków, wnetrze ma się bronić sam a nie jakaś ekstra lampa czy dywan . Własnie proporcje, kolory to jest klucz wszytkiego
wład­czy­ni krainy bez uczuć...

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » niedziela 14 lip 2019, 16:27

Już samo to, że zaglądacie do mojego kącika i cierpliwie go komentujecie jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i sprawia mi dużo przyjemności, dlatego z głębi serca DZIĘKUJĘ :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart: :hearts/heavy-black-heart:

Do tej pory nie korzystałam z przedmiotów ukrytych, bo stale o nich zapominałam jak zabierałam się za meblowanie. Aż do momentu kiedy do nowego projektu musiałam sięgnąć "głębiej". Gdybym wcześniej wiedziała, że nowa aktualizacja odblokuje ukryte przedmioty, nie kombinowałabym jak koń pod górkę ... a tak KOLEKCJONER - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false powstał bez pomocy EA.
kolekcjoner.jpg
kolekcjoner1.jpg
Kolekcjoner2.jpg

Jestem z niego bardzo dumna, bo sama chciałabym mieć taki pokój w realu.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 17 lip 2019, 02:07

Elegancki pokój. Nic nie jest dziełem przypadku. Wszystkie meble i dodatki idealnie współgrają, a stonowane kolory dopełniają idealnego obrazu. Jak zawsze jestem pełen podziwu dla profesjonalizmu.
Natomiast z tymi przedmiotami z DEBUG wcale teraz nie jest lepiej. Trzeba wpisać aż trzy kody , aby dotrzeć do rzeczy dodanych w najnowszej aktualizacji. Na dokładkę po wpisaniu trzeciego najnowszego kodu nie widać w Debugu rzeczy "starych" :(

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » środa 17 lip 2019, 08:59

Jest elegancki ale przedewszystkim (i może dlatego to pierwsze również) idealnie zrównoważyłaś elementy kolekcjonerskie tak, że stanowią wyraźny i ciekawy akcent ale nie zdominowały pomieszczenia, nie jest to rupieciarnia kolekcjonera (jak zapewne byłoby u delsa)m tylko elegancki salon z wybranymi najcenniejszymi zapewne pamiątkami po podróżach.
Świetna praca. Zazwyczaj nie przepadałem za tą tekstura cegiełki ale teraz widzę, że nie potrafiłem odpowiednio jej wykorzystac bo w połączeniu z resztą jest tu fajnie dobrana i ta szarosć z brązami jedynie daje eleganckości podkreślając błyskotliwe artefakty.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”