Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Nie budujesz, wolisz urządzać? No to dawaj! To jest miejsce dla Wielkich Simowych Architektów Wnętrz!
Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Nieśmiałe próby aranżacji wnętrz cd...

Post autor: bobas52 » czwartek 10 paź 2019, 16:04

Obawiając się, że kolejny raz mogą się ciąć zdjęcia, pozwoliłam sobie kontynuować swój pierwotny temat aranżacji, pod starą nazwą ale za to z dodatkiem - ciąg dalszy :)

Zabrałam się za porządkowanie mojej biblioteki i przy okazji coś mi wpadło do głowy ... tym sposobem powstał salonik, który nosi nazwę " ECO " - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
Przetestowałam go Mateuszem, który mężnie zniósł najazd najbliższych sąsiadek :lol: Sam gabinecik jest niewielki, więc i zdjęć będzie niewiele :D
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Miłego czwartku i dobrej zabawy w grze życzę wszystkim zaglądającym.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » czwartek 10 paź 2019, 23:43

Bardzo miłe dla oka pomieszczenie. Szalenie klimatyczne. Takie przytulne i wywołujące wrażenie ciepła oraz spokoju. Dostrzegam także kolejny pomysł do wykorzystania - ścianę z telewizorem. Pomysłowa aranżacja i świetnie się prezentuje!

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » piątek 11 paź 2019, 01:38

Bobi to jest przepiękne! :hearts/heavy-black-heart:
Cudna jest zabudowana ta kamienna ściana z kominkiem! Koorystyka drzewa i szafek idealnie dobrana i swietnie gra z kamieniem. Zresztą wszysko jest idealnie dobrane lacznie z kolorem desek podlogi, boazerią i obrazami. Swietny pomysł z tym oknem/obrazem? miedzy pomieszczeniami przykrytym delikatna firanką. Nie potrafilam odgadnąc czy to okno czy obraz. Idealna iluzja. Nawet te jarzyny wysypujące się z rogu obfiości na zaaranzowanej MOO ławie idealnie kolorystycznie pasują do całosci. Jesienny salon. Tylko ta simka Maxisa w sweterku w paski - zapomnialam jak sie to paskudztwo nazywa - kolorystycznie nie pasuje. No ale nie moglas jej niestety wystawic myszka z saloniku :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » piątek 11 paź 2019, 22:02

Super łączenia mebli, uwielbiam na nie patrzeć gdyż ciągle zaskakują mnie jakieś niekonwencjonalne połączenia.Stolik kawowy to mój faworyt. Ładnie wszystko się ze sobą łączy, jak to mówi Szelągowska, kolory we wnętrzu powinny się powtarzać, u Ciebie się powtarzają nawet te drobne detali (np. nóżki sofy do parapetu). Bardzo fajny salonik :cat_sad3:

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 12 paź 2019, 16:31

Bardzo fajnie ci to wyszło Bobi. Ciepła kolorystyka i dokładne dopasowanie detali sprawiają, że pomieszczenie jest bardzo przyjazne w odbiorze.
I z wielkim zdziwieniem zauważyłam obraz - ten pięcioczęściowy - z dwoma drzewami w kształcie głowy mężczyzny i kobiety. Bobinko - ja ten obraz namalowałam w realu! Już go nie mam bo poszedł jako prezent ślubny, ale aż mnie zatkało, gdy zobaczyłam w twojej pracy! Zdjęcie tego obrazu znalazłam na stronie sprzedającej tę reprodukcję. Był w kilku wersjach kolorystycznych - wybrałam najłatwiejszą - biało - czarną.

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » sobota 12 paź 2019, 20:02

Piękny jest ten salonik, bardzo przytulnie urządzony. Połączenie drewna z cegła dało świetny efekt, i szalenie mi się podoba pomysł na zabudowanie telewizora.
Gdy słoneczko zagląda prze okno jest taki jesienny, ale pewnie zimą równie przyjemnie by się tam spędzało czas, przy ogniu trzaskającym w kominku. Śliczny projekt. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » poniedziałek 14 paź 2019, 21:53

Ach to telewizor nie okno! Dopiero w Galerii to odkryłam :cat_mwaha:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » wtorek 15 paź 2019, 10:58

WOW, tyle słów pochwały i to od tak znamienitych osób, no nie - zarumieniłam się :oops:

Wychodzi na to, że miewam przebłyski "geniuszu" :lol: , i wtedy nawet coś mi wychodzi. Serdecznie pozdrawiam i wirtualnie przytulam na odległości.

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » wtorek 15 paź 2019, 14:16

"Jak wiele pomysłów można wykorzystać na tak małej powierzchni" - to była autentyczna pierwsza myśl kiedy otworzyłem ten temat spisana teraz na szybko. Mebelek pod tv, cała ściana z kominkiem i półeczkami róznego rodzaju, mistrzostwo , cały pokój pasowałby także do innego tematu, który zainicjowałaś na forum o "patentach" na ciekawe rzeczy robione w grze bez cc) :a_bravo: :a_bravo: :a_bravo:
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 19 paź 2019, 14:40

No ile ja się naszukałam na fotkach tego "okna", które wymieniła Ela w swoim poprzednim poście! Wzdłuż wszerz i w poprzek - nijak nie mogłam znaleźć :) Teraz się wyjaśniło...Super...
Może ja tak podeślę ci mój onegdaj zrobiony domek do umeblowania, hę?

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » poniedziałek 21 paź 2019, 06:22

Bałagan z "oknem" powstał przez gości :09-winking-face: , którzy wpadli w odwiedziny aby wspólnie obejrzeć ciekawy program w TV :D . Następnym razem obiecuję nie tworzyć zagadek :D

Alutku @Alibali , nie przeceniaj tak bardzo moich pomysłów w dziedzinie aranżacji. Na naszym forum wszyscy bez wyjątku mają dryg do wyposażania domów i pomysły, które niejednokrotnie biją moje prace na głowę (łącznie z Tobą) :) ... i nie traktuj mojej opinii jako odmowę współpracy. Pozdrawiam.


Przy okazji wpadłam na pomysł łazienki o symbolicznej nazwie "Piaskowiec" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
I pomyśleć, że ze swoją walczyłam prawie rok aby znaleźć ekipę wykonawców, a potem trzy tygodnie zanim remont dobiegł końca. Zdecydowanie prościej jest grze :D
Ł1.jpg
Ł2.jpg
Ł3.jpg
W realu poszłam w szarości, bo byłam ograniczona wymiarami pomieszczenia.

Awatar użytkownika
Wikki
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 360
Rejestracja: poniedziałek 15 kwie 2019, 18:08
Origin ID: WIKKI04

Post autor: Wikki » środa 23 paź 2019, 19:56

To jest bardziej pokój kąpielowy, bowiem w pomieszczeniu jest wszystko, co niezbędne dla odświeżenia siebie i garderoby.Jest więc wanna z bąbelkami, w której można się potaplać, a mocząc pomarzyć. Jest prysznic dla zmycia trosk codziennych. Jest też pralka, by zaoszczędzić czas. A po wszelkich trudach związanych z kąpielą można odpocząć na ławeczce :) i delektować się elegancją i komfortem pomieszczenia.
Świetny pomysł wykorzystania obrazów imitujących szafki.
Praca, jak zawsze, perfekcyjna!

Awatar użytkownika
Wafl
Asystent
Posty: 26
Rejestracja: niedziela 29 wrz 2019, 16:44
Origin ID: Wafl

Post autor: Wafl » środa 23 paź 2019, 20:42

Łazieneczka jest super! Bardzo ładne, kontrastujące czernie przełamują jasne kolory co daje spójną całość. Nie ma w tym wnętrzu monotonii, każda strona pomieszczenia jest ciekawa, nie ma nudy. Ta atrapa szafy z ręcznikami to obraz? Bo się przyglądam i nie mogę zrozumieć ahahahaha :D
Fajne zygzaki na podłodze, lubię jak podłogi są też rózne.

Mega przyjemny salon kąpielowy, czekam na więcej :D

Awatar użytkownika
Ktosik
Budowniczy
Budowniczy
Posty: 1493
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 21:36
Origin ID: KtosikG

Post autor: Ktosik » czwartek 24 paź 2019, 22:52

Piękna, cudnie urządzona i przede wszystkim duża łazienka. Ech, chciałabym mieć taką w realu. :hearts/heavy-black-heart:

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » piątek 25 paź 2019, 07:57

W przyszłym roku jak zdrowie pozwoli mam zamiar zabrać się za remont kuchni, dlatego powoli zaczynam przeglądać Wasze prace kochani :hearts/heavy-black-heart: . Jesteście dla mnie niewyczerpaną skarbnicą wspaniałych pomysłów :13-smiling-face-heart-shaped-eyes:
Dziękuję za odwiedziny kącika i Galerii oraz za wszystkie ciepłe słowa i serduszka.
lampka wina.jpg

Awatar użytkownika
SimDels
Komiksomaniak
Komiksomaniak
Posty: 3347
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 10:42
Lokalizacja: miasto kamienic
Origin ID: SimDels
Kontakt:

Post autor: SimDels » piątek 25 paź 2019, 10:32

Rety, że też ci cie chce i masz cierpliwośc do tych wszystkich detali, pełen podziw a efekt znakomity. Pieknie i stylowo ale bardzo podobaja mi się także te ciepłe barwy.
W nowoczesnych projektach z czasem troche męczy moda na biały i czarny mimo, że oczywiście to się zawsze jakoś dobrze sprawdza, jednak taka kolorystyka powoduje, że można poczuć że to dom-dom czyli gniazdko mieszkalne już z gotową atmosferą. Innemy słowy w takiej łazience to Delsu może śmiało zamieszkac :D Świetna praca.
Więcej moich chałupek i inszych rzeczy znajdziesz tu na forum oraz na SDW i BSR. Masz pytania ? Pisz śmiało :)
Dobrej zabawy!

Awatar użytkownika
Marvi
Stalker
Stalker
Posty: 684
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:41

Post autor: Marvi » piątek 25 paź 2019, 11:52

Ja sie juz wprawdzie przyszwedalam z dobrym slowem do galerii, ale nad dobra praca warto pochylac sie do skutku!
Tak wiec powtorze sie wytwornie i powiem, ze bardzo podoba mi sie połączenie zarowno tekstur (kamien z duzymi, gladkimi kaflami) jak i kolorow, ktore sa stonowane. Kamien z kaflami przelamuja sie z bialymi blatami, ktore moglyby sprawiac "chlodne" wrazenie: w takiej kompozycji faktycznie mamy opalizujacy piaskowiec :)
Wnetrze bardzo spojne i jak zwykle udane, ale! Ale wpadlo mi na mysl czy by tego wykonczenia polscianki nie sprobowac inaczej jakos zrobic, w sensie moze jakis inny kształt "dechy" albo kolor. Znaczy to nie jest zarzut, tylko zastanawiam sie czy by tej surowosci (spojnej ze sciana!) nie przelamac jakoś (chociaz tam jest ten taki czarny element dekoracyjny "lamiacy" spojnosc, ale jakby go zrobic na bialo, a gzymsik na czarno? Aaaaa, nie wiem, nie sluchaj mnie, bo zdziwiam).
Anyway mie sie podoba, jakbym mogla, to bym lajknela drugi raz, ale nie mogje ;-;

Awatar użytkownika
Alibali
Pisarz
Pisarz
Posty: 3454
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2018, 22:31
Lokalizacja: Roztocze
Origin ID: Aschantka

Post autor: Alibali » sobota 26 paź 2019, 17:21

Marvi, też tak pomyślałam - że może lżej, nie tak groźnie wyglądałaby ta kratka na półściance, gdyby była biała.
Ale - wszystko w tej łazience mnie zachwyca, a przede wszystkim zakomponowanie przestrzeni. Niby wiele w łazience zdziałać nie można, a tu widać, że można :) Jest wszystko co należy i na dodatek w idealnym porządku. I tym Bobinko zawsze mnie zasmucasz :( Ja już miesiąc sprzątam po remoncie i daleko mi do takiego ładu :(

Awatar użytkownika
kreatora
Satyryk
Satyryk
Posty: 2228
Rejestracja: środa 04 kwie 2018, 13:49
Lokalizacja: Gdańsk
Origin ID: kreatora

Post autor: kreatora » sobota 26 paź 2019, 22:14

Bardzo elegancka łazienka w pastelowych barwach, Czarne akcenty świetnie sie z nimi komponuja. Obraz imitujący szafke tez znakomicie dobrany. Pomieszczenie jest dość spore a sprawia wrazenie jeszcze wiekszego dzieki duzej ilosci luster.
Piekna praca :hearts/green-heart:
ORIGIN ID Kreatora Hero of Answers on EA AHQ

Awatar użytkownika
bobas52
Mistrz Humoru
Mistrz Humoru
Posty: 1793
Rejestracja: piątek 06 kwie 2018, 19:12
Lokalizacja: Gliwice
Origin ID: bobas52

Post autor: bobas52 » czwartek 09 kwie 2020, 16:36

Dawno niczego nie tworzyłam bo okoliczności jakoś nie nastrajały do zabawy i przyznam się szczerz bez bicia, że musiałam wrzucić na luz i spojrzeć z dystansu na wiele spraw. Przypuszczalnie jeszcze długo trwałabym w takim zawieszeniu, gdyby nie pewnych trzech muszkieterów :hearts/heavy-black-heart: , którzy w dniu moich urodzin zrobili mi prezent w postaci akcesorów : "Kompaktowe wnętrza" i "Mój pierwszy zwierzak", za co jeszcze raz przesyłam im wyrazy wdzięczności i stokrotnie dziękuję za ten cudowny dowód sympatii.

Musze przyznać, że mebelki z kompaktowych wnętrz okazały się strzałem w dziesiątkę. Bo jak wiadomo jestem miłośniczką tycich pomieszczeń. Być może jest to wynikiem tego, że od wielu latach mieszkam w 4 piętrowym bloku na 43m kw. Kiedyś nawet marzyłam o malutkim domku. A dziś dziękuję opatrzności, że plany te pozostały jedynie w sferze marzeń.

Tyle tytułem wstępu do tego co pragnę Wam pokazać. Otóż zajęłam się w wolnych chwilach meblowaniem mieszkania w San Myshuno. Samo miasto do tej pory traktowałam po macoszemu. Sporadycznie odwiedzałam go ludzikami z uwagi na festiwale, natomiast mieszkać wolałam poza wielką aglomeracją. Dlatego też moje pierwsze mieszkanko to "Bachelorhood" czyli inaczej "Kawalerka" - https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims ... axis=false
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
i w wersji złożonej z nowa lokatorką:
8.jpg
9.jpg
10.jpg
oraz dwa rzuty z lotu ptaka:
11.jpg
12.jpg
Nie wykluczone, że zaaranżuję jeszcze inne mieszkanka, a jest w czym wybierać :shock: Ostatecznie jakoś trzeba przetrwać tą przymusową izolację ... nie tracąc wiary, że w bliżej nieokreślonym czasie wróci w zmienionej formie "normalne" życie. Czego sobie i Wam życzę. Pozdrawiam serdecznie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkie Simowe Projekty”